Statistiky hráčů - Body v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Nikita KucherovTBLPravé křídlo44273360+1528321004015317.65%17689975.00%
2.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
3.Nathan MacKinnonCOLCentr43203454+632717016214313.99%191183543.58%
4.Johnny GaudreauCGYLevé křídlo45153954+1410317003012811.72%6885720.00%
5.Claude GirouxPHICentr43144054+101242100008716.09%141388157.24%
6.Blake WheelerWPGPravé křídlo46143953+626423012014010.00%454093546.15%
7.Jakub Voracek czePHIPravé křídlo4384553+73422200101405.71%132084146.15%
8.Phil KesselPITPravé křídlo46203252-628829004216811.90%81386335.71%
9.Steven StamkosTBLCentr44173552+18141224001012913.18%311683847.84%
10.Connor McDavidEDMCentr46153752+1012311033114010.71%152998541.14%
11.Josh BaileyNYILevé křídlo42123850+11332100217416.22%71874722.22%
12.Alex OvechkinWSHLevé křídlo45282149+1116817005319314.51%841188740.00%
13.Sidney CrosbyPITCentr46173047-1040724003113212.88%361895553.39%
14.Mathew BarzalNYICentr45163147+81241400319816.33%101677444.30%
15.Evgeni MalkinPITCentr42192746-4371023005213214.39%241078543.56%
16.Sean CouturierPHICentr43252045+161569004013019.23%442291753.38%
17.Anze KopitarLAKCentr44182745+1412313014010317.48%282996654.10%
18.Patrick KaneCHIPravé křídlo45182745-320314003215711.46%87910100.00%
19.Vladimir TarasenkoSTLPravé křídlo46192544+161131100311919.95%43229130.00%
20.Brayden SchennSTLCentr46172744+1738412006111814.41%741890145.74%
21.Jonathan HuberdeauFLALevé křídlo43162844-118412002011513.91%181686655.88%
22.Taylor HallNJDLevé křídlo40152944020516002014410.42%472474746.28%
23.Sean MonahanCGYCentr44212142+1312711007211318.58%161281050.61%
24.Mark StoneOTTPravé křídlo42182442+10617113110018.00%422587754.35%
25.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
26.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
27.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
28.Jack EichelBUFCentr44182341-132616022015111.92%311989840.90%
29.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
30.Jonathan MarchessaultVGKCentr39162541+182037001113811.59%401467447.28%
31.Mikko RantanenCOLPravé křídlo43152641+122716001010015.00%161479851.46%
32.Evgeny KuznetsovWSHCentr45132841-234314003010013.00%291885145.50%
33.John KlingbergDALObránce4563541+91411400201085.56%225510580.00%
34.Anders LeeNYILevé křídlo45251540-424712002011022.73%532276875.00%
35.Brock BoeserVANPravé křídlo42221840-112615004012118.18%161771323.53%
36.Brayden PointTBLCentr44172340+212025237310616.04%102983947.49%
37.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
38.Aleksander BarkovFLACentr42142640+31227440013710.22%203494554.11%
39.David Pastrnak czeBOSPravé křídlo42172239+316614001011315.04%301576923.81%
40.Eric StaalMINCentr46191938+32846231013014.62%242683750.99%
41.Mark ScheifeleWPGCentr38152338+81061311208417.86%341979852.33%
42.Artemi PanarinCBJLevé křídlo46122638+41641200211319.16%979450.00%
43.William KarlssonVGKCentr42231437+2243622518925.84%192576945.86%
44.Patrik LaineWPGPravé křídlo462017370201117002013315.04%372576925.81%
45.Sebastian AhoCARPravé křídlo45162137-31449003012912.40%341280046.15%
46.Nicklas BackstromWSHCentr4492837+71621300118011.25%232886651.56%
47.Evander KaneBUFLevé křídlo44162036-9342833201769.09%901687143.42%
48.Jordan EberleNYIPravé křídlo45142236+2132400519215.22%211271636.00%
49.Mikael GranlundMINCentr41132336+18512012010712.15%251979257.97%
50.Reilly SmithVGKPravé křídlo42122436+21184701319412.77%251475930.00%
51.Leon DraisaitlEDMCentr42112536+81614221110310.68%231078654.06%
52.Tyler JohnsonTBLCentr43161935+11103822309017.78%243172849.90%
53.Vladislav NamestnikovTBLCentr44152035+101981400209615.62%383480748.33%
54.Jaden SchwartzSTLLevé křídlo30142135+2384500206322.22%251157738.78%
55.Teuvo TeravainenCARLevé křídlo451124350431100109611.46%101475831.71%
56.Dylan LarkinDETCentr4372835-6391723301086.48%462785650.84%
57.John CarlsonWSHObránce4553035-22221500211263.97%318011780.00%
58.Nikolaj EhlersWPGPravé křídlo46191534+316712006013214.39%181974650.00%
59.Filip ForsbergNSHLevé křídlo37151934+62291700209415.96%412166916.67%
60.Clayton KellerARICentr45142034-2014411011112111.57%62184041.67%
61.David PerronVGKLevé křídlo3692534+7321600326114.75%681063835.64%
62.Auston MatthewsTORCentr35191433+15226003210917.43%63765254.95%
63.Jason ZuckerMINLevé křídlo46171633+52648125011514.78%502079618.75%
64.Patrice BergeronBOSCentr37161733+1922510112013711.68%283073957.25%
65.Gabriel LandeskogCOLLevé křídlo39161733+13165701109716.49%602879148.61%
66.Brent BurnsSJSObránce4272633-182241601111813.87%535810630.00%
67.Victor HedmanTBLObránce4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
68.Rickard RakellANACentr40151732-61238002011313.27%621678346.32%
69.Dustin BrownLAKPravé křídlo44151732+161657002110813.89%1221886632.43%
70.Thomas VanekVANLevé křídlo45131932-141841300009114.29%21963820.00%
71.Nick SchmaltzCHICentr41122032+61431001106418.75%111675940.06%
72.Shayne GostisbeherePHIObránce3992332+11451800211088.33%27438130.00%
73.PK SubbanNSHObránce4292332+6443160000979.28%6240101933.33%
74.William NylanderTORCentr4592332+114370031999.09%13675152.35%
75.Mats ZuccarelloNYRPravé křídlo4382432-4201110032908.89%363681431.11%
76.Henrik SedinVANCentr4523032-10140110000345.88%6969646.33%
77.Logan CoutureSJSCentr38171431-2651223309817.35%183868343.24%
78.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr46161531-42047111110615.09%372881349.24%
79.Jonathan ToewsCHICentr45141731+93414000013010.77%241688857.40%
80.Matthew TkachukCGYLevé křídlo43131831-142510001010911.93%461171255.56%
81.Danton HeinenBOSCentr38102131+980911206515.38%252360518.18%
82.Joe ThorntonSJSCentr42102131-83851500106615.15%281476852.16%
83.Paul StastnySTLCentr46102131-8122401101079.35%292387354.87%
84.Henrik ZetterbergDETLevé křídlo436253106080010986.12%312384446.55%
85.Mitchell MarnerTORCentr4552631-4142110010945.32%131670951.56%
86.Morgan RiellyTORObránce4552631-11011200001144.39%21499940.00%
87.Tyler ToffoliLAKCentr44181230+11458003113912.95%32471640.00%
88.Yanni GourdeTBLCentr44141630+16234512207319.18%222471542.96%
89.Alexander KerfootCOLCentr40111930-32231400004027.50%171554537.87%
90.Ryan O'ReillyBUFCentr43111930-1326602111119.91%292487561.09%
91.Seth JonesCBJObránce4682230-11631000101435.59%476511370.00%
92.Alex PietrangeloSTLObránce4272330+12122701211156.09%239110740.00%
93.Drew DoughtyLAKObránce4472330+18302911411205.83%676111950.00%
94.Erik KarlssonOTTObránce3732730-16141801001052.86%35609760.00%
95.James Van RiemsdykTORLevé křídlo44191029-622712001012515.20%19136460.00%
96.Michael FerlandCGYLevé křídlo44191029+7155500009919.19%891468041.03%
97.James NealVGKPravé křídlo4218112901846004111915.13%23147330.00%
98.Anthony ManthaDETPravé křídlo41151429-4376900209815.31%391968725.00%
99.Jeff SkinnerCARLevé křídlo45141529-20183600101598.81%211076941.03%
100.Mike HoffmanOTTLevé křídlo42111829-91441200101397.91%192276964.29%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>