Přestupy

Zobrazeno 2251-2316 z 2316<<  Předcházející  10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
12. 02. 2011Williams, JasonDAL Dallas Stars
10. 02. 2011Fisher, MikeOTT Ottawa SenatorsNSH Nashville Predators
10. 02. 2011Montoya, AlPHX Phoenix CoyotesNYI New York Islanders
10. 02. 2011Zalewski, StevenSJS San Jose SharksNJD New Jersey Devils
10. 02. 2011Leach, JaySJS San Jose SharksNJD New Jersey Devils
10. 02. 2011Davis, PatrickNJD New Jersey DevilsSJS San Jose Sharks
10. 02. 2011Frolik, MichaelFLA Florida PanthersCHI Chicago Blackhawks
10. 02. 2011Salak, AlexanderFLA Florida PanthersCHI Chicago Blackhawks
10. 02. 2011Skille, JackCHI Chicago BlackhawksFLA Florida Panthers
09. 02. 2011Beauchemin, FrancoisTOR Toronto Maple LeafsANA Anaheim Ducks
09. 02. 2011Lupul, JoffreyANA Anaheim DucksTOR Toronto Maple Leafs
07. 02. 2011Emery, RayANA Anaheim Ducks
06. 02. 2011Forsberg, PeterCOL Colorado Avalanche
22. 01. 2011Nabokov, EvgeniDET Detroit Red WingsNYI New York Islanders
21. 01. 2011Nabokov, EvgeniDET Detroit Red Wings
19. 01. 2011Eager, BenATL Atlanta ThrashersSJS San Jose Sharks
18. 01. 2011Wellwood, KyleSTL St. Louis BluesSJS San Jose Sharks
17. 01. 2011Wellwood, KyleSTL St. Louis Blues
17. 01. 2011Sim, JonNYI New York Islanders
14. 01. 2011Brunnstrom, FabianDAL Dallas StarsTOR Toronto Maple Leafs
11. 01. 2011Prucha, PetrPHX Phoenix Coyotes
10. 01. 2011Wolski, WojtekPHX Phoenix CoyotesNYR New York Rangers
10. 01. 2011Rozsival, MichalNYR New York RangersPHX Phoenix Coyotes
07. 01. 2011Langenbrunner, JamieNJD New Jersey DevilsDAL Dallas Stars
05. 01. 2011Guenin, NathanCBJ Columbus Blue JacketsANA Anaheim Ducks
05. 01. 2011Smith, TrevorANA Anaheim DucksCBJ Columbus Blue Jackets
04. 01. 2011Bergeron, Marc-AndreTBL Tampa Bay Lightning
03. 01. 2011Leighton, MichaelPHI Philadelphia Flyers
02. 01. 2011Roloson, DwayneNYI New York IslandersTBL Tampa Bay Lightning
02. 01. 2011Wishart, TyTBL Tampa Bay LightningNYI New York Islanders
31. 12. 2010Lapierre, MaximMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
31. 12. 2010Festerling, BrettANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
29. 12. 2010Wisniewski, JamesNYI New York IslandersMTL Montreal Canadiens
12. 12. 2010Sturm, MarcoBOS Boston BruinsLAK Los Angeles Kings
01. 12. 2010Stapleton, TimATL Atlanta Thrashers
30. 11. 2010Hannan, ScottCOL Colorado AvalancheWSH Washington Capitals
30. 11. 2010Fleischmann, TomasWSH Washington CapitalsCOL Colorado Avalanche
30. 11. 2010Cohen, ColbyCOL Colorado AvalancheBOS Boston Bruins
30. 11. 2010Hunwick, MattBOS Boston BruinsCOL Colorado Avalanche
24. 11. 2010Carter, RyanANA Anaheim DucksCAR Carolina Hurricanes
23. 11. 2010O'Sullivan, PatrickCAR Carolina HurricanesMIN Minnesota Wild
21. 11. 2010Laliberte, DavidPHI Philadelphia FlyersANA Anaheim Ducks
21. 11. 2010Syvret, DannyANA Anaheim DucksPHI Philadelphia Flyers
18. 11. 2010White, IanCGY Calgary FlamesCAR Carolina Hurricanes
18. 11. 2010Sutter, BrettCGY Calgary FlamesCAR Carolina Hurricanes
18. 11. 2010Babchuk, AntonCAR Carolina HurricanesCGY Calgary Flames
18. 11. 2010Kostopoulos, TomCAR Carolina HurricanesCGY Calgary Flames
17. 11. 2010Bodie, TroyANA Anaheim DucksCAR Carolina Hurricanes
12. 11. 2010Kolarik, ChadCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
12. 11. 2010Byers, DaneNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
12. 11. 2010O'Byrne, RyanMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
25. 10. 2010Greiss, ThomasSJS San Jose Sharks
25. 10. 2010Ersberg, ErikLAK Los Angeles Kings
19. 10. 2010Mikkelson, BrendanANA Anaheim DucksCGY Calgary Flames
13. 10. 2010Maltby, KirkDET Detroit Red Wings
07. 10. 2010Paetsch, NathanFLA Florida PanthersVAN Vancouver Canucks
06. 10. 2010Hordichuk, DarcyVAN Vancouver CanucksFLA Florida Panthers
06. 10. 2010Peters, AndrewFLA Florida PanthersVAN Vancouver Canucks
06. 10. 2010Parent, RyanNSH Nashville PredatorsVAN Vancouver Canucks
06. 10. 2010O'Brien, ShaneVAN Vancouver CanucksNSH Nashville Predators
05. 10. 2010Ritola, MattiasDET Detroit Red WingsTBL Tampa Bay Lightning
05. 10. 2010Grabner, MichaelFLA Florida PanthersNYI New York Islanders
05. 10. 2010Fedotenko, RuslanNYR New York Rangers
05. 10. 2010Morrison, BrendanCGY Calgary Flames
02. 10. 2010Theodore, JoseWSH Washington CapitalsMIN Minnesota Wild
01. 10. 2010Cullen, MarkFLA Florida Panthers

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-WSHWSH4:3p(1:1, 2:1, 0:1, 1:0)Review
NYINYI-BOSBOS2:5(1:1, 0:2, 1:2)Review
PHIPHI-TORTOR3:2p(0:0, 0:2, 2:0, 1:0)Review
CBJCBJ-DALDAL2:1s(1:0, 0:0, 0:1, 1:0)Review
NYRNYR-BUFBUF4:3(1:1, 1:1, 2:1)Review
OTTOTT-STLSTL1:4(0:0, 1:3, 0:1)Review
TBLTBL-VGKVGK1:4(0:2, 1:1, 0:1)Review
NSHNSH-ARIARI3:2s(0:0, 1:1, 1:1, 1:0)Review
COLCOL-SJSSJS5:3(3:0, 1:1, 1:2)Review
LAKLAK-PITPIT1:3(0:1, 1:0, 0:2)Review

Přímé přenosy v TV

nova-action 20. 01. 2018 01:30
WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 20. 01. 2018 04:00
ANAANA-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - VGKVGK3917913
WSHWSH - MTLMTL2613814
ANAANA - LAKLAK14124184
PHIPHI - NJDNJD1961514
BUFBUF - DALDAL6316125
COLCOL - NYRNYR1367613
CGYCGY - WPGWPG1952712

Narozeniny hráčů

19.01.Laperriere, Ian44 let
19.01.Komisarek, Mike36 let
19.01.VANVanek, Thomas34 let
19.01.NYIBoychuk, Johnny34 let
19.01.Albert, John29 let
19.01.Cuma, Tyler28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFBeaulieu- nemoc
17.01.VGKNosek- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
17.01.NYRStaal- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]