Statistiky hráčů - Trestné minuty v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Tom WilsonWSHPravé křídlo4161218+793011110629.68%1221963654.55%
2.Micheal HaleyFLACentr42257-887000010287.14%751231947.37%
3.Ryan ReavesPITPravé křídlo46235-680000010258.00%1271630750.00%
4.Antoine RousselDALLevé křídlo395712+1770000005010.00%411946855.56%
5.Austin WatsonNSHLevé křídlo405270750001104311.63%1064949457.69%
6.Derek DorsettVANPravé křídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
7.Cody McLeodNSHLevé křídlo23112072000000119.09%55101570.00%
8.Kevin BieksaANAObránce39055-1066020000440.00%63537060.00%
9.Milan LucicEDMLevé křídlo4691928+5593600108810.23%1321675358.06%
10.Kurtis MacDermidLAKObránce34134-457000000195.26%77273950.00%
11.Radko Gudas czePHIObránce31044+357000000630.00%64455020.00%
12.Kevan MillerBOSObránce40189+856000100362.78%101517470.00%
13.Patrick MaroonEDMLevé křídlo44111324+35503003010710.28%97874650.00%
14.Dustin ByfuglienWPGObránce3421618+3551110100822.44%87447940.00%
15.Aaron EkbladFLAObránce4376130521400001116.31%397010280.00%
16.Erik JohnsonCOLObránce4161117+5500301311175.13%708810510.00%
17.Miles WoodNJDLevé křídlo4111819-2493300008512.94%361150366.67%
18.Joel EdmundsonSTLObránce466915049000000827.32%761049460.00%
19.Marcus FolignoMINLevé křídlo4331013-149120000446.82%1202449146.67%
20.Troy BrouwerCGYPravé křídlo453912-449030100446.82%702659642.31%
21.Josh MansonANAObránce4531922+1948000100714.23%93539290.00%
22.Brendan SmithNYRObránce34178+748010000462.17%47285800.00%
23.Andrew ShawMTLCentr4310919-9475700008312.05%652069554.72%
24.Scott HartnellNSHLevé křídlo286410-5472400104413.64%2993590.00%
25.Zack KassianEDMPravé křídlo463912-347010200565.36%76453330.77%
26.Nick RitchieANALevé křídlo393912-445120020614.92%1162153040.00%
27.PK SubbanNSHObránce4292332+6443160000979.28%6240101933.33%
28.Mark GiordanoCGYObránce4581321+10441611321166.90%479410990.00%
29.Justin WilliamsCARPravé křídlo4572027-5442900101046.73%432575341.89%
30.Jamie OleksiakDAL PITObránce32347-544110000358.57%70315080.00%
31.Nikita ZadorovCOLObránce3831013+244010000456.67%110537050.00%
32.John HaydenCHICentr393811-443001100486.25%1031941245.45%
33.Andy AndreoffLAKLevé křídlo29224-643000010316.45%51427164.52%
34.Jordan NolanBUFCentr39235-343000000258.00%6873710.00%
35.Brooks OrpikWSHObránce45066-743000000240.00%1331039320.00%
36.Wayne SimmondsPHIPravé křídlo43151227-742812004110214.71%723079957.14%
37.Matthew TkachukCGYLevé křídlo43131831-142510001010911.93%461171255.56%
38.Darnell NurseEDMObránce4661218+13420000211065.66%88829850.00%
39.Kevin ShattenkirkNYRObránce4451823-13422120011925.43%41638950.00%
40.Sidney CrosbyPITCentr46173047-1040724003113212.88%361895553.39%
41.Mikael BacklundCGYCentr4592029-6402902101038.74%282686548.53%
42.Matthew MartinTORLevé křídlo433710-140000000427.14%126934672.73%
43.Travis HamonicCGYObránce41156-440000000492.04%41658260.00%
44.Dylan LarkinDETCentr4372835-6391723301086.48%462785650.84%
45.Luke WitkowskiDETObránce14000+13900000070.00%255840.00%
46.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
47.Brayden SchennSTLCentr46172744+1738412006111814.41%741890145.74%
48.Joe ThorntonSJSCentr42102131-83851500106615.15%281476852.16%
49.Justin AbdelkaderDETLevé křídlo4181321-4382500006013.33%1082369250.98%
50.Scottie UpshallSTLPravé křídlo466915-4380000204712.77%871551766.67%
51.Blake ColemanNJDCentr425611+838001100766.58%1013257847.37%
52.Brayden McNabbVGKObránce39268+1538000010504.00%116967860.00%
53.Brenden DillonSJSObránce41189-738000000521.92%111497500.00%
54.Evgeni MalkinPITCentr42192746-4371023005213214.39%241078543.56%
55.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
56.Anthony ManthaDETPravé křídlo41151429-4376900209815.31%391968725.00%
57.Ryan JohansenNSHCentr3952126+337190120598.47%461773156.01%
58.Alexandre BurrowsOTTPravé křídlo41347-437220010446.82%331447333.33%
59.Garnet HathawayCGYPravé křídlo22268+737000000267.69%511126614.29%
60.Scott MayfieldNYIObránce3421012-137000000424.76%51556070.00%
61.Cal ClutterbuckNYIPravé křídlo408715+5360011105913.56%1302851338.46%
62.Timo MeierSJSPravé křídlo418513-2351200101067.55%592057460.00%
63.Charlie McAvoyBOSObránce4251924+15352600104810.42%96519600.00%
64.Evander KaneBUFLevé křídlo44162036-9342833201769.09%901687143.42%
65.Jonathan ToewsCHICentr45141731+93414000013010.77%241688857.40%
66.Evgeny KuznetsovWSHCentr45132841-234314003010013.00%291885145.50%
67.Nick FolignoCBJLevé křídlo469918-6342300108610.47%1153787045.12%
68.Jakub Voracek czePHIPravé křídlo4384553+73422200101405.71%132084146.15%
69.Vladimir Sobotka czeSTLLevé křídlo4681422-434031120879.20%652381553.26%
70.Corey PerryANAPravé křídlo3471623-334150000729.72%351760513.33%
71.Mikko KoivuMINCentr4661925-13401000101115.41%263086452.66%
72.Kris LetangPITObránce4332528-123421401001272.36%645811080.00%
73.Ian ColePITObránce36257-934010000513.92%54756320.00%
74.Joe PavelskiSJSCentr4292029-63341400101108.18%553879151.96%
75.Sam BennettCGYCentr4561117-433120010837.23%621963553.54%
76.Matt BenningEDMObránce424610+333020020735.48%69457670.00%
77.Derek ForbortLAKObránce44189+933000000541.85%83899280.00%
78.Nathan MacKinnonCOLCentr43203454+632717016214313.99%191183543.58%
79.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
80.David PerronVGKLevé křídlo3692534+7321600326114.75%681063835.64%
81.Victor HedmanTBLObránce4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
82.Michael MathesonFLAObránce4241014-232000121755.33%26648570.00%
83.Roman Polak czeTORObránce26246-332000000229.09%55404370.00%
84.Zac RinaldoARICentr32213-832000000385.26%1141235818.18%
85.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
86.Ryan HartmanCHILevé křídlo4171320+4311200006810.29%641854645.07%
87.Boone JennerCBJCentr394812-9311100101004.00%1135070155.75%
88.Erik GudbransonVANObránce32123-231000000293.45%78475680.00%
89.Greg PaterynDALObránce36134+431000000392.56%79547090.00%
90.Robert BortuzzoSTLObránce43145031000010551.82%84656510.00%
91.Eric GrybaEDMObránce21022+431000000190.00%57193100.00%
92.Adrian KempeLAKLevé křídlo4313922+13301100306619.70%491056939.23%
93.Jake GuentzelPITCentr46131023-133058001010812.04%882778149.06%
94.Dougie HamiltonCGYObránce4581422+13302400411375.84%4045953100.00%
95.Drew DoughtyLAKObránce4472330+18302911411205.83%676111950.00%
96.Jacob TroubaWPGObránce4631518+4300301201152.61%728710090.00%
97.Chris KreiderNYRLevé křídlo371111220295700009311.83%751557740.91%
98.Devante Smith-PellyWSHPravé křídlo436713+129000010708.57%784455041.18%
99.Andrew CoglianoANALevé křídlo4451318+729001200965.21%451670448.33%
100.Chris WagnerANACentr455914-229131100588.62%1502668547.78%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>