Statistiky hráčů - Góly v oslabení v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Aleksander BarkovFLACentr42142640+31227440013710.22%203494554.11%
2.Evander KaneBUFLevé křídlo44162036-9342833201769.09%901687143.42%
3.Brian GibbonsNJDCentr42121022+11140034316020.00%263362436.67%
4.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
5.William KarlssonVGKCentr42231437+2243622518925.84%192576945.86%
6.Eric StaalMINCentr46191938+32846231013014.62%242683750.99%
7.Logan CoutureSJSCentr38171431-2651223309817.35%183868343.24%
8.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
9.Brayden PointTBLCentr44172340+212025237310616.04%102983947.49%
10.Tyler JohnsonTBLCentr43161935+11103822309017.78%243172849.90%
11.Jordan StaalCARCentr4513152801639222010612.26%1052188353.55%
12.Chris TierneySJSCentr4211819+442323106516.92%122165252.10%
13.Leon DraisaitlEDMCentr42112536+81614221110310.68%231078654.06%
14.Calle JarnkrokNSHCentr42101121+1261322205817.24%162266552.23%
15.Frans NielsenDETCentr4310515-7102322207114.08%232768147.16%
16.Derek StepanARICentr4591928-191421022001217.44%352788047.94%
17.Blake ComeauCOLLevé křídlo4381018+1260022106312.70%812166240.13%
18.Mark LetestuEDMCentr468816-15103623117710.39%371761153.13%
19.Derek DorsettVANPravé křídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
20.J.T. CompherCOLLevé křídlo317613-1512352221729.72%153553049.52%
21.Michael Frolik czeCGYPravé křídlo377815-310002211887.95%231863549.09%
22.Dylan LarkinDETCentr4372835-6391723301086.48%462785650.84%
23.Tommy WingelsCHICentr426511-3280022105012.00%1103145645.87%
24.Bryan RustPITPravé křídlo3841418-618132300606.67%592359720.83%
25.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
26.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
27.Mark StoneOTTPravé křídlo42182442+10617113110018.00%422587754.35%
28.Jason ZuckerMINLevé křídlo46171633+52648125011514.78%502079618.75%
29.Patrice BergeronBOSCentr37161733+1922510112013711.68%283073957.25%
30.Brendan GallagherMTLPravé křídlo4416723-72646112014311.19%422667345.28%
31.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr46161531-42047111110615.09%372881349.24%
32.Mark ScheifeleWPGCentr38152338+81061311208417.86%341979852.33%
33.Yanni GourdeTBLCentr44141630+16234512207319.18%222471542.96%
34.Artem AnisimovCHICentr3613518+187711607417.57%91761747.06%
35.Viktor ArvidssonNSHLevé křídlo42131427+7221611411319.92%183576945.45%
36.Tomas Hertl czeSJSCentr42121224-51658132010012.00%513776851.07%
37.Paul ByronMTLLevé křídlo4412517-2190112006319.05%732869133.33%
38.Max PaciorettyMTLLevé křídlo44121325-13163911321726.98%731784730.77%
39.Jakob SilfverbergANAPravé křídlo40111122-21027110010910.09%273073935.00%
40.Jesper BrattNJDLevé křídlo4111162701031112206217.74%281467071.43%
41.Trevor LewisLAKCentr4411920+2171211208812.50%872168247.54%
42.Bo HorvatVANCentr28101020+525611206515.38%151252252.45%
43.Danton HeinenBOSCentr38102131+980911206515.38%252360518.18%
44.Radek Faksa czeDALCentr44101020+13160011307313.70%522962952.28%
45.Mattias JanmarkDALCentr45101323-2101211317712.99%42278137.39%
46.Benoit PouliotBUFLevé křídlo429312-8101111305416.67%542361430.43%
47.Andrew LaddNYILevé křídlo429918+9220012107312.33%401871016.67%
48.Cal ClutterbuckNYIPravé křídlo408715+5360011105913.56%1302851338.46%
49.Mark GiordanoCGYObránce4581321+10441611321166.90%479410990.00%
50.Vladimir Sobotka czeSTLLevé křídlo4681422-434031120879.20%652381553.26%
51.Luke GlendeningDETCentr347310-8131112104814.58%743846059.37%
52.Alex ChiassonWSHPravé křídlo42729-4170012104714.89%392553031.43%
53.Scott LaughtonPHICentr437613+2260011006211.29%651851447.44%
54.Phillip DanaultMTLLevé křídlo4371623-324021120848.33%522772152.72%
55.Joel ArmiaWPGPravé křídlo4371118+314031120769.21%322051342.86%
56.Markus GranlundVANCentr447411-108231110858.24%40972140.46%
57.Ondrej Palat czeTBLLevé křídlo4472229+174271100917.69%633976613.64%
58.Drew DoughtyLAKObránce4472330+18302911411205.83%676111950.00%
59.Zach HymanTORCentr4571522+1322001210788.97%703380045.56%
60.Kyle BrodziakSTLCentr457815+5160011205911.86%382755651.61%
61.Cam FowlerANAObránce336915-7201511105610.71%8527930.00%
62.Drake CaggiulaEDMLevé křídlo346511-1041111105311.32%872445521.43%
63.Melker KarlssonSJSCentr366511-2160011104313.95%523747762.50%
64.Colton SceviourFLACentr376511-18001310738.22%433650556.34%
65.Tom WilsonWSHPravé křídlo4161218+793011110629.68%1221963654.55%
66.Jean-Gabriel PageauOTTCentr426915-722001110698.70%783867153.11%
67.Mattias EkholmNSHObránce4261521+6284101110698.70%456510330.00%
68.John MooreNJDObránce426713+720011122639.52%78528440.00%
69.Brandon MontourANAObránce4361420+924371230926.52%56448460.00%
70.Travis ZajacNJDCentr25527-140111002917.24%341744551.39%
71.Matt CalvertCBJLevé křídlo345914-515001100598.47%271848332.26%
72.Casey CizikasNYICentr405611-2150011004910.20%803454554.50%
73.Blake ColemanNJDCentr425611+838001100766.58%1013257847.37%
74.Andrew CoglianoANALevé křídlo4451318+729001200965.21%451670448.33%
75.Jay BeagleWSHCentr455813+380011104710.64%462457057.83%
76.Chris WagnerANACentr455914-229131100588.62%1502668547.78%
77.Devin ShoreDALCentr4551318-168051100687.35%323572538.89%
78.Tyler MyersWPGObránce4651823+9283141120826.10%30639620.00%
79.Charlie CoyleMINCentr304151908021100478.51%452751753.45%
80.Nate ThompsonOTTCentr394711+260011002615.38%712249355.91%
81.Darren HelmDETCentr414913-516001300795.06%1062164446.97%
82.Leo KomarovTORCentr454711-119121100715.63%1273475449.25%
83.Barclay GoodrowSJSPravé křídlo13325+1110011101816.67%23614357.14%
84.Matt HunwickPITObránce29325-314001111417.32%36405320.00%
85.Brandon TanevWPGLevé křídlo393710+712001110555.45%1183751112.50%
86.John HaydenCHICentr393811-443001100486.25%1031941245.45%
87.Tomas Nosek czeVGKLevé křídlo4035806001100555.45%311244051.61%
88.Mark BarberioCOLObránce403811+225011210427.14%22506830.00%
89.Oscar KlefbomEDMObránce423811-10141411001252.40%30909490.00%
90.Luke KuninMINCentr17224011001100326.25%32722646.15%
91.Greg McKeggPITCentr26224-48001100219.52%191025249.36%
92.Carter RowneyPITPravé křídlo27224-740011001612.50%521728450.65%
93.Trevor DaleyDETObránce41246-1120001220523.85%20698450.00%
94.Jacob De La RoseMTLLevé křídlo25134-28001100205.00%441424438.51%
95.Derek MacKenzieFLACentr38189-717001400492.04%692844051.99%
96.Alex OvechkinWSHLevé křídlo45282149+1116817005319314.51%841188740.00%
97.Nikita KucherovTBLPravé křídlo44273360+1528321004015317.65%17689975.00%
98.Sean CouturierPHICentr43252045+161569004013019.23%442291753.38%
99.Anders LeeNYILevé křídlo45251540-424712002011022.73%532276875.00%
100.Brock BoeserVANPravé křídlo42221840-112615004012118.18%161771323.53%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>