Tabulka tipovačky

Tabulka:SezonníMěsíčníDenní
Rok:201020112012201320142015201620172018
Měsíc:Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec




Měsíční tabulka - Říjen 2017

- "Body +/-" znamenají bodový posun za poslední kalendářní den v měsíci.
- Sloupeček "Předtím" znamená, na kterém místě se tipér nacházel předcházející hrací den v měsíci.
- Kliknutím na jméno tipujícího se Vám zobrazí podrobný výpis jeho tipů

PořadíPředtímUživatelOKKOBodyBody +/-
1.(1.)kuba7 90 95 35.0 -1.0
2.(2.)krab88 95 105 30.5 -5.0
3.(7.)jeff73 91 93 28.5 1.5
4.(9.)detredwing 90 94 28.5 4.0
5.(4.)benour 102 104 28.0 -0.5
6.(3.)francoa 100 106 27.0 -5.0
7.(11.)jindrich73 80 83 27.0 3.0
8.(5.)belo26 100 106 26.0 -2.5
9.(10.)lspa 98 108 25.0 1.0
10.(6.)paul68 98 108 23.0 -4.0
11.(13.)dilit 96 110 20.0 -2.5
12.(15.)czabaj 95 105 20.0 0.0
13.(28.)petrsson 91 99 20.0 10.0
14.(14.)milan52 85 99 19.5 -2.5
15.(16.)golo 46 61 19.5 0.0
16.(8.)mojmir67 94 112 17.0 -9.0
17.(18.)jurca 81 93 17.0 1.0
18.(17.)janzic68 91 115 16.5 -1.5
19.(25.)ondis 89 111 15.5 3.5
20.(23.)kori 75 89 14.5 2.0
21.(19.)ignac75 42 60 13.5 -1.5
22.(21.)putenka 89 117 13.0 -1.0
23.(20.)pixie 93 102 12.0 -2.0
24.(12.)charl 88 103 11.5 -12.0
25.(31.)elektra 26 20 11.5 2.0
26.(29.)richkob 89 107 10.5 1.0
27.(45.)funes 96 110 9.5 5.5
28.(32.)popelka 16 23 8.5 0.0
29.(37.)hojan 91 114 7.5 2.0
30.(24.)willy 60 69 7.5 -5.0
31.(22.)maverick73 43 51 7.5 -6.5
32.(27.)kerry 49 57 7.0 -4.5
33.(33.)emmett 34 37 7.0 -0.5
34.(34.)njumy 27 27 7.0 0.0
35.(36.)kuro 55 64 6.5 0.0
36.(30.)pete 63 81 6.0 -3.5
37.(39.)abonent 84 100 5.5 0.0
38.(40.)cooljay 16 14 5.5 0.0
39.(44.)inana 11 16 5.0 0.0
40.(43.)hapcik 69 87 4.5 -0.5
41.(26.)mik848 85 114 4.0 -7.5
42.(82.)zouma 79 103 4.0 7.5
43.(60.)milda18 70 86 4.0 4.0
44.(46.)dave81 80 98 3.0 -1.0
45.(47.)ladismenc 13 15 3.0 0.0
46.(48.)pedrys 5 3 3.0 0.0
47.(49.)plisa132cz 7 8 2.5 0.0
48.(50.)milda 3 1 2.5 0.0
49.(41.)berry65 90 116 2.0 -3.0
50.(52.)cmelakp 2 1 2.0 0.0
51.(65.)matys1979 93 113 1.5 2.0
52.(53.)ppajda82 2 3 1.5 0.0
53.(67.)milan49 88 118 1.0 1.5
54.(59.)ondon 79 103 1.0 1.0
55.(54.)lacroix 10 13 1.0 0.0
56.(56.)chicko12 3 5 1.0 0.0
57.(57.)rybi10 3 3 1.0 0.0
58.(90.)petterson76 88 116 0.5 7.5
59.(51.)aleves 29 44 0.5 -1.5
60.(61.)icecube58 18 24 0.0 0.0
61.(62.)heckert 13 19 0.0 0.0
62.(64.)zipp70 1 1 0.0 0.0
63.(58.)packova.ivet 87 119 -0.5 -0.5
64.(42.)wita 80 116 -0.5 -5.5
65.(68.)nkono2011 21 31 -0.5 0.0
66.(69.)george2415 10 14 -0.5 0.0
67.(70.)seihges 3 4 -0.5 0.0
68.(38.)dinda 88 118 -1.0 -6.5
69.(35.)dedalebeda 19 27 -1.0 -8.0
70.(101.)thrasher 54 78 -1.5 9.0
71.(71.)papez 4 6 -1.5 0.0
72.(55.)kinghans 9 15 -2.0 -3.0
73.(66.)vlades8 89 116 -2.5 -2.0
74.(87.)bary 59 92 -2.5 2.5
75.(73.)strelmistr 4 10 -2.5 0.0
76.(74.)bambus104 1 4 -2.5 0.0
77.(99.)milan66 31 50 -3.0 6.5
78.(78.)paja34 17 28 -3.0 0.0
79.(79.)spatnykar 11 17 -3.0 0.0
80.(80.)nirvanacz 5 9 -3.0 0.0
81.(81.)horta 2 6 -3.0 0.0
82.(102.)ica62 72 106 -3.5 7.5
83.(97.)taurus 35 48 -3.5 5.5
84.(83.)kenny81 2 6 -3.5 0.0
85.(63.)oldest 6 12 -4.0 -4.0
86.(84.)hockejka 3 7 -4.0 0.0
87.(86.)aveomar 12 23 -4.5 0.0
88.(77.)maker 36 54 -5.5 -2.5
89.(88.)juventus1 87 119 -6.0 -0.5
90.(94.)keffy 7 17 -6.5 1.0
91.(72.)jaryn 83 122 -7.0 -4.5
92.(76.)ondra69 48 68 -7.0 -4.0
93.(91.)krko69 42 72 -7.0 0.0
94.(92.)fenomen 34 48 -7.5 0.0
95.(93.)marek123 16 28 -7.5 0.0
96.(95.)maikee 4 12 -7.5 0.0
97.(96.)harmm 42 62 -8.5 0.0
98.(100.)gajdy38 77 105 -10.5 0.0
99.(98.)spartik1893 39 61 -11.5 -2.0
100.(75.)barsa14 70 102 -12.0 -9.0
101.(85.)adys21 31 53 -14.0 -9.5
102.(107.)mil.x 24 52 -15.0 2.5
103.(103.)maly.petko 82 124 -15.5 -3.0
104.(89.)silvia7 82 124 -16.5 -11.0
105.(104.)rocky 29 68 -17.5 -3.0
106.(106.)myke91 79 120 -19.5 -3.0
107.(108.)joe33 54 88 -20.5 -2.5
108.(105.)mirkru 39 76 -22.5 -7.0
109.(109.)mtl 79 127 -24.0 -3.5
110.(110.)marthez 26 66 -29.0 -4.0

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2017 01:00
BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2017 04:00
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - VANVAN1817123010
NJDNJD - SJSSJS2412111624
DETDET - WSHWSH91920537
FLAFLA - PITPIT7635736
WPGWPG - MINMIN1520131524
ANAANA - MTLMTL301443012
NYRNYR - NSHNSH1214152710
PHIPHI - EDMEDM2597730

Narozeniny hráčů

20.10.MTLTaormina, Matt31 let
20.10.Selleck, Eric30 let
20.10.COLWilson, Colin28 let
20.10.Hishon, Joey26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.Compher- prst
19.10.LAKCarter- dolní část těla
19.10.BUFGorges- neznámé zranění
19.10.OTTBorowiecki- horní část těla
19.10.TBLPaquette- dolní část těla
19.10.BUFLehner- nemoc
19.10.PHIWeal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]