Statistiky hráčů - Zblokované střely v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 890<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Kris RussellEDMObránce7841721-78020000904.44%9722314880.00%
2.Alec MartinezLAKObránce7791625+33421101001118.11%10020617610.00%
3.Alexander EdlerVANObránce7062834-186811500211723.49%157203170050.00%
4.Andy GreeneNJDObránce8131013-921000000933.23%8418817120.00%
5.Patrik NemethCOLObránce6831215+2741000200734.11%6618513510.00%
6.Brayden McNabbVGKObránce7651015+2652000010885.68%22517615320.00%
7.Marc-Edouard VlasicSJSObránce81112132+9341301211616.83%2617418270.00%
8.Cody CeciOTTObránce8251419-27120500101433.50%16317119140.00%
9.Brent SeabrookCHIObránce8171926-3382800001365.15%8517016360.00%
10.Ivan ProvorovPHIObránce82172441+17202500202038.37%14816919810.00%
11.Ron HainseyTORObránce8041923+1220110220735.48%9116917500.00%
12.Josh MorrisseyWPGObránce8171926+15470100001026.86%139168165750.00%
13.Brooks OrpikWSHObránce8101010-968000000540.00%21816815690.00%
14.Duncan KeithCHIObránce8223032-292821000101871.07%4116519540.00%
15.Alex PietrangeloSTLObránce78153954+82231301512166.94%4816420080.00%
16.Ryan McDonaghNYR TBLObránce6342529+820190100994.04%7116314700.00%
17.Mark GiordanoCGYObránce8213253806311011422146.07%9316120330.00%
18.Michael StoneCGYObránce823710-1128010000983.06%10615813740.00%
19.Derek ForbortLAKObránce7811718+1849000000781.28%14215616220.00%
20.Stephen JohnsDALObránce758715+10410001201216.61%20115513160.00%
21.Dan GirardiTBLObránce7761218+1827110110936.45%13315513390.00%
22.Alex GoligoskiARIObránce78122335-3126311003111910.08%11415418160.00%
23.Jaccob SlavinCARObránce8282230+1101200111545.19%4715418530.00%
24.Dion PhaneufOTT LAKObránce7962026-154941100001344.48%16115415810.00%
25.Darnell NurseEDMObránce8262026+15670000211943.09%16115318250.00%
26.Jordie BennMTLObránce7741115-2340000001063.77%9015314610.00%
27.Justin BraunSJSObránce8152833+7280000001154.35%14315217280.00%
28.Joel EdmundsonSTLObránce6971017-1570000001245.65%11615014320.00%
29.Deryk EngellandVGKObránce7951823+6240000001084.63%12615016030.00%
30.Greg PaterynDALObránce7311213+6500000001001.00%15514814320.00%
31.John CarlsonWSHObránce8215536803243200412376.33%4714620330.00%
32.Karl AlznerMTLObránce8211112-740000100841.19%14114416470.00%
33.David SavardCBJObránce8141216+2320001001452.76%14414315700.00%
34.Adam PelechNYIObránce7831619+7280201101062.83%10014215040.00%
35.Colton ParaykoSTLObránce8262935-7132900002122.83%12014118550.00%
36.Adam LarssonEDMObránce634913+1034000010924.35%23914013820.00%
37.Jonas BrodinMINObránce7361521+2330030010777.79%3413915780.00%
38.Jeff PetryMTLObránce82123042-302862300201786.74%16713819270.00%
39.Ryan SuterMINObránce7864551-13412301201494.03%7813820890.00%
40.Michael MathesonFLAObránce81101727-1611401211675.99%5313717290.00%
41.Brent BurnsSJSObránce82125567-164652701213323.61%7913620700.00%
42.Oscar KlefbomEDMObránce6651621-12181611112032.46%4913615080.00%
43.Erik JohnsonCOLObránce6291625+3580301311685.36%11413515780.00%
44.Jack JohnsonCBJObránce773811-622000010883.41%10113515060.00%
45.Nikita ZaitsevTORObránce605813+831000010549.26%11313413340.00%
46.Brian DumoulinPITObránce8051318-5300000101024.90%10113216500.00%
47.Andrew MacDonaldPHIObránce6661521+830000120827.32%3613113110.00%
48.Drew DoughtyLAKObránce82105060+235432011412054.88%12712822010.00%
49.Jared SpurgeonMINObránce6192837-6831300211108.18%6412714980.00%
50.Michael Del ZottoVANObránce8261622-8480500001284.69%24412717060.00%
51.Trevor DaleyDETObránce779716-5360013411038.74%2412515940.00%
52.Danny DeKeyserDETObránce656612+228000000659.23%7612513210.00%
53.Seth JonesCBJObránce78164157+103072400412496.43%9212419190.00%
54.Travis HamonicCGYObránce7411011-9790000001070.93%8312415320.00%
55.Jake MuzzinLAKObránce7483442+104041401101545.19%17012316030.00%
56.Esa LindellDALObránce8072027+19242800001375.11%9212317670.00%
57.Mark PysykFLAObránce8231316-8200000001062.83%10212315390.00%
58.Radko Gudas czePHIObránce70214160830001001421.41%17012311980.00%
59.Aaron EkbladFLAObránce82162238+97151100411898.47%6912119180.00%
60.Nate SchmidtVGKObránce7653136+191611100101034.85%4112116910.00%
61.Francois BeaucheminANAObránce6731417+1226020100933.23%10212111600.00%
62.Roman JosiNSHObránce75143953+242472001312535.53%8012018360.00%
63.Erik KarlssonOTTObránce7195362-253631801221964.59%5812018990.00%
64.Tyler MyersWPGObránce8263036+94831711311504.00%6811917570.00%
65.Brady SkjeiNYRObránce8242125-27390611101532.61%12711917250.00%
66.Zdeno Chara svkBOSObránce7371724+22600001301444.86%14111816720.00%
67.Derrick PouliotVANObránce7131922-2239190130783.85%7911812680.00%
68.Niklas HjalmarssonARIObránce48189-318010000323.12%161189940.00%
69.Mattias EkholmNSHObránce81102434+254651311101357.41%7511719100.00%
70.Shayne GostisbeherePHIObránce78135265+102573300212215.88%5311616740.00%
71.Dmitry OrlovWSHObránce82102131+10220400201258.00%12811618970.00%
72.Ian ColePIT CBJObránce6751520+1476010000845.95%9511611920.00%
73.Olli MaattaPITObránce8272229-1280800301644.27%13111515380.00%
74.Marco ScandellaBUFObránce8251722-15370401111383.62%9111419120.00%
75.Trevor Van RiemsdykCARObránce7931316+9200000101112.70%2511313470.00%
76.Dan HamhuisDALObránce8032124-633020010664.55%8211316160.00%
77.Matt DumbaMINObránce82143650+154121201421767.95%1361121953100.00%
78.Johnny BoychukNYIObránce5861218-8302200301414.26%11411211720.00%
79.Rasmus RistolainenBUFObránce7363541-254812300111823.30%20611119350.00%
80.Kevan MillerBOSObránce6811516+1670000200641.56%16411113240.00%
81.Victor HedmanTBLObránce77174663+325422602102167.87%139110199150.00%
82.Thomas HickeyNYIObránce6952025+2024000000875.75%7611012480.00%
83.John KlingbergDALObránce8285967+102612300302043.92%4410919750.00%
84.Alexei EmelinNSHObránce76189+940000000591.69%1811091283100.00%
85.Kris LetangPITObránce7994251-95642001102224.05%10910820010.00%
86.Cam FowlerANAObránce6782432+32811012101226.56%21108166650.00%
87.Robert BortuzzoSTLObránce724913+1141000010765.26%12110810660.00%
88.Brenden DillonSJSObránce8151722-760000000885.68%19710714030.00%
89.Niklas KronwallDETObránce7942327-14362150000765.26%8210714640.00%
90.Nikita ZadorovCOLObránce7771320+4103010010947.45%27810614990.00%
91.Christian FolinLAKObránce6531013+130000100585.17%16710610180.00%
92.John MooreNJDObránce8171118+3470211221414.96%13510516210.00%
93.Sami VatanenANA NJDObránce7242832-74011301001452.76%9210516140.00%
94.Luke SchennARIObránce64167-1235000010591.69%21910510490.00%
95.Nick LeddyNYIObránce80103242-422041400111536.54%9510417940.00%
96.Jake GardinerTORObránce8254752+93211500001333.76%5110318480.00%
97.Carl GunnarssonSTLObránce63549+1522000020598.47%3510210190.00%
98.Keith YandleFLAObránce8284856+73511802101794.47%2610120090.00%
99.Brett PesceCARObránce6531619-618000010883.41%5710113590.00%
100.Connor MurphyCHIObránce7621214-3340000001091.83%13810112450.00%
Zobrazeno 1-100 z 890<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>