Statistiky hráčů - Čas strávený na ledě v sezóně 2013/14 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 886<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Ryan SuterMINObránce8283543+153431701001505.33%721322412100.00%
2.Erik KarlssonOTTObránce82205474-153653100102577.78%12210122200.00%
3.Brian CampbellFLAObránce8273037-62021202201166.03%5010822110.00%
4.Shea WeberNSHObránce79233356-2521226004119511.79%16917321260.00%
5.Oliver Ekman-LarssonPHXObránce80152944-45082200611997.54%1348020720.00%
6.Alex PietrangeloSTLObránce8184351+203221801101644.88%2416420550.00%
7.Andrei MarkovMTLObránce8173643+123422111111315.34%4918020450.00%
8.Jack JohnsonCBJObránce8252833-74841800001473.40%18212820240.00%
9.Andrew MacDonaldNYI PHIObránce8242428-22502110120924.35%6924220200.00%
10.PK SubbanMTLObránce82104353-48142300112044.90%13512520190.00%
11.Andy GreeneNJDObránce8282432+33231302321345.97%8712920160.00%
12.John CarlsonWSHObránce82102737-32252201002084.81%6417720110.00%
13.Drew DoughtyLAKObránce78102737+176461601201775.65%1809120060.00%
14.Keith YandlePHXObránce8284553-236333100212413.32%2210519800.00%
15.Jay BouwmeesterSTLObránce8243337+262011100001522.63%51106197275.00%
16.Alex GoligoskiDALObránce8163642+92831500001414.26%9415419700.00%
17.Tobias EnstromWPGObránce82102030-95641300301069.43%371421960100.00%
18.TJ BrodieCGYObránce81427310201702211043.85%5813019500.00%
19.Duncan KeithCHIObránce7965561+222832101301983.03%368919480.00%
20.Niklas KronwallDETObránce798414904452501001107.27%9315419210.00%
21.Ryan McDonaghNYRObránce77142943+113621334411777.91%8813119110.00%
22.Roman JosiNSHObránce72132740-21831300201687.74%3215019030.00%
23.Zdeno Chara svkBOSObránce77172340+25661015013016810.12%16310418990.00%
24.Dan HamhuisVANObránce7951722+13260300001503.33%8713018930.00%
25.Christian EhrhoffBUFObránce7962733-273811213211613.73%4911918900.00%
26.Jonas BrodinMINObránce79811190223700007410.81%3311718890.00%
27.Dion PhaneufTORObránce8082331+214421101001455.52%22715618860.00%
28.Dan GirardiNYRObránce8151924+6161302001005.00%19117418730.00%
29.Erik JohnsonCOLObránce8093039+56121400201575.73%13613018410.00%
30.Braydon CoburnPHIObránce8251217-6630011201224.10%10911518410.00%
31.Slava VoynovLAKObránce8243034+64411300001432.80%165691829100.00%
32.Brent SeabrookCHIObránce8273441+23223911001494.70%17114218260.00%
33.Matt CarleTBLObránce8222931+11281700001151.74%4616118200.00%
34.Dustin ByfuglienWPGObránce78203656-208682600112567.81%2138018010.00%
35.Justin FaulkCARObránce7652732-9372801101523.29%9410217800.00%
36.Sidney CrosbyPITCentr803668104+18461138005125913.90%4728175852.52%
37.Dmitry KulikovFLAObránce8181119-26662511001276.30%1259217580.00%
38.Ron HainseyCARObránce8241115-945000110725.56%9612417580.00%
39.Marek Zidlicky czeNJDObránce81123042-36081802211289.38%1248117540.00%
40.Andrej Sekera svkCARObránce74113344+42041511101427.75%5412717530.00%
41.Jan Hejda czeCOLObránce7861117+840000000758.00%17014417420.00%
42.Kevin BieksaVANObránce7642024-81041800111672.40%1441301731100.00%
43.Justin SchultzEDMObránce74112233-2216112003010910.09%3010717280.00%
44.Jeff PetryEDMObránce8071017-2242120000967.29%18113217270.00%
45.Travis HamonicNYIObránce6931518+2682300001342.24%9313217270.00%
46.Matt NiskanenPITObránce81103646+335131500601626.17%1247617250.00%
47.Niklas HjalmarssonCHIObránce8142226+1134001410984.08%3915717240.00%
48.Justin BraunSJSObránce8241317+19201100101213.31%7714617210.00%
49.Anze KopitarLAKCentr82294170+34241023009220014.50%9044171353.27%
50.Kyle QuinceyDETObránce824913-5880000101063.77%8810917070.00%
51.Martin St LouisTBL NYRPravé křídlo81303969+1310921125120414.71%2438169714.29%
52.James WisniewskiCBJObránce757445106132800101664.22%1017316970.00%
53.Phil KesselTORPravé křídlo82374380-527820006030512.13%2530169514.29%
54.Mark StreitPHIObránce82103444+34441500211218.26%4110816930.00%
55.Jason GarrisonVANObránce8172633-55741513101813.87%5812816930.00%
56.Brenden DillonDALObránce8061117+986002210976.19%16814916880.00%
57.Jake GardinerTORObránce80102131-31921111101367.35%1088716870.00%
58.James Van RiemsdykTORLevé křídlo80303161-950915243027910.75%11829168540.71%
59.Karl AlznerWSHObránce8221618-726010210952.11%7315816840.00%
60.Patrick MarleauSJSLevé křídlo823337700181123224028511.58%8529168352.92%
61.Victor HedmanTBLObránce75134255+55331406201707.65%8610116830.00%
62.Ryan KeslerVANCentr77251843-1581916115123910.46%13368168052.63%
63.Marc-Edouard VlasicSJSObránce8151924+31380112001383.62%5115016780.00%
64.Claude GirouxPHICentr82285886+746737007122312.56%9046167652.90%
65.Cam FowlerANAObránce7063036+151441511201006.00%4612216710.00%
66.Kevin ShattenkirkSTLObránce81103545+13872601511885.32%7210116670.00%
67.Chris ButlerCGYObránce8221416-2339000111832.41%6821116620.00%
68.Bryan LittleWPGCentr82234164+858815241017013.53%8438164147.49%
69.Ryan GetzlafANACentr77315687+2831523007120415.20%11087163949.04%
70.Cody FransonTORObránce7952833-203011800001154.35%28211116350.00%
71.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr80193756-1226620004117810.67%7235163242.42%
72.Marc MethotOTTObránce75617230280300101175.13%18111016320.00%
73.Joe PavelskiSJSCentr82413879+23321631123022518.22%4768162855.97%
74.Travis ZajacNJDCentr80183048+328315003116510.91%5325162554.59%
75.Nicklas BackstromWSHCentr82186179-205464411101969.18%8954162450.46%
76.Francois BeaucheminANAObránce7041317+26391201101004.00%11217116170.00%
77.Mark GiordanoCGYObránce64143347+126372003201807.78%7310316150.00%
78.Alex OvechkinWSHLevé křídlo78512879-354824390110338613.21%20422160366.67%
79.Eric StaalCARCentr79214061-137411224002309.13%6728160352.73%
80.Tomas Plekanec czeMTLCentr81202343+1138310335019910.05%4445160247.99%
81.Dan BoyleSJSObránce75122436-83261800111547.79%469215970.00%
82.Andre BenoitCOLObránce7972128+2261801211136.19%5811915970.00%
83.Mike GreenWSHObránce7092938-166431500211725.23%6210715920.00%
84.Johnny BoychukBOSObránce7551823+31450003101423.52%15815115900.00%
85.Ryan O'ReillyCOLCentr80283664-12922006220113.93%2243158651.75%
86.Corey PerryANAPravé křídlo81433982+3265818009128015.36%8128157836.00%
87.Antoine VermettePHXCentr82242145044713334116015.00%9071157656.37%
88.Kris RussellCGYObránce6872229-111541201111096.42%4220115740.00%
89.Anton StralmanNYRObránce8111213+9260000001040.96%756415730.00%
90.Jaromir Jagr czeNJDPravé křídlo82244367+1646517006123110.39%4915710.00%
91.Sean CouturierPHICentr82132639+1450315201657.88%6440156647.75%
92.Kimmo TimonenPHIObránce7762935+53212001101523.95%7511215660.00%
93.Jordan EberleEDMPravé křídlo80283765-1118720114120014.00%5140156438.10%
94.Tom GilbertFLAObránce7332528-518260010933.23%599515580.00%
95.Jonathan ToewsCHICentr76284068+2634515355019314.51%2920155657.25%
96.Jordan StaalCARCentr82152540+23421014201659.09%19437155454.37%
97.Joe ThorntonSJSCentr82116576+203221901311229.02%5434155356.14%
98.Carl GunnarssonTORObránce8031417+1234010010486.25%16617615530.00%
99.Jamie BennDALLevé křídlo81344579+2164519133127912.19%11860155252.83%
100.Patrick SharpCHILevé křídlo82344478+13401025003131310.86%5527154954.61%
Zobrazeno 1-100 z 886<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>