Statistiky hráčů - Odehrané zápasy v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Phil KesselPITPravé křídlo46203252-628829004216811.90%81386335.71%
2.Patrik LaineWPGPravé křídlo462017370201117002013315.04%372576925.81%
3.Nikolaj EhlersWPGPravé křídlo46191534+316712006013214.39%181974650.00%
4.Eric StaalMINCentr46191938+32846231013014.62%242683750.99%
5.Vladimir TarasenkoSTLPravé křídlo46192544+161131100311919.95%43229130.00%
6.Brayden SchennSTLCentr46172744+1738412006111814.41%741890145.74%
7.Jason ZuckerMINLevé křídlo46171633+52648125011514.78%502079618.75%
8.Sidney CrosbyPITCentr46173047-1040724003113212.88%361895553.39%
9.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr46161531-42047111110615.09%372881349.24%
10.Connor McDavidEDMCentr46153752+1012311033114010.71%152998541.14%
11.Blake WheelerWPGPravé křídlo46143953+626423012014010.00%454093546.15%
12.Jake GuentzelPITCentr46131023-133058001010812.04%882778149.06%
13.Artemi PanarinCBJLevé křídlo46122638+41641200211319.16%979450.00%
14.Conor ShearyPITLevé křídlo4611617-1062200318512.94%141667957.14%
15.Pierre-Luc DuboisCBJCentr46101222+1233700108811.36%742273241.42%
16.Paul StastnySTLCentr46102131-8122401101079.35%292387354.87%
17.Milan LucicEDMLevé křídlo4691928+5593600108810.23%1321675358.06%
18.Matt DumbaMINObránce4691524+2240401328710.34%72631049100.00%
19.Nick FolignoCBJLevé křídlo469918-6342300108610.47%1153787045.12%
20.Oliver BjorkstrandCBJPravé křídlo4681826+892500208010.00%38256490.00%
21.Bryan LittleWPGCentr4681826+5161900107211.11%272076556.61%
22.Vladimir Sobotka czeSTLLevé křídlo4681422-434031120879.20%652381553.26%
23.Seth JonesCBJObránce4682230-11631000101435.59%476511370.00%
24.Mark LetestuEDMCentr468816-15103623117710.39%371761153.13%
25.Ryan StromeEDMPravé křídlo4671017+119230010788.97%29666745.13%
26.Mikko KoivuMINCentr4661925-13401000101115.41%263086452.66%
27.Darnell NurseEDMObránce4661218+13420000211065.66%88829850.00%
28.Scottie UpshallSTLPravé křídlo466915-4380000204712.77%871551766.67%
29.Ryan SuterMINObránce4662329-4221100020986.12%428212340.00%
30.Joel EdmundsonSTLObránce466915049000000827.32%761049460.00%
31.Tyler MyersWPGObránce4651823+9283141120826.10%30639620.00%
32.Daniel WinnikMINLevé křídlo465813+321010000519.80%123365447.92%
33.Josh MorrisseyWPGObránce4651318+626010000628.06%809492050.00%
34.Colton ParaykoSTLObránce4651924+242800001184.24%588210470.00%
35.Jonas BrodinMINObránce464610+1524000010419.76%18939830.00%
36.Andrew CoppWPGCentr4641014+108000100616.56%532862650.49%
37.Olli MaattaPITObránce4631417-614050010953.16%61648820.00%
38.Kris RussellEDMObránce4631316-26020000614.92%501358630.00%
39.Zack KassianEDMPravé křídlo463912-347010200565.36%76453330.77%
40.Jacob TroubaWPGObránce4631518+4300301201152.61%728710090.00%
41.Ryan ReavesPITPravé křídlo46235-680000010258.00%1271630750.00%
42.Jack JohnsonCBJObránce46257-58000010563.57%49858930.00%
43.Alex OvechkinWSHLevé křídlo45282149+1116817005319314.51%841188740.00%
44.Anders LeeNYILevé křídlo45251540-424712002011022.73%532276875.00%
45.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
46.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
47.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
48.Patrick KaneCHIPravé křídlo45182745-320314003215711.46%87910100.00%
49.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
50.Sebastian AhoCARPravé křídlo45162137-31449003012912.40%341280046.15%
51.Mathew BarzalNYICentr45163147+81241400319816.33%101677444.30%
52.Patrick MarleauTORLevé křídlo4515924-3824005111513.04%511177054.42%
53.Johnny GaudreauCGYLevé křídlo45153954+1410317003012811.72%6885720.00%
54.Jonathan ToewsCHICentr45141731+93414000013010.77%241688857.40%
55.Alex DeBrincatCHIPravé křídlo45141428+623600108616.28%211165845.83%
56.Clayton KellerARICentr45142034-2014411011112111.57%62184041.67%
57.Jordan EberleNYIPravé křídlo45142236+2132400519215.22%211271636.00%
58.Jeff SkinnerCARLevé křídlo45141529-20183600101598.81%211076941.03%
59.Jordan StaalCARCentr4513152801639222010612.26%1052188353.55%
60.Evgeny KuznetsovWSHCentr45132841-234314003010013.00%291885145.50%
61.Thomas VanekVANLevé křídlo45131932-141841300009114.29%21963820.00%
62.Brandon SaadCHILevé křídlo45131023+781100621369.56%121880939.39%
63.Teuvo TeravainenCARLevé křídlo451124350431100109611.46%101475831.71%
64.Mattias JanmarkDALCentr45101323-2101211317712.99%42278137.39%
65.Connor BrownTORPravé křídlo4510616-981100206016.67%101667643.00%
66.Derek StepanARICentr4591928-191421022001217.44%352788047.94%
67.Brock NelsonNYICentr459514-9201200107512.00%212064147.51%
68.Mikael BacklundCGYCentr4592029-6402902101038.74%282686548.53%
69.William NylanderTORCentr4592332+114370031999.09%13675152.35%
70.Mark GiordanoCGYObránce4581321+10441611321166.90%479410990.00%
71.Antoine VermetteANACentr458816+2262201207810.26%253070559.76%
72.Dougie HamiltonCGYObránce4581422+13302400411375.84%4045953100.00%
73.Zach HymanTORCentr4571522+1322001210788.97%703380045.56%
74.Kyle BrodziakSTLCentr457815+5160011205911.86%382755651.61%
75.Oliver Ekman-LarssonARIObránce4571320-40144800101146.14%954711050.00%
76.Justin WilliamsCARPravé křídlo4572027-5442900101046.73%432575341.89%
77.Noah HanifinCARObránce4571421-7131500211007.00%38458300.00%
78.Sam GagnerVANCentr4571421-1523380021917.69%402369245.96%
79.Sam BennettCGYCentr4561117-433120010837.23%621963553.54%
80.Tyler EnnisMINLevé křídlo456612-610230010817.41%372154037.50%
81.Tobias RiederARIPravé křídlo456713-146000000619.84%542969940.63%
82.John KlingbergDALObránce4563541+91411400201085.56%225510580.00%
83.Nick LeddyNYIObránce4562228-19142100011986.12%536410250.00%
84.Mitchell MarnerTORCentr4552631-4142110010945.32%131670951.56%
85.Jay BeagleWSHCentr455813+380011104710.64%462457057.83%
86.Christian DvorakARICentr4551621-2114150000726.94%563876050.50%
87.Morgan RiellyTORObránce4552631-11011200001144.39%21499940.00%
88.Chris WagnerANACentr455914-229131100588.62%1502668547.78%
89.Alex GoligoskiARIObránce4551722-2116070021657.69%796910410.00%
90.Devin ShoreDALCentr4551318-168051100687.35%323572538.89%
91.Dmitry OrlovWSHObránce455914+1112010010786.41%736710480.00%
92.John CarlsonWSHObránce4553035-22221500211263.97%318011780.00%
93.Esa LindellDALObránce4541216+1310250000914.40%48699850.00%
94.Riley SheahanDET PITCentr4541014-14000100508.00%302664857.24%
95.Leo KomarovTORCentr454711-119121100715.63%1273475449.25%
96.Justin FaulkCARObránce4541014-13281700101283.12%825710100.00%
97.Matt CullenMINCentr454610-1014010010537.55%102851450.70%
98.Josh MansonANAObránce4531922+1948000100714.23%93539290.00%
99.Max DomiARILevé křídlo4531619-1728160000983.06%241879947.12%
100.Ron HainseyTORObránce4531417+714110110417.32%518910010.00%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>