Statistiky hráčů - Bodyčeky v sezóně 2007/08 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 852<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Dustin BrownLAKPravé křídlo78332760-13551222244121915.07%31123158350.00%
2.Mike KomisarekMTLObránce7541317+9101000111755.33%26622715870.00%
3.Brenden MorrowDALLevé křídlo82324274+231051228227120715.46%26029164039.02%
4.Trent HunterNYIPravé křídlo82122941-17432902112225.41%25650149420.69%
5.David BackesSTLPravé křídlo72131831-119937002012910.08%24013105744.78%
6.Brooks OrpikPITObránce7811011+1157000100502.00%23912513240.00%
7.Mike FisherOTTCentr79232447-108267254121510.70%23473156250.24%
8.Zdeno Chara svkBOSObránce77173451+1411492512002078.21%2237820670.00%
9.Alex OvechkinWSHLevé křídlo826547112+284022370011244614.57%22044189538.89%
10.Stephane RobidasDALObránce829172608571401201535.88%22010916940.00%
11.Fedor TyutinNYRObránce8251520+5431601001313.82%21811216770.00%
12.Chris NeilOTTPravé křídlo6861420-3199000010787.69%204108680.00%
13.Paul GaustadBUFCentr82102636-4855801211367.35%19948140854.94%
14.Matt CookeVAN WSHLevé křídlo78101323+1910211108611.63%19838102850.00%
15.Brandon DubinskyNYRCentr82142640+8791700001578.92%19630118951.46%
16.Dion PhaneufCGYObránce82174360+12182103311402636.46%1948821670.00%
17.Christoph SchubertOTTObránce8281624+7641700001375.84%18736111325.00%
18.Erik ColeCARLevé křídlo73222951+5761017004021610.19%18624141423.68%
19.Steve OttDALCentr73111122+21470113208912.36%18226105658.84%
20.Milan LucicBOSLevé křídlo7781927-289130040889.09%1812893450.00%
21.Dan GirardiNYRObránce8210182801451101101476.80%17912317390.00%
22.Garnet ExelbyATLObránce79257-2185000000375.41%17613714930.00%
23.Ryan HollwegNYRLevé křídlo70224-1296000000593.39%1741858146.15%
24.Tuomo RuutuCHI CARLevé křídlo77102232+49144001010010.00%17119122553.06%
25.Keith BallardPHXObránce8261521+7852411101055.71%16916217440.00%
26.Francis BouillonMTLObránce74268+961000000603.33%16811612850.00%
27.Brent SeabrookCHIObránce8292332+139041201201525.92%16710617630.00%
28.Ruslan SaleiFLA COLObránce8262430-49811001101115.41%16213518410.00%
29.Dan HamhuisNSHObránce8042327-4661803101273.15%1626918190.00%
30.Greg ZanonNSHObránce78055-524000000380.00%16017614400.00%
31.Chris KunitzANALevé křídlo82212950+880713126019610.71%15919138732.65%
32.Toni LydmanBUFObránce8242226+174330100864.65%15914617770.00%
33.Shane DoanPHXPravé křídlo80285078+459927295124311.52%15817166141.18%
34.Steve BernierSJS BUFPravé křídlo76161632-16449000013112.21%15734101520.00%
35.Cory SarichCGYObránce80257+2135000200573.51%1576415070.00%
36.Gregory CampbellFLACentr8151318-12720023101134.42%15635100951.09%
37.Robyn RegehrCGYObránce8251520+1179131200935.38%1548817500.00%
38.Travis MoenANALevé křídlo77358-1081001110983.06%15428121932.00%
39.Brad LukowichTBLObránce59167-1520000100283.57%1531089800.00%
40.Anton VolchenkovOTTObránce6711415+1455000310711.41%15320913750.00%
41.Tim GleasonCARObránce8031619+584010200983.06%15110714920.00%
42.Milan Jurcina svkWSHObránce75189+430110000581.72%15110712480.00%
43.David ClarksonNJDPravé křídlo8191322+11830200101515.96%1501297540.00%
44.Jan Hejda czeCBJObránce8101313+2061000200710.00%1489017120.00%
45.Bobby Holik czeATLCentr82151934-149036013014010.71%14741131058.39%
46.Colton OrrNYRPravé křídlo74112-13159000010244.17%1462557950.00%
47.Mike CommodoreCAR OTTObránce6731114-7100000100973.09%1449512210.00%
48.Aaron WardBOSObránce655813+954030032687.35%14311913490.00%
49.Jason SmithPHIObránce771910-486000000581.72%1422041381100.00%
50.Vitaly VishnevskiNJDObránce69257-1250000100484.17%1408210730.00%
51.Ales Kotalik czeBUFPravé křídlo79232043-5581224001020711.11%13918121344.55%
52.Ryan CallahanNYRPravé křídlo528513+731001110928.70%1392564420.00%
53.Raitis IvanansLAKLevé křídlo73628-101340000004812.50%139115480.00%
54.Ryan MalonePITLevé křídlo77272451+141031116236015916.98%13834147031.58%
55.Andrew LaddCAR CHILevé křídlo63141630+133515001013110.69%1381480660.00%
56.Sean BergenheimNYILevé křídlo78101222-3621200101556.45%1382087860.00%
57.Roman Hamrlik czeMTLObránce7752126+73831100301293.88%13818717820.00%
58.Dustin ByfuglienCHIObránce67191736-759717004016311.66%1373011410.00%
59.Chad KilgerTORLevé křídlo5310717+1180000007413.51%1372261748.57%
60.Jared BollCBJPravé křídlo755510-4226000030637.94%1351360133.33%
61.Brendan WittNYIObránce59257-851000100583.45%13513312850.00%
62.Barret JackmanSTLObránce7821416-1293130100802.50%13512417480.00%
63.Guillaume LatendresseMTLLevé křídlo73161127-24124003111613.79%1342789525.00%
64.Jarkko RuutuPITLevé křídlo7161016+31380011105510.91%1341972540.00%
65.Niclas WallinCARObránce66268-1854000000603.33%1349111970.00%
66.Donald BrashearWSHLevé křídlo80538-7119000000598.47%133126290.00%
67.Andreas LiljaDETObránce7921012-293000020722.78%13311414410.00%
68.Tom KostopoulosMTLPravé křídlo677613-3113003310987.14%1283475628.57%
69.Jerred SmithsonNSHCentr817916-9500125206111.48%1284497952.10%
70.Shane O'BrienTBLObránce7741721-2154010110695.80%12810016340.00%
71.Kyle McLarenSJSObránce613811+384010000397.69%1277511200.00%
72.Hal GillTOR PITObránce8132124+668000100863.49%12714316210.00%
73.Douglas MurraySJSObránce661910+2098000100482.08%12783115350.00%
74.Ryan GetzlafANACentr77245882+3294436112018512.97%12646151347.31%
75.Darcy TuckerTORPravé křídlo74181634-8100710003115211.84%12652121752.00%
76.Matt BradleyWSHPravé křídlo7771118+1741111201116.31%1261777043.75%
77.Chris PhillipsOTTObránce8151318+1556110310806.25%12615118210.00%
78.Mathieu DarcheTBLLevé křídlo7371522-14201211001205.83%12539105448.31%
79.James VandermeerCHI PHI CGYObránce7531417+6110230300724.17%1246714750.00%
80.Marc StaalNYRObránce802810+242000100782.56%1246215050.00%
81.Jonathan CheechooSJSPravé křídlo69231437+11461015004022010.45%12326114620.00%
82.Craig WellerPHXPravé křídlo593811-780000010724.17%123106130.00%
83.Michael RyderMTLPravé křídlo70141731-430113002013410.45%1221592726.32%
84.Jarret StollEDMCentr81142236-237482134101877.49%12261145455.09%
85.Pavel Kubina czeTORObránce72112940+511661801421368.09%12116617230.00%
86.Jeff FingerCOLObránce7281119+1240121110938.60%1211171437100.00%
87.Sean AveryNYRLevé křídlo57151833+615424014012512.00%1191190339.29%
88.Mike GrierSJSPravé křídlo7891322-8241134401326.82%11958126525.58%
89.Nick TarnaskyTBLLevé křídlo806410-1578110010916.59%1194566044.44%
90.Steve BeginMTLLevé křídlo44358048000000674.48%1192751334.78%
91.Brad StuartLAK DETObránce7261723-106921000101324.55%1189515240.00%
92.Craig AdamsCAR CHIPravé křídlo754711-1658001310636.35%1174381027.27%
93.Ben GuiteCOLPravé křídlo79111122+14701012010310.68%11566103447.95%
94.Shea WeberNSHObránce5461420-64951000211523.95%1154410530.00%
95.Branislav Mezei svkFLAObránce57224-1364000000385.26%115568250.00%
96.Ed JovanovskiPHXObránce80123951-137382701202405.00%1146318040.00%
97.Samuel PahlssonANACentr566915-234013331946.38%11424105254.97%
98.Dan HinoteSTLPravé křídlo585510-3420000004211.90%1141861042.42%
99.David BoothFLALevé křídlo73221840+13261200602289.65%11329118134.21%
100.Stephane VeilleuxMINLevé křídlo7711718-13610001001368.09%11325111937.78%
Zobrazeno 1-100 z 852<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>