Tabulka tipovačky

Tabulka:SezonníMěsíčníDenní
Rok:201020112012201320142015201620172018
Měsíc:Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec




Měsíční tabulka - Únor 2018

- "Body +/-" znamenají bodový posun za poslední kalendářní den v měsíci.
- Sloupeček "Předtím" znamená, na kterém místě se tipér nacházel předcházející hrací den v měsíci.
- Kliknutím na jméno tipujícího se Vám zobrazí podrobný výpis jeho tipů

PořadíPředtímUživatelOKKOBodyBody +/-
1.(2.)emmett 95 70 57.5 0.0
2.(10.)packova.ivet 126 106 54.0 13.0
3.(1.)milan52 132 118 53.0 -5.0
4.(3.)benour 129 113 50.0 0.0
5.(12.)maly.petko 119 113 48.0 10.0
6.(5.)richkob 124 116 46.0 0.5
7.(6.)dinda 125 125 45.5 0.5
8.(4.)juventus1 125 125 44.0 -5.0
9.(8.)kerry 129 121 39.0 -2.5
10.(11.)putenka 113 119 39.0 -2.0
11.(14.)pixie 77 68 39.0 2.5
12.(20.)jaryn 59 66 39.0 7.5
13.(21.)charl 125 125 38.0 7.5
14.(7.)ondis 124 126 38.0 -5.0
15.(23.)barsa14 111 109 38.0 7.5
16.(26.)kinghans 117 126 37.0 10.0
17.(15.)ondon 123 127 35.5 1.0
18.(9.)petterson76 120 130 35.0 -6.5
19.(25.)ckkvvlk 88 81 34.0 6.0
20.(13.)popelka 57 68 34.0 -3.0
21.(19.)belo26 121 126 33.0 -0.5
22.(16.)bandy77 122 122 31.5 -3.0
23.(22.)milan49 119 131 31.5 1.0
24.(28.)mojmir67 106 104 31.5 5.5
25.(18.)silvia7 122 128 30.5 -3.0
26.(34.)dave81 116 128 30.5 8.0
27.(27.)ulmik 87 91 29.0 2.0
28.(17.)hojan 123 127 28.5 -5.5
29.(24.)ica62 100 109 28.0 0.0
30.(39.)mik848 109 113 27.5 7.5
31.(35.)ignac75 54 67 27.5 5.0
32.(29.)matys1979 123 127 26.5 1.5
33.(33.)pete 61 58 26.0 2.0
34.(31.)mari 107 107 24.0 -1.0
35.(36.)lacroix 50 51 23.5 1.5
36.(37.)paul68 120 130 22.5 1.5
37.(32.)jindrich73 65 56 22.5 -1.5
38.(40.)spartik1893 33 23 22.5 3.0
39.(30.)vohajs 120 130 21.5 -3.5
40.(46.)abonent 82 90 18.5 3.5
41.(45.)detredwing 75 77 18.5 3.0
42.(42.)vlades8 39 49 18.5 0.0
43.(50.)krab88 113 131 18.0 6.5
44.(41.)pasta82 116 134 17.5 -1.0
45.(49.)dilit 108 124 17.5 5.5
46.(38.)m.beranek 102 118 17.0 -3.5
47.(44.)bary 32 26 17.0 0.0
48.(48.)jeff73 87 95 14.0 1.5
49.(43.)golo 48 70 14.0 -3.0
50.(47.)mtl 117 133 12.5 -0.5
51.(58.)taurus 98 112 12.5 6.0
52.(53.)ctibor88 40 42 12.5 2.5
53.(51.)superkoko 25 19 11.5 0.0
54.(57.)kori 72 80 11.0 4.0
55.(52.)cooljay 44 42 11.0 0.0
56.(54.)lavina 27 40 10.5 1.0
57.(61.)gajdy38 48 56 10.0 5.5
58.(55.)francoa 109 135 8.5 0.5
59.(56.)miklos007 37 40 7.5 0.0
60.(59.)lukin 7 6 6.0 0.0
61.(60.)jjaarroo 19 21 5.5 0.0
62.(62.)ziguli 6 5 4.0 0.0
63.(65.)xamax 30 33 3.0 1.5
64.(63.)zouma 7 5 3.0 0.0
65.(64.)berry65 13 17 2.5 0.0
66.(66.)nirvanacz 8 12 0.0 0.0
67.(68.)keffy 3 6 -1.5 0.0
68.(67.)milan66 41 68 -3.0 -1.5
69.(69.)peter_bondra 19 27 -3.0 -1.0
70.(75.)joe33 40 73 -5.5 3.5
71.(70.)navarowski 74 107 -6.0 -3.5
72.(72.)kajo66 8 17 -7.0 0.0
73.(73.)drako 11 21 -7.5 0.0
74.(77.)funes 104 146 -9.5 1.5
75.(76.)krko69 14 34 -10.0 0.5
76.(74.)aveomar 48 88 -10.5 -2.0
77.(71.)bizonek 33 60 -10.5 -3.5
78.(78.)milda18 77 107 -11.5 0.0
79.(79.)inana 66 106 -13.5 0.0
80.(80.)rocky 35 68 -17.0 0.0
81.(81.)petrsson 95 155 -28.0 1.5

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-LAKLAK2:4(0:1, 0:3, 2:0)Review
MINMIN-ANAANA2:3s(1:1, 1:0, 0:1, 0:1)Review
OTTOTT-NYRNYR6:3(2:1, 2:1, 2:1)Review
ARIARI-EDMEDM1:0(1:0, 0:0, 0:0)Review
VGKVGK-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-DETDET02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WSHWSH02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-FLAFLA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 02. 2018 19:00
BUFBUF-LAKLAK2:4(0:1, 0:3, 2:0)Review
novasport1 17. 02. 2018 22:00
ARIARI-EDMEDM1:0(1:0, 0:0, 0:0)Review
novasport1 18. 02. 2018 01:00
TBLTBL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - MTLMTL46341626
TBLTBL - NJDNJD4940835
PITPIT - TORTOR32154738
NSHNSH - DETDET39942814
CHICHI - WSHWSH1210281925
VANVAN - BOSBOS212371727
CGYCGY - FLAFLA41912023
NYRNYR - PHIPHI101015219
COLCOL - EDMEDM20861019
CARCAR - NJDNJD141271810
CBJCBJ - PITPIT00000
DETDET - TORTOR00000
SJSSJS - DALDAL00000
WPGWPG - FLAFLA00000
NYINYI - MINMIN00000
BUFBUF - WSHWSH00000
CGYCGY - BOSBOS00000

Narozeniny hráčů

18.02.Moog, Andy58 let
18.02.Mogilny, Alexander49 let
18.02.Antropov, Nik38 let
18.02.Card, Mike32 let
18.02.COLComeau, Blake32 let
18.02.Vishnevskiy, Ivan30 let
18.02.Hodgson, Cody28 let
18.02.Sauve, Yann28 let
18.02.NJDGormley, Brandon26 let
18.02.TORMarincin, Martin26 let
18.02.TBLKoekkoek, Slater24 let
18.02.NYIJohnston, Ross24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

17.02.ANAKesler- dolní část těla
17.02.MTLDeslauriers- neznámé zranění
17.02.CGYHrivik- neznámé zranění
17.02.COLBernier- hlava
17.02.CBJNutivaara- neznámé zranění
17.02.DETGreen- horní část těla
17.02.EDMMontoya- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]