Statistiky hráčů - Body v přesilovce v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Phil KesselPITPravé křídlo46203252-628829004216811.90%81386335.71%
2.Steven StamkosTBLCentr44173552+18141224001012913.18%311683847.84%
3.Sidney CrosbyPITCentr46173047-1040724003113212.88%361895553.39%
4.Evgeni MalkinPITCentr42192746-4371023005213214.39%241078543.56%
5.Blake WheelerWPGPravé křídlo46143953+626423012014010.00%454093546.15%
6.Jakub Voracek czePHIPravé křídlo4384553+73422200101405.71%132084146.15%
7.Nikita KucherovTBLPravé křídlo44273360+1528321004015317.65%17689975.00%
8.Claude GirouxPHICentr43144054+101242100008716.09%141388157.24%
9.Josh BaileyNYILevé křídlo42123850+11332100217416.22%71874722.22%
10.Shayne GostisbeherePHIObránce3992332+11451800211088.33%27438130.00%
11.Alex OvechkinWSHLevé křídlo45282149+1116817005319314.51%841188740.00%
12.Nathan MacKinnonCOLCentr43203454+632717016214313.99%191183543.58%
13.Patrik LaineWPGPravé křídlo462017370201117002013315.04%372576925.81%
14.Filip ForsbergNSHLevé křídlo37151934+62291700209415.96%412166916.67%
15.Johnny GaudreauCGYLevé křídlo45153954+1410317003012811.72%6885720.00%
16.Taylor HallNJDLevé křídlo40152944020516002014410.42%472474746.28%
17.Mikko RantanenCOLPravé křídlo43152641+122716001010015.00%161479851.46%
18.PK SubbanNSHObránce4292332+6443160000979.28%6240101933.33%
19.Brent BurnsSJSObránce4272633-182241601111813.87%535810630.00%
20.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
21.Brock BoeserVANPravé křídlo42221840-112615004012118.18%161771323.53%
22.Joe ThorntonSJSCentr42102131-83851500106615.15%281476852.16%
23.Kyle TurrisOTT NSHCentr3882028+11051500006512.31%91866544.34%
24.John CarlsonWSHObránce4553035-22221500211263.97%318011780.00%
25.Will ButcherNJDObránce4222426+240150000543.70%14386840.00%
26.Patrick KaneCHIPravé křídlo45182745-320314003215711.46%87910100.00%
27.David Pastrnak czeBOSPravé křídlo42172239+316614001011315.04%301576923.81%
28.Mathew BarzalNYICentr45163147+81241400319816.33%101677444.30%
29.Vladislav NamestnikovTBLCentr44152035+101981400209615.62%383480748.33%
30.Evgeny KuznetsovWSHCentr45132841-234314003010013.00%291885145.50%
31.Alexander KerfootCOLCentr40111930-32231400004027.50%171554537.87%
32.Joe PavelskiSJSCentr4292029-63341400101108.18%553879151.96%
33.John KlingbergDALObránce4563541+91411400201085.56%225510580.00%
34.Tyler MyersWPGObránce4651823+9283141120826.10%30639620.00%
35.Kris LetangPITObránce4332528-123421401001272.36%645811080.00%
36.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
37.Anze KopitarLAKCentr44182745+1412313014010317.48%282996654.10%
38.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
39.Mark ScheifeleWPGCentr38152338+81061311208417.86%341979852.33%
40.Patric HornqvistPITPravé křídlo42131326-32871300001369.56%774172647.62%
41.Thomas VanekVANLevé křídlo45131932-141841300009114.29%21963820.00%
42.Nicklas BackstromWSHCentr4492837+71621300118011.25%232886651.56%
43.Anders LeeNYILevé křídlo45251540-424712002011022.73%532276875.00%
44.James Van RiemsdykTORLevé křídlo44191029-622712001012515.20%19136460.00%
45.Nikolaj EhlersWPGPravé křídlo46191534+316712006013214.39%181974650.00%
46.Logan CoutureSJSCentr38171431-2651223309817.35%183868343.24%
47.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
48.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
49.Brayden SchennSTLCentr46172744+1738412006111814.41%741890145.74%
50.Jonathan HuberdeauFLALevé křídlo43162844-118412002011513.91%181686655.88%
51.Wayne SimmondsPHIPravé křídlo43151227-742812004110214.71%723079957.14%
52.Mika ZibanejadNYRCentr35141125-11261200209714.43%272162952.18%
53.Mikael GranlundMINCentr41132336+18512012010712.15%251979257.97%
54.Artemi PanarinCBJLevé křídlo46122638+41641200211319.16%979450.00%
55.Mike HoffmanOTTLevé křídlo42111829-91441200101397.91%192276964.29%
56.Alex GalchenyukMTLCentr44111526-201661200201189.32%152067952.27%
57.Daniel SedinVANLevé křídlo44101929-101431200109910.10%17166947.22%
58.Roman JosiNSHObránce3981725+11851201201306.15%42549720.00%
59.Victor HedmanTBLObránce4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
60.Mike GreenDETObránce43520250261120000905.56%49449700.00%
61.Kevin ShattenkirkNYRObránce4451823-13422120011925.43%41638950.00%
62.Morgan RiellyTORObránce4552631-11011200001144.39%21499940.00%
63.Tyson BarrieCOLObránce3442327-4142120020834.82%14357260.00%
64.Sean MonahanCGYCentr44212142+1312711007211318.58%161281050.61%
65.Vladimir TarasenkoSTLPravé křídlo46192544+161131100311919.95%43229130.00%
66.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
67.Connor McDavidEDMCentr46153752+1012311033114010.71%152998541.14%
68.Clayton KellerARICentr45142034-2014411011112111.57%62184041.67%
69.Mathieu PerreaultWPGCentr34131326+61851100106021.67%471146461.76%
70.T.J. OshieWSHPravé křídlo39111627+21271100207015.71%753072952.80%
71.Jesper BrattNJDLevé křídlo4111162701031112206217.74%281467071.43%
72.Teuvo TeravainenCARLevé křídlo451124350431100109611.46%101475831.71%
73.Mats ZuccarelloNYRPravé křídlo4382432-4201110032908.89%363681431.11%
74.Mikhail SergachevTBLObránce4481826+13242110050898.99%52336910.00%
75.Mitchell MarnerTORCentr4552631-4142110010945.32%131670951.56%
76.Kevin LabancSJSPravé křídlo3741620-6182110011656.15%20952535.71%
77.Dustin ByfuglienWPGObránce3421618+3551110100822.44%87447940.00%
78.Henrik SedinVANCentr4523032-10140110000345.88%6969646.33%
79.Patrice BergeronBOSCentr37161733+1922510112013711.68%283073957.25%
80.Matthew TkachukCGYLevé křídlo43131831-142510001010911.93%461171255.56%
81.Nick SchmaltzCHICentr41122032+61431001106418.75%111675940.06%
82.Derek StepanARICentr4591928-191421022001217.44%352788047.94%
83.Seth JonesCBJObránce4682230-11631000101435.59%476511370.00%
84.Kyle PalmieriNJDPravé křídlo237815-7145100020739.59%311939528.89%
85.Mattias EkholmNSHObránce4261521+6284101110698.70%456510330.00%
86.Nick LeddyNYIObránce4562228-19142100011986.12%536410250.00%
87.Mikko KoivuMINCentr4661925-13401000101115.41%263086452.66%
88.Ryan SuterMINObránce4662329-4221100020986.12%428212340.00%
89.Jeff PetryMTLObránce4441418-22182100010924.35%1056410190.00%
90.TJ BrodieCGYObránce4521719-9161100000672.99%106510880.00%
91.Sean CouturierPHICentr43252045+161569004013019.23%442291753.38%
92.Sebastian AhoCARPravé křídlo45162137-31449003012912.40%341280046.15%
93.Craig SmithNSHPravé křídlo41151025+11469001012112.40%281663334.62%
94.Anthony ManthaDETPravé křídlo41151429-4376900209815.31%391968725.00%
95.Jordan StaalCARCentr4513152801639222010612.26%1052188353.55%
96.Max PaciorettyMTLLevé křídlo44121325-13163911321726.98%731784730.77%
97.Pavel BuchnevichNYRPravé křídlo43111526+284900208812.50%251863223.53%
98.Danton HeinenBOSCentr38102131+980911206515.38%252360518.18%
99.Kevin FialaNSHLevé křídlo41101626-2123900209410.64%17136150.00%
100.Mikael BacklundCGYCentr4592029-6402902101038.74%282686548.53%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>