Statistiky hráčů - Body v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 890<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Connor McDavidEDMCentr824167108+2026520147227414.96%2846176841.36%
2.Claude GirouxPHICentr823468102+2820936001119317.62%3023167058.64%
3.Nikita KucherovTBLPravé křídlo803961100+1542836007027913.98%3115158660.00%
4.Evgeni MalkinPITCentr78425698+16871438007223917.57%4832148243.73%
5.Nathan MacKinnonCOLCentr74395897+115512320112328413.73%3822147341.92%
6.Taylor HallNJDLevé křídlo76395493+14341337117327814.03%7244145548.65%
7.Anze KopitarLAKCentr82355792+2120727026020017.50%5064181154.13%
8.Phil KesselPITPravé křídlo82345892-4361242006326113.03%1017153331.58%
9.Blake WheelerWPGPravé křídlo81236891+135264002202469.35%9466164145.86%
10.Sidney CrosbyPITCentr82296089046938006324711.74%7536169753.02%
11.Alex OvechkinWSHLevé křídlo82493887+3321731007335513.80%13921165237.50%
12.Steven StamkosTBLCentr78275986+18721533001021212.74%6135146552.24%
13.Brad MarchandBOSLevé křídlo68345185+2563823148518218.68%3725134139.68%
14.Mathew BarzalNYICentr82226385+130527004117012.94%2131145742.57%
15.Jakub Voracek czePHIPravé křídlo82206585+105053500312288.77%2332159644.12%
16.John TavaresNYICentr82374784-12261230233225714.40%3034163452.90%
17.Mikko RantanenCOLPravé křídlo812955840341235003017816.29%3240153651.28%
18.Johnny GaudreauCGYLevé křídlo80246084+226324004022710.57%1618155420.00%
19.Evgeny KuznetsovWSHCentr79275683+348730118218714.44%5026148744.20%
20.Artemi PanarinCBJLevé křídlo81275582+2326721005122811.84%151916310.00%
21.David Pastrnak czeBOSPravé křídlo82354580+10371326005024614.23%5531147420.00%
22.Jamie BennDALLevé křídlo82364379+2054922127124114.94%14062162652.48%
23.William KarlssonVGKCentr82433578+4912816456118423.37%4845153548.03%
24.Tyler SeguinDALCentr82403878+12431425126133511.94%7444171554.86%
25.Aleksander BarkovFLACentr79275178+914517553025610.55%3067174453.51%
26.Eric StaalMINCentr82423476+8421117234024117.43%4249146151.21%
27.Sean CouturierPHICentr82314576+3431714006222713.66%7444177152.85%
28.Patrick KaneCHIPravé křídlo82274976-203252200422859.47%1814165638.89%
29.Vincent TrocheckFLACentr82314475-9541327345028710.80%14555175254.09%
30.Jonathan MarchessaultVGKCentr77274875+3640616006226810.07%9926134843.49%
31.Alexander RadulovDALPravé křídlo82274572+472723004221712.44%7764165160.00%
32.Nicklas BackstromWSHCentr81215071+546726004116512.73%3751159351.20%
33.Josh BaileyNYILevé křídlo76185371-2017531003115111.92%1233136022.00%
34.Patrik LaineWPGPravé křídlo82442670+8242031008024118.26%7443135225.58%
35.Brayden SchennSTLCentr82284270+1056819008221013.33%15437161848.03%
36.Leon DraisaitlEDMCentr78254570-730611341119412.89%4024150756.09%
37.Rickard RakellANACentr77343569+614818003123014.78%11530149646.46%
38.Jonathan HuberdeauFLALevé křídlo82274269-232719004020413.24%4142157547.73%
39.Mitchell MarnerTORCentr82224769-126827002019411.34%3125134452.63%
40.John CarlsonWSHObránce8215536803243200412376.33%4714620330.00%
41.Mikael GranlundMINCentr77214667+1318719132019310.88%4745144755.20%
42.Brent BurnsSJSObránce82125567-164652701213323.61%7913620700.00%
43.John KlingbergDALObránce8285967+102612300302043.92%4410919750.00%
44.Vladimir TarasenkoSTLPravé křídlo80333366+1517616005230610.78%8937152525.00%
45.Brayden PointTBLCentr82323466+18245113512421714.75%2657160947.44%
46.Joe PavelskiSJSCentr8222446604172300102249.82%9370157954.88%
47.David PerronVGKLevé křídlo70165066+150118004312512.80%11820124740.34%
48.Sebastian AhoCARPravé křídlo78293665+424816004020014.50%6517139845.35%
49.Evgeny DadonovFLAPravé křídlo74283765+108613006018814.89%273313840.00%
50.Clayton KellerARICentr82234265-724620013221210.85%728148447.44%
51.Shayne GostisbeherePHIObránce78135265+102573300212215.88%5311616740.00%
52.Jason ZuckerMINLevé křídlo82333164+844716127022214.86%8047139122.22%
53.Sean MonahanCGYCentr74313364+3249190011320215.35%3517138350.39%
54.Filip ForsbergNSHLevé křídlo67263864+27381321016217914.53%8637117144.44%
55.Jack EichelBUFCentr67253964-2532320024124610.16%5235135041.51%
56.Yanni GourdeTBLCentr82253964+3450713125113618.38%5742132543.41%
57.Teuvo TeravainenCARLevé křídlo82234164+814520003018512.43%2622138530.61%
58.Auston MatthewsTORCentr62342963+2512513005218718.18%1661112454.51%
59.Patrice BergeronBOSCentr64303363+21261021236022413.39%4842124457.31%
60.Victor HedmanTBLObránce77174663+325422602102167.87%139110199150.00%
61.Dylan LarkinDETCentr82164763-9611823402326.90%7642162849.92%
62.Anders LeeNYILevé křídlo82402262-25441422002020819.23%10238141668.75%
63.Gabriel LandeskogCOLLevé křídlo78253762+1637817011018313.66%14951157251.44%
64.Mark StoneOTTPravé křídlo58204262+910111123113215.15%5339120054.10%
65.Erik KarlssonOTTObránce7195362-253631801221964.59%5812018990.00%
66.Logan CoutureSJSCentr78342761-2181021234120416.67%3372144745.85%
67.Viktor ArvidssonNSHLevé křídlo78293261+203638336124711.74%3052138533.33%
68.Dustin BrownLAKPravé křídlo81283361+3158915116322212.61%18933160736.96%
69.Ryan O'ReillyBUFCentr81243761-2321523043123010.43%4248168759.98%
70.William NylanderTORCentr82204161+2010512008218410.87%2118136951.38%
71.Ryan GetzlafANACentr56115061+204201312001179.40%9657120047.82%
72.Nikolaj EhlersWPGPravé křídlo82293160+1426713007023112.55%3927131955.56%
73.Mark ScheifeleWPGCentr60233760+1918816233012518.40%5731124151.25%
74.Reilly SmithVGKPravé křídlo67223860+3124714124116213.58%4024120130.77%
75.Drew DoughtyLAKObránce82105060+235432011412054.88%12712822010.00%
76.Matt DucheneCOL OTTCentr82273259-2218913003119014.21%6049150452.34%
77.Jordan EberleNYIPravé křídlo81253459+521310007118313.66%4630130236.36%
78.Jaden SchwartzSTLLevé křídlo62243559+1526611113115715.29%5230120341.10%
79.PK SubbanNSHObránce82164359+188252501202077.73%11190197833.33%
80.Torey KrugBOSObránce7614455903652411401977.11%797315510.00%
81.J.T. MillerNYR TBLLevé křídlo82233558-4401118005214316.08%12426139754.27%
82.Kyle ConnorWPGLevé křídlo76312657+816711007319216.15%1826128528.57%
83.Seth JonesCBJObránce78164157+103072400412496.43%9212419190.00%
84.Tyson BarrieCOLObránce68144357-152273000301787.87%407915440.00%
85.Thomas VanekVAN CBJLevé křídlo80243256-336415001016814.29%3618112840.00%
86.Mike HoffmanOTTLevé křídlo82223456-203282100532578.56%3134151055.00%
87.Derek StepanARICentr82144256-72631822202096.70%5254158047.74%
88.Henrik ZetterbergDETLevé křídlo82114556+11411800201806.11%4934159948.44%
89.Keith YandleFLAObránce8284856+73511802101794.47%2610120090.00%
90.Nazem KadriTORCentr80322355+2421219003021115.17%9426134149.95%
91.Brock BoeserVANPravé křídlo62292655-5161023004017916.20%2924108525.64%
92.Erik HaulaVGKCentr76292655-16371219004017516.57%8542132150.52%
93.Daniel SedinVANLevé křídlo81233255-2140923005118912.17%382123745.00%
94.James Van RiemsdykTORLevé křídlo81361854+1301120005024814.52%402312070.00%
95.Brendan GallagherMTLPravé křídlo82312354-1334817114027811.15%9041132546.70%
96.Evander KaneBUF SJSLevé křídlo78292554-9823944203079.45%15934152843.72%
97.Alex PietrangeloSTLObránce78153954+82231301512166.94%4816420080.00%
98.Ryan JohansenNSHCentr79153954+1378115023012911.63%8735146655.44%
99.Mats ZuccarelloNYRPravé křídlo80163753-103611700321788.99%6267151426.25%
100.Paul StastnySTL WPGCentr82163753+11839013015910.06%4338150255.18%
Zobrazeno 1-100 z 890<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>