Statistiky hráčů - Trestné minuty v sezóně 2013/14 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 886<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Tom SestitoVANLevé křídlo77549-142131100003116.13%1211249827.27%
2.Chris NeilOTTPravé křídlo768614-10211010000998.08%2531889833.33%
3.Antoine RousselDALLevé křídlo81141529-120900022011312.39%14649108043.18%
4.Rich CluneNSHLevé křídlo58347-71660000102910.34%13294910.00%
5.Zac RinaldoPHICentr67224-13153000010543.70%2311251666.67%
6.Radko Gudas czeTBLObránce7331922+21521400111142.63%27313813970.00%
7.Tom WilsonWSHPravé křídlo823710+1151110000634.76%197136510.00%
8.Matt CarknerNYIObránce53033-10149000000500.00%58596360.00%
9.Dion PhaneufTORObránce8082331+214421101001455.52%22715618860.00%
10.Derek DorsettNYRPravé křídlo51448-1128000000675.97%102275630.00%
11.Luke GazdicEDMLevé křídlo67224-8127000000306.67%10322389100.00%
12.Ryan ReavesSTLPravé křídlo63268-1126000000258.00%2111253775.00%
13.John ScottBUFLevé křídlo56101-12125000000166.25%95213790.00%
14.Zack KassianVANPravé křídlo73141529-41241100209115.38%91694428.57%
15.Cody McLeodCOLLevé křídlo715813+2122001100766.58%1483373420.00%
16.Brandon PrustMTLLevé křídlo526713-11210101304912.24%923566752.00%
17.David BackesSTLPravé křídlo74273057+141191016005116516.36%27356144751.71%
18.Chris StewartSTL BUFPravé křídlo63151126011836003011013.64%80986340.00%
19.Patrick BordeleauCOLLevé křídlo826511-11150000103716.22%1781456533.33%
20.Erik GudbransonFLAObránce65369-7114010000923.26%1589111690.00%
21.Matt HendricksNSH EDMLevé křídlo77527-111120011101024.90%1805998254.05%
22.Zack SmithOTTCentr8213922-91110112401548.44%17528127452.67%
23.Colton OrrTORPravé křídlo54000-3110000000120.00%1121029150.00%
24.Wayne SimmondsPHIPravé křídlo82293160-41061524004020913.88%13235137650.00%
25.Ryan GarbuttDALCentr75171532+1010600221016510.30%1414798040.00%
26.Steve DownieCOL PHIPravé křídlo6242024+1106360010884.55%701887557.14%
27.Kevin BieksaVANObránce7642024-81041800111672.40%1441301731100.00%
28.Scott HartnellPHILevé křídlo78203252+1110392000302079.66%15539131722.22%
29.Tim JackmanCGY ANAPravé křídlo36415-3103000000468.70%6942560.00%
30.Patrick MaroonANALevé křídlo62111829+111011400309311.83%1241676446.67%
31.Mark StuartWPGObránce6921113+11101000000732.74%22916012860.00%
32.Dan CarcilloLAK NYRLevé křídlo57415-1100000020449.09%11221530100.00%
33.Brian McGrattanCGYPravé křídlo76448-4100000000795.06%822351166.67%
34.Krystofer BarchFLAPravé křídlo55044-1099000000190.00%646329100.00%
35.Brandon DubinskyCBJCentr76163450+59841024201898.47%23439142752.94%
36.Barret JackmanSTLObránce7931215+1197000010833.61%9613014170.00%
37.Nick FolignoCBJLevé křídlo70182139+59636005011116.22%21042112546.15%
38.Mike BrownEDM SJSPravé křídlo56235-994000000454.44%1461540166.67%
39.David ClarksonTORPravé křídlo605611-14931200101024.90%1593590738.10%
40.Troy BrouwerWSHPravé křídlo82251843-6921221003016115.53%21039154651.15%
41.Steve OttBUF STLCentr8291423-38926800101277.09%24635149659.72%
42.Brandon BolligCHILevé křídlo827714-1920000101096.42%20322843100.00%
43.Milan LucicBOSLevé křídlo80243559+3091312005115315.69%24022139146.56%
44.David PerronEDMLevé křídlo78282957-1690813112022012.73%11620149233.33%
45.Matthew MartinNYILevé křídlo798614-11900000301206.67%3594294133.33%
46.Tanner GlassPITLevé křídlo674913-890000000567.14%2475779047.37%
47.Jay RosehillPHILevé křídlo34202-8900000001414.29%4841690.00%
48.Kyle QuinceyDETObránce824913-5880000101063.77%8810917070.00%
49.Eric BoultonNYILevé křídlo23224088000000219.52%3261480.00%
50.Zenon KonopkaMIN BUFCentr59123-988000000214.76%462646865.69%
51.Dustin ByfuglienWPGObránce78203656-208682600112567.81%2138018010.00%
52.Brenden DillonDALObránce8061117+986002210976.19%16814916880.00%
53.Andrew DesjardinsSJSLevé křídlo8131417-886000010953.16%1034390354.96%
54.George ParrosMTLPravé křídlo22011-68500000040.00%1451010.00%
55.Clayton StonerMINObránce63145-684000000482.08%99658400.00%
56.Marcus FolignoBUFLevé křídlo7471219-1782011130798.86%20643111548.50%
57.Ryan KeslerVANCentr77251843-1581916115123910.46%13368168052.63%
58.PK SubbanMTLObránce82104353-48142300112044.90%13512520190.00%
59.Kyle CliffordLAKLevé křídlo71358+681000000744.05%1891372250.00%
60.B.J. CrombeenTBLPravé křídlo553710-279000110605.00%571556037.50%
61.Clarke MacArthurOTTLevé křídlo79243155+1278815135115915.09%10820139446.88%
62.Maxim LapierreSTLCentr719615-3780000107811.54%871879350.76%
63.Ladislav Smid czeEDM CGYObránce73268-1078000000414.88%19316813250.00%
64.Frazer McLarenTORLevé křídlo27000-27700000040.00%243109100.00%
65.Andrew ShawCHICentr80201939+127659002014913.42%16816125643.27%
66.Brenden MorrowSTLLevé křídlo71131225+1764700305623.21%1102084631.03%
67.Mark FraserTOR EDMObránce42112-1576000000119.09%118956470.00%
68.Bryan AllenANAObránce6801010+2075000100600.00%12111811940.00%
69.Eric StaalCARCentr79214061-137411224002309.13%6728160352.73%
70.Shawn ThorntonBOSLevé křídlo64538+374000010935.38%1111956333.33%
71.Robert BortuzzoPITObránce5401010-374000100500.00%137738360.00%
72.Brendan GallagherMTLPravé křídlo81192241+4738900002119.00%3836129436.72%
73.Martin Hanzal czePHXCentr65152540-97351300201698.88%20037121554.50%
74.Scottie UpshallFLAPravé křídlo76152237+1731611301619.32%13425121145.07%
75.Mike WeberBUFObránce68189-2973000100472.13%20816112120.00%
76.Chris KreiderNYRLevé křídlo66172037+1472612000013612.50%14618103942.11%
77.Vladimir Sobotka czeSTLLevé křídlo6192433+14721701101028.82%11028102261.87%
78.Gabriel LandeskogCOLLevé křídlo81263965+2171510004122211.71%17652151372.22%
79.Alexandre BurrowsVANPravé křídlo4951015-9712601001044.81%843387441.82%
80.Roman Polak czeSTLObránce724913+371000000834.82%15113112490.00%
81.Adam McQuaidBOSObránce30156+1269000000254.00%54424820.00%
82.Lars EllerMTLCentr77121426-15682312301378.76%13058123053.22%
83.Brendan SmithDETObránce7151419-268110000905.56%576913060.00%
84.Kevin WestgarthCAR CGYPravé křídlo48437-4680000103112.90%451031320.00%
85.Travis HamonicNYIObránce6931518+2682300001342.24%9313217270.00%
86.Nazem KadriTORCentr78203050-1167718002114813.51%14134135745.25%
87.Ryan MaloneTBLLevé křídlo5751015-767030000955.26%752667228.57%
88.Chris KunitzPITLevé křídlo78353368+25661322008021816.06%15725149575.00%
89.Evander KaneWPGLevé křídlo63192241-7661522402507.60%17336127942.86%
90.Zdeno Chara svkBOSObránce77172340+25661015013016810.12%16310418990.00%
91.Dustin BrownLAKPravé křídlo79151227+7661400201957.69%24612125231.58%
92.Dmitry KulikovFLAObránce8181119-26662511001276.30%1259217580.00%
93.Corey PerryANAPravé křídlo81433982+3265818009128015.36%8128157836.00%
94.Anthony PelusoWPGPravé křídlo53235-565000000248.33%85330733.33%
95.Chris ThorburnWPGPravé křídlo552911065000010267.69%1083449360.61%
96.Tim GleasonCAR TORObránce56156-2165000000432.33%156889330.00%
97.Jamie BennDALLevé křídlo81344579+2164519133127912.19%11860155252.83%
98.Brad MarchandBOSLevé křídlo82252853+366412555114916.78%7323130826.09%
99.Drew DoughtyLAKObránce78102737+176461601201775.65%1809120060.00%
100.Matt BeleskeyANALevé křídlo5591524+8640401201128.04%1322468444.44%
Zobrazeno 1-100 z 886<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>