Statistiky hráčů - Góly v přesilovce v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Steven StamkosTBLCentr44173552+18141224001012913.18%311683847.84%
2.Patrik LaineWPGPravé křídlo462017370201117002013315.04%372576925.81%
3.Evgeni MalkinPITCentr42192746-4371023005213214.39%241078543.56%
4.Filip ForsbergNSHLevé křídlo37151934+62291700209415.96%412166916.67%
5.Alex OvechkinWSHLevé křídlo45282149+1116817005319314.51%841188740.00%
6.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
7.Phil KesselPITPravé křídlo46203252-628829004216811.90%81386335.71%
8.Wayne SimmondsPHIPravé křídlo43151227-742812004110214.71%723079957.14%
9.Vladislav NamestnikovTBLCentr44152035+101981400209615.62%383480748.33%
10.Anders LeeNYILevé křídlo45251540-424712002011022.73%532276875.00%
11.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
12.Sean MonahanCGYCentr44212142+1312711007211318.58%161281050.61%
13.Nathan MacKinnonCOLCentr43203454+632717016214313.99%191183543.58%
14.James Van RiemsdykTORLevé křídlo44191029-622712001012515.20%19136460.00%
15.Nikolaj EhlersWPGPravé křídlo46191534+316712006013214.39%181974650.00%
16.Sidney CrosbyPITCentr46173047-1040724003113212.88%361895553.39%
17.Mikko RantanenCOLPravé křídlo43152641+122716001010015.00%161479851.46%
18.Artem AnisimovCHICentr3613518+187711607417.57%91761747.06%
19.Patric HornqvistPITPravé křídlo42131326-32871300001369.56%774172647.62%
20.T.J. OshieWSHPravé křídlo39111627+21271100207015.71%753072952.80%
21.Sean CouturierPHICentr43252045+161569004013019.23%442291753.38%
22.Brock BoeserVANPravé křídlo42221840-112615004012118.18%161771323.53%
23.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
24.David Pastrnak czeBOSPravé křídlo42172239+316614001011315.04%301576923.81%
25.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
26.Mark ScheifeleWPGCentr38152338+81061311208417.86%341979852.33%
27.Craig SmithNSHPravé křídlo41151025+11469001012112.40%281663334.62%
28.Anthony ManthaDETPravé křídlo41151429-4376900209815.31%391968725.00%
29.Mika ZibanejadNYRCentr35141125-11261200209714.43%272162952.18%
30.Nino NiederreiterMINPravé křídlo3113619+11206700316619.70%271147050.00%
31.Tomas Tatar svkDETLevé křídlo4311819-102068002010510.48%34187380.00%
32.Ryan O'ReillyBUFCentr43111930-1326602111119.91%292487561.09%
33.Alex GalchenyukMTLCentr44111526-201661200201189.32%152067952.27%
34.Sven BaertschiVANLevé křídlo3491019+1166700105117.65%161753616.67%
35.Michael FerlandCGYLevé křídlo44191029+7155500009919.19%891468041.03%
36.Tyler ToffoliLAKCentr44181230+11458003113912.95%32471640.00%
37.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
38.Logan CoutureSJSCentr38171431-2651223309817.35%183868343.24%
39.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
40.Patrice BergeronBOSCentr37161733+1922510112013711.68%283073957.25%
41.Gabriel LandeskogCOLLevé křídlo39161733+13165701109716.49%602879148.61%
42.Taylor HallNJDLevé křídlo40152944020516002014410.42%472474746.28%
43.Dustin BrownLAKPravé křídlo44151732+161657002110813.89%1221886632.43%
44.Mathieu PerreaultWPGCentr34131326+61851100106021.67%471146461.76%
45.Mikael GranlundMINCentr41132336+18512012010712.15%251979257.97%
46.Matthew TkachukCGYLevé křídlo43131831-142510001010911.93%461171255.56%
47.Jake GuentzelPITCentr46131023-133058001010812.04%882778149.06%
48.Tomas Hertl czeSJSCentr42121224-51658132010012.00%513776851.07%
49.Brian BoyleNJDCentr32116170205600205719.30%411744750.59%
50.Chris KreiderNYRLevé křídlo371111220295700009311.83%751557740.91%
51.Bo HorvatVANCentr28101020+525611206515.38%151252252.45%
52.Joe ThorntonSJSCentr42102131-83851500106615.15%281476852.16%
53.Andrew ShawMTLCentr4310919-9475700008312.05%652069554.72%
54.Shayne GostisbeherePHIObránce3992332+11451800211088.33%27438130.00%
55.Kyle TurrisOTT NSHCentr3882028+11051500006512.31%91866544.34%
56.Roman JosiNSHObránce3981725+11851201201306.15%42549720.00%
57.Kyle PalmieriNJDPravé křídlo237815-7145100020739.59%311939528.89%
58.Eric StaalMINCentr46191938+32846231013014.62%242683750.99%
59.James NealVGKPravé křídlo4218112901846004111915.13%23147330.00%
60.Brayden SchennSTLCentr46172744+1738412006111814.41%741890145.74%
61.Jason ZuckerMINLevé křídlo46171633+52648125011514.78%502079618.75%
62.Jonathan HuberdeauFLALevé křídlo43162844-118412002011513.91%181686655.88%
63.Brendan GallagherMTLPravé křídlo4416723-72646112014311.19%422667345.28%
64.Mathew BarzalNYICentr45163147+81241400319816.33%101677444.30%
65.Sebastian AhoCARPravé křídlo45162137-31449003012912.40%341280046.15%
66.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr46161531-42047111110615.09%372881349.24%
67.Erik HaulaVGKCentr38151328+1174800408617.44%362366251.65%
68.Jaden SchwartzSTLLevé křídlo30142135+2384500206322.22%251157738.78%
69.Claude GirouxPHICentr43144054+101242100008716.09%141388157.24%
70.Nazem KadriTORCentr43141024+22548000010812.96%591470149.11%
71.Yanni GourdeTBLCentr44141630+16234512207319.18%222471542.96%
72.Clayton KellerARICentr45142034-2014411011112111.57%62184041.67%
73.Blake WheelerWPGPravé křídlo46143953+626423012014010.00%454093546.15%
74.Thomas VanekVANLevé křídlo45131932-141841300009114.29%21963820.00%
75.Reilly SmithVGKPravé křídlo42122436+21184701319412.77%251475930.00%
76.Christian FischerARIPravé křídlo4312719-16104500328514.12%491364723.81%
77.Artemi PanarinCBJLevé křídlo46122638+41641200211319.16%979450.00%
78.Mike HoffmanOTTLevé křídlo42111829-91441200101397.91%192276964.29%
79.Pavel BuchnevichNYRPravé křídlo43111526+284900208812.50%251863223.53%
80.Brendan PerliniARILevé křídlo3810616-12104700007513.33%391855545.45%
81.Evgeny DadonovFLAPravé křídlo3591726-264800108510.59%10156650.00%
82.Joe PavelskiSJSCentr4292029-63341400101108.18%553879151.96%
83.Martin Frk czeDETPravé křídlo358816-984700005016.00%4653840.00%
84.Brent BurnsSJSObránce4272633-182241601111813.87%535810630.00%
85.Oliver Ekman-LarssonARIObránce4571320-40144800101146.14%954711050.00%
86.Mattias EkholmNSHObránce4261521+6284101110698.70%456510330.00%
87.Nikita KucherovTBLPravé křídlo44273360+1528321004015317.65%17689975.00%
88.William KarlssonVGKCentr42231437+2243622518925.84%192576945.86%
89.Vladimir TarasenkoSTLPravé křídlo46192544+161131100311919.95%43229130.00%
90.Anze KopitarLAKCentr44182745+1412313014010317.48%282996654.10%
91.Patrick KaneCHIPravé křídlo45182745-320314003215711.46%87910100.00%
92.Jonathan MarchessaultVGKCentr39162541+182037001113811.59%401467447.28%
93.Tyler JohnsonTBLCentr43161935+11103822309017.78%243172849.90%
94.Kyle ConnorWPGLevé křídlo40151328083500109915.15%12146970.00%
95.Rickard RakellANACentr40151732-61238002011313.27%621678346.32%
96.Johnny GaudreauCGYLevé křídlo45153954+1410317003012811.72%6885720.00%
97.Connor McDavidEDMCentr46153752+1012311033114010.71%152998541.14%
98.Jeff SkinnerCARLevé křídlo45141529-20183600101598.81%211076941.03%
99.Alex DeBrincatCHIPravé křídlo45141428+623600108616.28%211165845.83%
100.Evgeny KuznetsovWSHCentr45132841-234314003010013.00%291885145.50%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>