Přestupy

Zobrazeno 601-750 z 2316<<  Předcházející  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
30. 06. 2016Hall, TaylorEDM Edmonton OilersNJD New Jersey Devils
30. 06. 2016Subban, PKMTL Montreal CanadiensNSH Nashville Predators
30. 06. 2016Weber, SheaNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
26. 06. 2016Bennett, BeauPIT Pittsburgh PenguinsNJD New Jersey Devils
26. 06. 2016Campbell, JackDAL Dallas StarsLAK Los Angeles Kings
25. 06. 2016Holden, NickCOL Colorado AvalancheNYR New York Rangers
25. 06. 2016Harrington, ScottTOR Toronto Maple LeafsCBJ Columbus Blue Jackets
25. 06. 2016Rychel, KerbyCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
25. 06. 2016Pysyk, MarkBUF Buffalo SabresFLA Florida Panthers
25. 06. 2016Kulikov, DmitryFLA Florida PanthersBUF Buffalo Sabres
25. 06. 2016Deangelo, AnthonyTBL Tampa Bay LightningARI Arizona Coyotes
25. 06. 2016Vitale, JoeARI Arizona CoyotesDET Detroit Red Wings
25. 06. 2016Datsyuk, PavelDET Detroit Red WingsARI Arizona Coyotes
25. 06. 2016Elliott, BrianSTL St. Louis BluesCGY Calgary Flames
25. 06. 2016Shaw, AndrewCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
25. 06. 2016Eller, LarsMTL Montreal CanadiensWSH Washington Capitals
25. 06. 2016Grimaldi, RoccoFLA Florida PanthersCOL Colorado Avalanche
25. 06. 2016Berra, RetoCOL Colorado AvalancheFLA Florida Panthers
21. 06. 2016Yandle, KeithNYR New York RangersFLA Florida Panthers
21. 06. 2016Andersen, FrederikANA Anaheim DucksTOR Toronto Maple Leafs
19. 06. 2016Goligoski, AlexDAL Dallas StarsARI Arizona Coyotes
15. 06. 2016Teravainen, TeuvoCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
15. 06. 2016Bickell, BryanCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
11. 06. 2016Thompson, PaulNJD New Jersey DevilsFLA Florida Panthers
26. 05. 2016Gudbranson, ErikFLA Florida PanthersVAN Vancouver Canucks
26. 05. 2016McCann, JaredVAN Vancouver CanucksFLA Florida Panthers
25. 05. 2016Holloway, BudMTL Montreal Canadiens
25. 05. 2016Pyatt, TomOTT Ottawa Senators
15. 03. 2016Morrow, BrendenTBL Tampa Bay Lightning
02. 03. 2016Gomez, ScottNJD New Jersey DevilsOTT Ottawa Senators
01. 03. 2016Backstrom, NiklasMIN Minnesota WildCGY Calgary Flames
01. 03. 2016Jones, DavidCGY Calgary FlamesMIN Minnesota Wild
29. 02. 2016Potter, CoreyARI Arizona CoyotesNSH Nashville Predators
29. 02. 2016Jeffrey, DustinARI Arizona CoyotesPIT Pittsburgh Penguins
29. 02. 2016Jackman, TimANA Anaheim DucksCHI Chicago Blackhawks
29. 02. 2016Tropp, CoreyCHI Chicago BlackhawksANA Anaheim Ducks
29. 02. 2016Maroon, PatrickANA Anaheim DucksEDM Edmonton Oilers
29. 02. 2016Sabourin, ScottLAK Los Angeles KingsMIN Minnesota Wild
29. 02. 2016Sutter, BrettMIN Minnesota WildLAK Los Angeles Kings
29. 02. 2016Cliche, Marc-AndreCOL Colorado AvalancheNYI New York Islanders
29. 02. 2016Beck, TaylorNYI New York IslandersCOL Colorado Avalanche
29. 02. 2016McGinn, JamieBUF Buffalo SabresANA Anaheim Ducks
29. 02. 2016McGinn, JamieCOL Colorado AvalancheBUF Buffalo Sabres
29. 02. 2016Matteau, StefanNJD New Jersey DevilsMTL Montreal Canadiens
29. 02. 2016Smith-Pelly, DevanteMTL Montreal CanadiensNJD New Jersey Devils
29. 02. 2016Stempniak, LeeNJD New Jersey DevilsBOS Boston Bruins
29. 02. 2016Keranen, MichaelMIN Minnesota WildOTT Ottawa Senators
29. 02. 2016Allen, ConorOTT Ottawa SenatorsMIN Minnesota Wild
29. 02. 2016Prince, ShaneOTT Ottawa SenatorsNYI New York Islanders
29. 02. 2016Liles, John-MichaelCAR Carolina HurricanesBOS Boston Bruins
29. 02. 2016Pirri, BrandonFLA Florida PanthersANA Anaheim Ducks
29. 02. 2016Jokipakka, JyrkiDAL Dallas StarsCGY Calgary Flames
29. 02. 2016Russell, KrisCGY Calgary FlamesDAL Dallas Stars
29. 02. 2016Gelinas, EricNJD New Jersey DevilsCOL Colorado Avalanche
29. 02. 2016Tanguay, AlexCOL Colorado AvalancheARI Arizona Coyotes
29. 02. 2016Boedker, MikkelARI Arizona CoyotesCOL Colorado Avalanche
29. 02. 2016MacIntyre, DrewCAR Carolina HurricanesCHI Chicago Blackhawks
29. 02. 2016Warsofsky, DavidPIT Pittsburgh PenguinsNJD New Jersey Devils
29. 02. 2016Brown, MikeSJS San Jose SharksMTL Montreal Canadiens
29. 02. 2016Cracknell, AdamVAN Vancouver CanucksEDM Edmonton Oilers
29. 02. 2016Pardy, AdamWPG Winnipeg JetsEDM Edmonton Oilers
29. 02. 2016Plachta, MatthiasARI Arizona CoyotesPIT Pittsburgh Penguins
29. 02. 2016Plotnikov, SergeiPIT Pittsburgh PenguinsARI Arizona Coyotes
29. 02. 2016Carrick, ConnorWSH Washington CapitalsTOR Toronto Maple Leafs
29. 02. 2016Laich, BrooksWSH Washington CapitalsTOR Toronto Maple Leafs
29. 02. 2016Winnik, DanielTOR Toronto Maple LeafsWSH Washington Capitals
29. 02. 2016Brown, ChrisWSH Washington CapitalsNYR New York Rangers
29. 02. 2016Bourque, RyanNYR New York RangersWSH Washington Capitals
29. 02. 2016Versteeg, KrisCAR Carolina HurricanesLAK Los Angeles Kings
28. 02. 2016Staal, EricCAR Carolina HurricanesNYR New York Rangers
28. 02. 2016Schultz, JustinEDM Edmonton OilersPIT Pittsburgh Penguins
27. 02. 2016Smith, BenSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
27. 02. 2016Stalock, AlexSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
27. 02. 2016Reimer, JamesTOR Toronto Maple LeafsSJS San Jose Sharks
27. 02. 2016Morin, JeremyTOR Toronto Maple LeafsSJS San Jose Sharks
27. 02. 2016Hudler, JiriCGY Calgary FlamesFLA Florida Panthers
27. 02. 2016Kindl, JakubDET Detroit Red WingsFLA Florida Panthers
27. 02. 2016Purcell, TeddyEDM Edmonton OilersFLA Florida Panthers
27. 02. 2016Sekac, JiriCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
27. 02. 2016Nilsson, AndersEDM Edmonton OilersSTL St. Louis Blues
27. 02. 2016Danault, PhillipCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2016Weise, DaleMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Fleischmann, TomasMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Scuderi, RobCHI Chicago BlackhawksLAK Los Angeles Kings
26. 02. 2016Ehrhoff, ChristianLAK Los Angeles KingsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Ladd, AndrewWPG Winnipeg JetsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Fraser, MattWPG Winnipeg JetsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Harrison, JayWPG Winnipeg JetsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Dano, MarkoCHI Chicago BlackhawksWPG Winnipeg Jets
25. 02. 2016Wagner, ChrisCOL Colorado AvalancheANA Anaheim Ducks
25. 02. 2016Larsen, PhilipVAN Vancouver Canucks
24. 02. 2016Weber, MikeBUF Buffalo SabresWSH Washington Capitals
23. 02. 2016Shinkaruk, HunterVAN Vancouver CanucksCGY Calgary Flames
23. 02. 2016Granlund, MarkusCGY Calgary FlamesVAN Vancouver Canucks
23. 02. 2016Spaling, NickTOR Toronto Maple LeafsSJS San Jose Sharks
23. 02. 2016Torres, RaffiSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
23. 02. 2016Polak, RomanTOR Toronto Maple LeafsSJS San Jose Sharks
22. 02. 2016Spaling, NickPIT Pittsburgh PenguinsTOR Toronto Maple Leafs
21. 02. 2016Smith, ColinCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
21. 02. 2016Matthias, ShawnTOR Toronto Maple LeafsCOL Colorado Avalanche
09. 02. 2016Greening, ColinOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
09. 02. 2016Cowen, JaredOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
09. 02. 2016Michalek, MilanOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
09. 02. 2016Frattin, MattTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
09. 02. 2016Phaneuf, DionTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
05. 02. 2016Vincour, TomasCOL Colorado Avalanche
05. 02. 2016Kopecky, TomasFLA Florida Panthers
27. 01. 2016Clendening, AdamANA Anaheim DucksEDM Edmonton Oilers
22. 01. 2016Garbutt, RyanCHI Chicago BlackhawksANA Anaheim Ducks
22. 01. 2016Sekac, JiriANA Anaheim DucksCHI Chicago Blackhawks
16. 01. 2016Clendening, AdamPIT Pittsburgh PenguinsANA Anaheim Ducks
16. 01. 2016Perron, DavidPIT Pittsburgh PenguinsANA Anaheim Ducks
16. 01. 2016Hagelin, CarlANA Anaheim DucksPIT Pittsburgh Penguins
16. 01. 2016Tinordi, JarredMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
16. 01. 2016Elliott, StefanARI Arizona CoyotesNSH Nashville Predators
16. 01. 2016Bartley, VictorNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
16. 01. 2016Scott, JohnARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
14. 01. 2016Mullen, PatrickOTT Ottawa SenatorsNSH Nashville Predators
14. 01. 2016Mullen, PatrickOTT Ottawa Senators
14. 01. 2016Allen, ConorNSH Nashville PredatorsOTT Ottawa Senators
13. 01. 2016Connauton, KevinCBJ Columbus Blue JacketsARI Arizona Coyotes
09. 01. 2016Jensen, NicklasVAN Vancouver CanucksNYR New York Rangers
09. 01. 2016Etem, EmersonNYR New York RangersVAN Vancouver Canucks
07. 01. 2016Friberg, MaxANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
07. 01. 2016Tokarski, DustinMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
07. 01. 2016Johansen, RyanCBJ Columbus Blue JacketsNSH Nashville Predators
07. 01. 2016Jones, SethNSH Nashville PredatorsCBJ Columbus Blue Jackets
07. 01. 2016Weal, JordanLAK Los Angeles KingsPHI Philadelphia Flyers
07. 01. 2016Schenn, LukePHI Philadelphia FlyersLAK Los Angeles Kings
07. 01. 2016Lecavalier, VincentPHI Philadelphia FlyersLAK Los Angeles Kings
05. 01. 2016Bodnarchuk, AndrewCBJ Columbus Blue JacketsCOL Colorado Avalanche
05. 01. 2016Bodnarchuk, AndrewLAK Los Angeles KingsCBJ Columbus Blue Jackets
04. 01. 2016Panik, RichardTOR Toronto Maple LeafsCHI Chicago Blackhawks
04. 01. 2016Morin, JeremyCHI Chicago BlackhawksTOR Toronto Maple Leafs
30. 12. 2015Scrivens, BenEDM Edmonton OilersMTL Montreal Canadiens
30. 12. 2015Kassian, ZackMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
16. 12. 2015Lessio, LucasARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
16. 12. 2015Thomas, ChristianMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
15. 12. 2015Stoll, JarretNYR New York RangersMIN Minnesota Wild
15. 12. 2015Scuderi, RobPIT Pittsburgh PenguinsCHI Chicago Blackhawks
15. 12. 2015Daley, TrevorCHI Chicago BlackhawksPIT Pittsburgh Penguins
07. 12. 2015Gustavsson, JonasDET Detroit Red WingsBOS Boston Bruins
07. 12. 2015Tikhonov, ViktorCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
23. 11. 2015Ferraro, LandonDET Detroit Red WingsBOS Boston Bruins
23. 11. 2015Granberg, PetterTOR Toronto Maple LeafsNSH Nashville Predators
16. 11. 2015Wagner, ChrisANA Anaheim DucksCOL Colorado Avalanche
07. 11. 2015Budaj, PeterWPG Winnipeg JetsLAK Los Angeles Kings
07. 11. 2015Carcillo, DanCHI Chicago Blackhawks
07. 11. 2015Clowe, RyaneNJD New Jersey Devils
07. 11. 2015Cole, ErikDET Detroit Red Wings

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-WSHWSH4:3p(1:1, 2:1, 0:1, 1:0)Review
NYINYI-BOSBOS2:5(1:1, 0:2, 1:2)Review
PHIPHI-TORTOR3:2p(0:0, 0:2, 2:0, 1:0)Review
CBJCBJ-DALDAL2:1s(1:0, 0:0, 0:1, 1:0)Review
NYRNYR-BUFBUF4:3(1:1, 1:1, 2:1)Review
OTTOTT-STLSTL1:4(0:0, 1:3, 0:1)Review
TBLTBL-VGKVGK1:4(0:2, 1:1, 0:1)Review
NSHNSH-ARIARI3:2s(0:0, 1:1, 1:1, 1:0)Review
COLCOL-SJSSJS5:3(3:0, 1:1, 1:2)Review
LAKLAK-PITPIT1:3(0:1, 1:0, 0:2)Review

Přímé přenosy v TV

nova-action 20. 01. 2018 01:30
WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 20. 01. 2018 04:00
ANAANA-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - VGKVGK3917913
WSHWSH - MTLMTL2613814
ANAANA - LAKLAK14124184
PHIPHI - NJDNJD1961514
BUFBUF - DALDAL6316125
COLCOL - NYRNYR1367613
CGYCGY - WPGWPG1952712

Narozeniny hráčů

19.01.Laperriere, Ian44 let
19.01.Komisarek, Mike36 let
19.01.VANVanek, Thomas34 let
19.01.NYIBoychuk, Johnny34 let
19.01.Albert, John29 let
19.01.Cuma, Tyler28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFBeaulieu- nemoc
17.01.VGKNosek- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
17.01.NYRStaal- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]