Statistiky hráčů - Plus / mínus v sezóně 2007/08 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 852<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Pavel DatsyukDETCentr82316697+41201040116026411.74%4042175454.38%
2.Nicklas LidstromDETObránce76106070+404053401401885.32%237020310.00%
3.Dany HeatleyOTTLevé křídlo71414182+33761325008122418.30%5831154457.69%
4.Ryan GetzlafANACentr77245882+3294436112018512.97%12646151347.31%
5.Henrik ZetterbergDETLevé křídlo75434992+30341636117035812.01%3116165655.04%
6.Duncan KeithCHIObránce82122032+30561613001488.11%6711520970.00%
7.Alex OvechkinWSHLevé křídlo826547112+284022370011244614.57%22044189538.89%
8.Viktor KozlovWSHCentr81163854+281821100202197.31%5132142445.93%
9.Jarome IginlaCGYPravé křídlo82504898+27831533009233814.79%9810175855.06%
10.Brian RafalskiDETObránce73134255+2734103100101757.43%387017570.00%
11.Johnny OduyaNJDObránce7562026+2746280000639.52%717914280.00%
12.Jason SpezzaOTTCentr76345892+26661133006021016.19%1818157150.45%
13.Niklas KronwallDETObránce6572835+25440800001086.48%937913720.00%
14.Patrick SharpCHILevé křídlo80362662+2355914797120917.22%5027150351.35%
15.Brenden MorrowDALLevé křídlo82324274+231051228227120715.46%26029164039.02%
16.Kent HuskinsANAObránce7641519+2359110020468.70%654912230.00%
17.Paul StastnyCOLCentr66244771+2224321014113817.39%1631139250.95%
18.Mathieu SchneiderANAObránce65122739+225051700211398.63%785614500.00%
19.Matt NiskanenDALObránce7871926+2236280000997.07%476215990.00%
20.Mike RibeiroDALCentr76275683+2146731005110725.23%5323140144.96%
21.Dan ClearyDETPravé křídlo63202242+2133512013017711.30%8214109650.91%
22.Mikael SamuelssonDETPravé křídlo73112940+212631100102494.42%7421118842.86%
23.Jassen CullimoreFLAObránce6531013+2138000011555.45%77681175100.00%
24.Paul MartinNJDObránce7352732+20222140120935.38%527617440.00%
25.Douglas MurraySJSObránce661910+2098000100482.08%12783115350.00%
26.Jan Hejda czeCBJObránce8101313+2061000200710.00%1489017120.00%
27.Jason ArnottNSHCentr79284472+19541322003024811.29%4223150048.73%
28.Milan Michalek czeSJSLevé křídlo79243155+1947516118023310.30%7031142960.00%
29.Alexei KovalevMTLPravé křídlo82354984+18701747025123015.22%8839160455.17%
30.Joe ThorntonSJSCentr82296796+18591137005217816.29%6031175552.86%
31.Sidney CrosbyPITCentr53244872+1839627014017313.87%5040110551.41%
32.Marian Gaborik svkMINPravé křídlo77424183+17631124118327815.11%5918150928.57%
33.Mats SundinTORCentr74324678+17761029114025912.36%3334148655.17%
34.Joe CorvoOTT CARObránce74133548+172662800301677.78%314113810.00%
35.Braydon CoburnPHIObránce7892736+177451501201137.96%797916570.00%
36.Bret HedicanCARObránce6621517+1770010000802.50%6510812740.00%
37.Kurt SauerCOLObránce54156+1741000000283.57%485910100.00%
38.Evgeni MalkinPITCentr824759106+16781740005027217.28%4940174939.33%
39.Daymond LangkowCGYCentr80303565+16191423124020114.93%7537150743.70%
40.Jason PominvilleBUFPravé křídlo82275380+1620227131023211.64%3038163837.31%
41.Valtteri FilppulaDETCentr78191736+162838003012215.57%3526132450.56%
42.David PerronSTLLevé křídlo62131427+16383500106819.12%65777935.71%
43.Daniel AlfredssonOTTPravé křídlo70404989+1534925795121718.43%5530156053.85%
44.Tomas Plekanec czeMTLCentr81294069+15421225236018615.59%3228146549.46%
45.Nathan HortonFLAPravé křídlo82273562+1585919003221212.74%8124153739.73%
46.Andrei KostitsynMTLLevé křídlo78262753+15291216005015616.67%10222122466.67%
47.Chris PhillipsOTTObránce8151318+1556110310806.25%12615118210.00%
48.Mike RichardsPHICentr73284775+1476831566121213.21%11046157150.54%
49.Ryan MalonePITLevé křídlo77272451+141031116236015916.98%13834147031.58%
50.Zdeno Chara svkBOSObránce77173451+1411492512002078.21%2237820670.00%
51.Stephen WeissFLACentr74132942+144041300401329.85%2626130251.17%
52.Anton VolchenkovOTTObránce6711415+1455000310711.41%15320913750.00%
53.Derek RoyBUFCentr78324981+1346623354021814.68%3648163651.18%
54.Zach PariseNJDLevé křídlo81323365+13251023118226612.03%7630146348.08%
55.Marek Svatos svkCOLPravé křídlo62261137+133236006114018.57%36784733.33%
56.David BoothFLALevé křídlo73221840+13261200602289.65%11329118134.21%
57.Andrew LaddCAR CHILevé křídlo63141630+133515001013110.69%1381480660.00%
58.Nicklas BackstromWSHCentr82145569+132432500411539.15%3434155846.34%
59.Sergei GoncharPITObránce78125365+136684600211736.94%5612620220.00%
60.Mikko KoivuMINCentr57113142+134221201201447.64%4021119152.52%
61.Adrian AucoinCGYObránce76102535+133752000101218.26%695515940.00%
62.Brent SeabrookCHIObránce8292332+139041201201525.92%16710617630.00%
63.Ville KoistinenNSHObránce4841317+13182110010606.67%37308070.00%
64.Corey PerryANAPravé křídlo70292554+121081117004020014.50%9511125718.75%
65.Johan FranzenDETPravé křídlo72271138+12511416018119913.57%8924127748.46%
66.Dion PhaneufCGYObránce82174360+12182103311402636.46%1948821670.00%
67.Brent BurnsMINObránce82152843+128081901411589.49%99731894100.00%
68.Scott NicholNSHCentr7310818+12720122101019.90%1103596959.76%
69.Jeff FingerCOLObránce7281119+1240121110938.60%1211171437100.00%
70.James WisniewskiCHIObránce6871926+12103151100828.54%1136711570.00%
71.Jeff SchultzWSHObránce7251318+12280000003613.89%61901303100.00%
72.Bryce SalvadorSTL NJDObránce6411011+1254000110293.45%7510412680.00%
73.Mike WeberBUFObránce16033+1214000000120.00%45122670.00%
74.Marco SturmBOSLevé křídlo80272956+11401023115122911.79%5025144029.41%
75.Jonathan ToewsCHICentr64243054+1144722024114416.67%2713119553.24%
76.Jonathan CheechooSJSPravé křídlo69231437+11461015004022010.45%12326114620.00%
77.Alex TanguayCGYLevé křídlo78184058+1148315233012114.88%4224146435.00%
78.Michel OuelletTBLPravé křídlo64171936+1112511000013212.88%571987345.24%
79.Nigel DawesNYRLevé křídlo61141529+111034004012111.57%862679350.00%
80.P.J. AxelssonBOSLevé křídlo75131629+111500242010013.00%4437132137.78%
81.Jiri Hudler czeDETPravé křídlo81132942+112631500201319.92%258106738.46%
82.Dennis WidemanBOSObránce81132336+117092000101717.60%6211020380.00%
83.Pierre-Marc BouchardMINCentr81135063+1134625004012910.08%1015136540.00%
84.Alexandre BurrowsVANPravé křídlo82121931+111791134301269.52%8045123935.14%
85.Wade ReddenOTTObránce8063238+116041601101364.41%889417770.00%
86.Robyn RegehrCGYObránce8251520+1179131200935.38%1548817500.00%
87.Chris CheliosDETObránce693912+1136000010605.00%564611710.00%
88.Brooks OrpikPITObránce7811011+1157000100502.00%23912513240.00%
89.Nik AntropovTORCentr72263056+10921216015116515.76%10251144842.07%
90.Kristian HuseliusCGYLevé křídlo81254166+1040625005020212.38%911143425.00%
91.Patrik Elias czeNJDCentr74203555+103871902832637.60%5120136745.62%
92.Wojtek WolskiCOLLevé křídlo77183048+101445006115811.39%5421122750.00%
93.Jay PandolfoNJDLevé křídlo54121224+10220000107815.38%323293442.86%
94.Kamil Kreps czeFLACentr7681725+1029140020998.08%453098753.87%
95.Nicklas GrossmannDALObránce62077+1022000000340.00%87439650.00%
96.Robert Lang czeCHICentr76213354+950717003017212.21%2522140053.09%
97.Tomas HolmstromDETLevé křídlo59202040+9581118005013714.60%58710360.00%
98.Daniel PailleBUFLevé křídlo77191635+91400332011017.27%6126102236.59%
99.Taylor PyattVANLevé křídlo79162137+9607900201679.58%7645124833.33%
100.Jere LehtinenDALPravé křídlo48152237+914919021011812.71%19319099.09%
Zobrazeno 1-100 z 852<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>