Statistiky hráčů - Góly v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex OvechkinWSHLevé křídlo45282149+1116817005319314.51%841188740.00%
2.Nikita KucherovTBLPravé křídlo44273360+1528321004015317.65%17689975.00%
3.Sean CouturierPHICentr43252045+161569004013019.23%442291753.38%
4.Anders LeeNYILevé křídlo45251540-424712002011022.73%532276875.00%
5.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
6.William KarlssonVGKCentr42231437+2243622518925.84%192576945.86%
7.Brock BoeserVANPravé křídlo42221840-112615004012118.18%161771323.53%
8.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
9.Sean MonahanCGYCentr44212142+1312711007211318.58%161281050.61%
10.Nathan MacKinnonCOLCentr43203454+632717016214313.99%191183543.58%
11.Phil KesselPITPravé křídlo46203252-628829004216811.90%81386335.71%
12.Patrik LaineWPGPravé křídlo462017370201117002013315.04%372576925.81%
13.Auston MatthewsTORCentr35191433+15226003210917.43%63765254.95%
14.Evgeni MalkinPITCentr42192746-4371023005213214.39%241078543.56%
15.James Van RiemsdykTORLevé křídlo44191029-622712001012515.20%19136460.00%
16.Michael GrabnerNYRPravé křídlo4419423+141000002010118.81%422264011.11%
17.Michael FerlandCGYLevé křídlo44191029+7155500009919.19%891468041.03%
18.Vladimir TarasenkoSTLPravé křídlo46192544+161131100311919.95%43229130.00%
19.Eric StaalMINCentr46191938+32846231013014.62%242683750.99%
20.Nikolaj EhlersWPGPravé křídlo46191534+316712006013214.39%181974650.00%
21.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
22.James NealVGKPravé křídlo4218112901846004111915.13%23147330.00%
23.Mark StoneOTTPravé křídlo42182442+10617113110018.00%422587754.35%
24.Jack EichelBUFCentr44182341-132616022015111.92%311989840.90%
25.Tyler ToffoliLAKCentr44181230+11458003113912.95%32471640.00%
26.Anze KopitarLAKCentr44182745+1412313014010317.48%282996654.10%
27.Patrick KaneCHIPravé křídlo45182745-320314003215711.46%87910100.00%
28.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
29.Logan CoutureSJSCentr38171431-2651223309817.35%183868343.24%
30.David Pastrnak czeBOSPravé křídlo42172239+316614001011315.04%301576923.81%
31.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
32.Brayden PointTBLCentr44172340+212025237310616.04%102983947.49%
33.Steven StamkosTBLCentr44173552+18141224001012913.18%311683847.84%
34.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
35.Jason ZuckerMINLevé křídlo46171633+52648125011514.78%502079618.75%
36.Brayden SchennSTLCentr46172744+1738412006111814.41%741890145.74%
37.Sidney CrosbyPITCentr46173047-1040724003113212.88%361895553.39%
38.Patrice BergeronBOSCentr37161733+1922510112013711.68%283073957.25%
39.Jonathan MarchessaultVGKCentr39162541+182037001113811.59%401467447.28%
40.Gabriel LandeskogCOLLevé křídlo39161733+13165701109716.49%602879148.61%
41.Jonathan HuberdeauFLALevé křídlo43162844-118412002011513.91%181686655.88%
42.Tyler JohnsonTBLCentr43161935+11103822309017.78%243172849.90%
43.Evander KaneBUFLevé křídlo44162036-9342833201769.09%901687143.42%
44.Brendan GallagherMTLPravé křídlo4416723-72646112014311.19%422667345.28%
45.Mathew BarzalNYICentr45163147+81241400319816.33%101677444.30%
46.Sebastian AhoCARPravé křídlo45162137-31449003012912.40%341280046.15%
47.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr46161531-42047111110615.09%372881349.24%
48.Filip ForsbergNSHLevé křídlo37151934+62291700209415.96%412166916.67%
49.Mark ScheifeleWPGCentr38152338+81061311208417.86%341979852.33%
50.Erik HaulaVGKCentr38151328+1174800408617.44%362366251.65%
51.Kyle ConnorWPGLevé křídlo40151328083500109915.15%12146970.00%
52.Taylor HallNJDLevé křídlo40152944020516002014410.42%472474746.28%
53.Rickard RakellANACentr40151732-61238002011313.27%621678346.32%
54.Anthony ManthaDETPravé křídlo41151429-4376900209815.31%391968725.00%
55.Craig SmithNSHPravé křídlo41151025+11469001012112.40%281663334.62%
56.Mikko RantanenCOLPravé křídlo43152641+122716001010015.00%161479851.46%
57.Wayne SimmondsPHIPravé křídlo43151227-742812004110214.71%723079957.14%
58.Dustin BrownLAKPravé křídlo44151732+161657002110813.89%1221886632.43%
59.Vladislav NamestnikovTBLCentr44152035+101981400209615.62%383480748.33%
60.Patrick MarleauTORLevé křídlo4515924-3824005111513.04%511177054.42%
61.Johnny GaudreauCGYLevé křídlo45153954+1410317003012811.72%6885720.00%
62.Connor McDavidEDMCentr46153752+1012311033114010.71%152998541.14%
63.Jaden SchwartzSTLLevé křídlo30142135+2384500206322.22%251157738.78%
64.Mika ZibanejadNYRCentr35141125-11261200209714.43%272162952.18%
65.Aleksander BarkovFLACentr42142640+31227440013710.22%203494554.11%
66.Claude GirouxPHICentr43144054+101242100008716.09%141388157.24%
67.Nazem KadriTORCentr43141024+22548000010812.96%591470149.11%
68.Gustav NyquistDETPravé křídlo4314923-31214001011012.73%231976333.33%
69.Josh AndersonCBJPravé křídlo44141024+5230300421439.79%831781939.58%
70.Yanni GourdeTBLCentr44141630+16234512207319.18%222471542.96%
71.Jeff SkinnerCARLevé křídlo45141529-20183600101598.81%211076941.03%
72.Alex DeBrincatCHIPravé křídlo45141428+623600108616.28%211165845.83%
73.Jonathan ToewsCHICentr45141731+93414000013010.77%241688857.40%
74.Jordan EberleNYIPravé křídlo45142236+2132400519215.22%211271636.00%
75.Clayton KellerARICentr45142034-2014411011112111.57%62184041.67%
76.Blake WheelerWPGPravé křídlo46143953+626423012014010.00%454093546.15%
77.Nino NiederreiterMINPravé křídlo3113619+11206700316619.70%271147050.00%
78.Mathieu PerreaultWPGCentr34131326+61851100106021.67%471146461.76%
79.Artem AnisimovCHICentr3613518+187711607417.57%91761747.06%
80.Mikael GranlundMINCentr41132336+18512012010712.15%251979257.97%
81.Patric HornqvistPITPravé křídlo42131326-32871300001369.56%774172647.62%
82.Viktor ArvidssonNSHLevé křídlo42131427+7221611411319.92%183576945.45%
83.Ryan DzingelOTTLevé křídlo4213518-5192200106918.84%311267353.13%
84.Matthew TkachukCGYLevé křídlo43131831-142510001010911.93%461171255.56%
85.Adrian KempeLAKLevé křídlo4313922+13301100306619.70%491056939.23%
86.Brandon SaadCHILevé křídlo45131023+781100621369.56%121880939.39%
87.Jordan StaalCARCentr4513152801639222010612.26%1052188353.55%
88.Evgeny KuznetsovWSHCentr45132841-234314003010013.00%291885145.50%
89.Thomas VanekVANLevé křídlo45131932-141841300009114.29%21963820.00%
90.Jake GuentzelPITCentr46131023-133058001010812.04%882778149.06%
91.Nick SchmaltzCHICentr41122032+61431001106418.75%111675940.06%
92.Brian GibbonsNJDCentr42121022+11140034316020.00%263362436.67%
93.Josh BaileyNYILevé křídlo42123850+11332100217416.22%71874722.22%
94.Reilly SmithVGKPravé křídlo42122436+21184701319412.77%251475930.00%
95.Tomas Hertl czeSJSCentr42121224-51658132010012.00%513776851.07%
96.Derick BrassardOTTCentr42121628+42634001011110.81%631777350.15%
97.Christian FischerARIPravé křídlo4312719-16104500328514.12%491364723.81%
98.Elias LindholmCARCentr44121325+283500208314.46%522379954.41%
99.Paul ByronMTLLevé křídlo4412517-2190112006319.05%732869133.33%
100.Max PaciorettyMTLLevé křídlo44121325-13163911321726.98%731784730.77%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>