Statistiky hráčů - Zblokované střely v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Kris RussellEDMObránce4631316-26020000614.92%501358630.00%
2.Alec MartinezLAKObránce414812+110150000646.25%551189800.00%
3.Ryan McDonaghNYRObránce3901919+1020040000580.00%421079350.00%
4.Joel EdmundsonSTLObránce466915049000000827.32%761049460.00%
5.Brooks OrpikWSHObránce45066-743000000240.00%1331039320.00%
6.Andy GreeneNJDObránce41279-18000000444.55%431018750.00%
7.Jaccob SlavinCARObránce453912-106010011783.85%249910340.00%
8.Ivan ProvorovPHIObránce4381422+6122400001037.77%919610650.00%
9.Dan GirardiTBLObránce423811+1710000110456.67%62967000.00%
10.Alexander EdlerVANObránce3321214-226030010772.60%75967660.00%
11.Brayden McNabbVGKObránce39268+1538000010504.00%116967860.00%
12.Mark GiordanoCGYObránce4581321+10441611321166.90%479410990.00%
13.Josh MorrisseyWPGObránce4651318+626010000628.06%809492050.00%
14.Nikita ZaitsevTORObránce344610+8210000103611.11%64947770.00%
15.Jonas BrodinMINObránce464610+1524000010419.76%18939830.00%
16.Cody CeciOTTObránce42549-78020010726.94%80929630.00%
17.Alex PietrangeloSTLObránce4272330+12122701211156.09%239110740.00%
18.Oscar KlefbomEDMObránce423811-10141411001252.40%30909490.00%
19.Ron HainseyTORObránce4531417+714110110417.32%518910010.00%
20.Derek ForbortLAKObránce44189+933000000541.85%83899280.00%
21.Erik JohnsonCOLObránce4161117+5500301311175.13%708810510.00%
22.Jared SpurgeonMINObránce3751823-26180010736.85%35889250.00%
23.Jacob TroubaWPGObránce4631518+4300301201152.61%728710090.00%
24.Brent SeabrookCHIObránce4421012+824020000692.90%42878740.00%
25.Jordie BennMTLObránce434610+317000000606.67%41868320.00%
26.Patrik NemethCOLObránce293811+1425000200329.38%28865450.00%
27.Michael StoneCGYObránce45213016000000513.92%56857370.00%
28.Jack JohnsonCBJObránce46257-58000010563.57%49858930.00%
29.Dion PhaneufOTTObránce4031013-427130000694.35%76838220.00%
30.Deryk EngellandVGKObránce4131013+916000000585.17%59838060.00%
31.Darnell NurseEDMObránce4661218+13420000211065.66%88829850.00%
32.Ryan SuterMINObránce4662329-4221100020986.12%428212340.00%
33.Colton ParaykoSTLObránce4651924+242800001184.24%588210470.00%
34.Duncan KeithCHIObránce4502222-6140700001050.00%188211160.00%
35.John CarlsonWSHObránce4553035-22221500211263.97%318011780.00%
36.Adam LarssonEDMObránce38325-324000000515.88%141808170.00%
37.Jake MuzzinLAKObránce4132023+928150000903.33%99809280.00%
38.Justin BraunSJSObránce4211617+724000000611.64%82808900.00%
39.Karl AlznerMTLObránce44167-718000100462.17%83809000.00%
40.Stephen JohnsDALObránce42538+919000000677.46%104777330.00%
41.Johnny BoychukNYIObránce34369+2171100201012.97%62777030.00%
42.Brian DumoulinPITObránce44235-1110000000593.39%55779050.00%
43.David SavardCBJObránce45268-622000000822.44%77779000.00%
44.Francois BeaucheminANAObránce37257+612020000513.92%55766850.00%
45.Adam PelechNYIObránce4111112+1522010100511.96%59767810.00%
46.Marc-Edouard VlasicSJSObránce415813+64120121855.88%13759290.00%
47.Ian ColePITObránce36257-934010000513.92%54756320.00%
48.Zdeno Chara svkBOSObránce424913+2129000020705.71%89749830.00%
49.Steven SantiniNJDObránce362810021000100563.57%113737300.00%
50.Brett PesceCARObránce39099-510000000430.00%32728320.00%
51.Aaron EkbladFLAObránce4376130521400001116.31%397010280.00%
52.Alex GoligoskiARIObránce4551722-2116070021657.69%796910410.00%
53.Esa LindellDALObránce4541216+1310250000914.40%48699850.00%
54.Trevor DaleyDETObránce41246-1120001220523.85%20698450.00%
55.Nate SchmidtVGKObránce4221719+138040000603.33%25689490.00%
56.Dmitry OrlovWSHObránce455914+1112010010786.41%736710480.00%
57.Jake McCabeBUFObránce442911-715000000494.08%97668580.00%
58.Luke SchennARIObránce43033-1122000000390.00%134666740.00%
59.Seth JonesCBJObránce4682230-11631000101435.59%476511370.00%
60.Mattias EkholmNSHObránce4261521+6284101110698.70%456510330.00%
61.Brady SkjeiNYRObránce4421113-116020010912.20%68658820.00%
62.TJ BrodieCGYObránce4521719-9161100000672.99%106510880.00%
63.Calvin de HaanNYIObránce3311112+118000000442.27%45656190.00%
64.Travis HamonicCGYObránce41156-440000000492.04%41658260.00%
65.Robert BortuzzoSTLObránce43145031000010551.82%84656510.00%
66.Marco ScandellaBUFObránce4411213-418010100811.23%516510480.00%
67.Nick LeddyNYIObránce4562228-19142100011986.12%536410250.00%
68.Michael MathesonFLAObránce4241014-232000121755.33%26648570.00%
69.Jeff PetryMTLObránce4441418-22182100010924.35%1056410190.00%
70.Olli MaattaPITObránce4631417-614050010953.16%61648820.00%
71.Matt DumbaMINObránce4691524+2240401328710.34%72631049100.00%
72.Kevin ShattenkirkNYRObránce4451823-13422120011925.43%41638950.00%
73.Tyler MyersWPGObránce4651823+9283141120826.10%30639620.00%
74.Carl GunnarssonSTLObránce40426+13140000103013.33%24636350.00%
75.Derrick PouliotVANObránce392911-1310150020513.92%36637290.00%
76.Andrew MacDonaldPHIObránce28167+716000000402.50%14635760.00%
77.Mark PysykFLAObránce43347-814000000624.84%48628010.00%
78.Michael Del ZottoVANObránce4521214-1822040000742.70%118629560.00%
79.Drew DoughtyLAKObránce4472330+18302911411205.83%676111950.00%
80.Trevor Van RiemsdykCARObránce42178+512000000591.69%8616900.00%
81.Erik KarlssonOTTObránce3732730-16141801001052.86%35609760.00%
82.Shea WeberMTLObránce2661016-814250110758.00%66596600.00%
83.Robert HaggPHIObránce43156+1418000000531.89%142598100.00%
84.Brent BurnsSJSObránce4272633-182241601111813.87%535810630.00%
85.Victor HedmanTBLObránce4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
86.Kris LetangPITObránce4332528-123421401001272.36%645811080.00%
87.Rasmus RistolainenBUFObránce3521416-1129060011852.35%99589170.00%
88.Danny DeKeyserDETObránce26123-56000000263.85%37585090.00%
89.Alexei EmelinNSHObránce41178+1018000000382.63%10958770100.00%
90.Dan HamhuisDALObránce4311213+221020010352.86%43588840.00%
91.Justin FaulkCARObránce4541014-13281700101283.12%825710100.00%
92.Jake GardinerTORObránce4531720-122170000664.55%195610290.00%
93.Johnny OduyaOTTObránce37246-428000000385.26%35566240.00%
94.Dmitry KulikovWPGObránce442810+416000000336.06%51567680.00%
95.Marc StaalNYRObránce44156+48000000392.56%44567970.00%
96.Zach WerenskiCBJObránce42111021+282600211209.17%29559750.00%
97.John KlingbergDALObránce4563541+91411400201085.56%225510580.00%
98.Scott MayfieldNYIObránce3421012-137000000424.76%51556070.00%
99.Roman JosiNSHObránce3981725+11851201201306.15%42549720.00%
100.Gustav ForslingCHIObránce4031013+18140111803.75%26547720.00%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>