Statistiky hráčů - Body v oslabení v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Aleksander BarkovFLACentr42142640+31227440013710.22%203494554.11%
2.Brian GibbonsNJDCentr42121022+11140034316020.00%263362436.67%
3.Derek MacKenzieFLACentr38189-717001400492.04%692844051.99%
4.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
5.Eric StaalMINCentr46191938+32846231013014.62%242683750.99%
6.Logan CoutureSJSCentr38171431-2651223309817.35%183868343.24%
7.Brayden PointTBLCentr44172340+212025237310616.04%102983947.49%
8.Evander KaneBUFLevé křídlo44162036-9342833201769.09%901687143.42%
9.Connor McDavidEDMCentr46153752+1012311033114010.71%152998541.14%
10.Tomas Hertl czeSJSCentr42121224-51658132010012.00%513776851.07%
11.Chris TierneySJSCentr4211819+442323106516.92%122165252.10%
12.Mark LetestuEDMCentr468816-15103623117710.39%371761153.13%
13.Dylan LarkinDETCentr4372835-6391723301086.48%462785650.84%
14.Colton SceviourFLACentr376511-18001310738.22%433650556.34%
15.Bryan RustPITPravé křídlo3841418-618132300606.67%592359720.83%
16.Darren HelmDETCentr414913-516001300795.06%1062164446.97%
17.William KarlssonVGKCentr42231437+2243622518925.84%192576945.86%
18.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
19.Jack EichelBUFCentr44182341-132616022015111.92%311989840.90%
20.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
21.Jason ZuckerMINLevé křídlo46171633+52648125011514.78%502079618.75%
22.Tyler JohnsonTBLCentr43161935+11103822309017.78%243172849.90%
23.Yanni GourdeTBLCentr44141630+16234512207319.18%222471542.96%
24.Jordan StaalCARCentr4513152801639222010612.26%1052188353.55%
25.Paul ByronMTLLevé křídlo4412517-2190112006319.05%732869133.33%
26.Jesper BrattNJDLevé křídlo4111162701031112206217.74%281467071.43%
27.Leon DraisaitlEDMCentr42112536+81614221110310.68%231078654.06%
28.Ryan O'ReillyBUFCentr43111930-1326602111119.91%292487561.09%
29.Calle JarnkrokNSHCentr42101121+1261322205817.24%162266552.23%
30.Frans NielsenDETCentr4310515-7102322207114.08%232768147.16%
31.Andrew LaddNYILevé křídlo429918+9220012107312.33%401871016.67%
32.Adam HenriqueNJD ANACentr4491423-562602208410.71%303379845.17%
33.Derek StepanARICentr4591928-191421022001217.44%352788047.94%
34.Mikael BacklundCGYCentr4592029-6402902101038.74%282686548.53%
35.Blake ComeauCOLLevé křídlo4381018+1260022106312.70%812166240.13%
36.Derek DorsettVANPravé křídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
37.J.T. CompherCOLLevé křídlo317613-1512352221729.72%153553049.52%
38.Luke GlendeningDETCentr347310-8131112104814.58%743846059.37%
39.Michael Frolik czeCGYPravé křídlo377815-310002211887.95%231863549.09%
40.Alex ChiassonWSHPravé křídlo42729-4170012104714.89%392553031.43%
41.Zach HymanTORCentr4571522+1322001210788.97%703380045.56%
42.Tommy WingelsCHICentr426511-3280022105012.00%1103145645.87%
43.Brandon MontourANAObránce4361420+924371230926.52%56448460.00%
44.Victor HedmanTBLObránce4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
45.Andrew CoglianoANALevé křídlo4451318+729001200965.21%451670448.33%
46.Brandon SutterVANCentr24347+14000211456.67%221241051.29%
47.Patrik NemethCOLObránce293811+1425000200329.38%28865450.00%
48.Mark BarberioCOLObránce403811+225011210427.14%22506830.00%
49.Zack KassianEDMPravé křídlo463912-347010200565.36%76453330.77%
50.Christopher TanevVANObránce29257+64000200258.00%13375780.00%
51.Trevor DaleyDETObránce41246-1120001220523.85%20698450.00%
52.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
53.Nathan MacKinnonCOLCentr43203454+632717016214313.99%191183543.58%
54.Mark StoneOTTPravé křídlo42182442+10617113110018.00%422587754.35%
55.Anze KopitarLAKCentr44182745+1412313014010317.48%282996654.10%
56.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
57.Patrice BergeronBOSCentr37161733+1922510112013711.68%283073957.25%
58.Gabriel LandeskogCOLLevé křídlo39161733+13165701109716.49%602879148.61%
59.Brendan GallagherMTLPravé křídlo4416723-72646112014311.19%422667345.28%
60.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr46161531-42047111110615.09%372881349.24%
61.Mark ScheifeleWPGCentr38152338+81061311208417.86%341979852.33%
62.Clayton KellerARICentr45142034-2014411011112111.57%62184041.67%
63.Blake WheelerWPGPravé křídlo46143953+626423012014010.00%454093546.15%
64.Artem AnisimovCHICentr3613518+187711607417.57%91761747.06%
65.Mikael GranlundMINCentr41132336+18512012010712.15%251979257.97%
66.Viktor ArvidssonNSHLevé křídlo42131427+7221611411319.92%183576945.45%
67.Nick SchmaltzCHICentr41122032+61431001106418.75%111675940.06%
68.Reilly SmithVGKPravé křídlo42122436+21184701319412.77%251475930.00%
69.Max PaciorettyMTLLevé křídlo44121325-13163911321726.98%731784730.77%
70.Jakob SilfverbergANAPravé křídlo40111122-21027110010910.09%273073935.00%
71.Trevor LewisLAKCentr4411920+2171211208812.50%872168247.54%
72.Bo HorvatVANCentr28101020+525611206515.38%151252252.45%
73.Danton HeinenBOSCentr38102131+980911206515.38%252360518.18%
74.Radek Faksa czeDALCentr44101020+13160011307313.70%522962952.28%
75.Mattias JanmarkDALCentr45101323-2101211317712.99%42278137.39%
76.Paul StastnySTLCentr46102131-8122401101079.35%292387354.87%
77.Carl SoderbergCOLCentr4091221+4162401107512.00%303568343.58%
78.Benoit PouliotBUFLevé křídlo429312-8101111305416.67%542361430.43%
79.Matt DumbaMINObránce4691524+2240401328710.34%72631049100.00%
80.David BackesBOSPravé křídlo258917+3211401106911.59%621440252.88%
81.Roman JosiNSHObránce3981725+11851201201306.15%42549720.00%
82.Cal ClutterbuckNYIPravé křídlo408715+5360011105913.56%1302851338.46%
83.Antoine VermetteANACentr458816+2262201207810.26%253070559.76%
84.Mark GiordanoCGYObránce4581321+10441611321166.90%479410990.00%
85.Vladimir Sobotka czeSTLLevé křídlo4681422-434031120879.20%652381553.26%
86.Jujhar KhairaEDMLevé křídlo3377140110101204117.07%532041251.35%
87.Brent BurnsSJSObránce4272633-182241601111813.87%535810630.00%
88.Alex PietrangeloSTLObránce4272330+12122701211156.09%239110740.00%
89.Phillip DanaultMTLLevé křídlo4371623-324021120848.33%522772152.72%
90.Scott LaughtonPHICentr437613+2260011006211.29%651851447.44%
91.Joel ArmiaWPGPravé křídlo4371118+314031120769.21%322051342.86%
92.Markus GranlundVANCentr447411-108231110858.24%40972140.46%
93.Ondrej Palat czeTBLLevé křídlo4472229+174271100917.69%633976613.64%
94.Drew DoughtyLAKObránce4472330+18302911411205.83%676111950.00%
95.Kyle BrodziakSTLCentr457815+5160011205911.86%382755651.61%
96.Nicolas DeslauriersMTLLevé křídlo24639+1090001102920.69%10112262100.00%
97.Shea WeberMTLObránce2661016-814250110758.00%66596600.00%
98.Cam FowlerANAObránce336915-7201511105610.71%8527930.00%
99.Loui ErikssonVANLevé křídlo3361016-32030100629.68%51854438.46%
100.Drake CaggiulaEDMLevé křídlo346511-1041111105311.32%872445521.43%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>