NHL v TV online v měsíci Únor 2018

Rok:201020112012201320142015201620172018
Měsíc:  Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec

ZačátekTV StaniceDomácí-HostéVýsledekPreviewReview
02. 02. 2018 01:00novasport1New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReview
02. 02. 2018 04:00novasport1Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReview
03. 02. 2018 01:00nova-actionPittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals7:4PreviewReview
03. 02. 2018 01:00novasport2Columbus Blue JacketsCBJ-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReview
03. 02. 2018 19:00novasport1Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:4sPreviewReview
04. 02. 2018 01:00novasport1Buffalo SabresBUF-STLSt. Louis Blues0:1PreviewReview
04. 02. 2018 19:00novasport1Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:1PreviewReview
06. 02. 2018 01:00novasport1Toronto Maple LeafsTOR-ANAAnaheim Ducks7:4PreviewReview
06. 02. 2018 03:00novasport2Edmonton OilersEDM-TBLTampa Bay Lightning6:2PreviewReview
07. 02. 2018 01:00novasport1Pittsburgh PenguinsPIT-VGKVegas Golden Knights5:4PreviewReview
07. 02. 2018 01:00novasport2Columbus Blue JacketsCBJ-WSHWashington Capitals2:3PreviewReview
08. 02. 2018 01:30novasport1Toronto Maple LeafsTOR-NSHNashville Predators3:2sPreviewReview
08. 02. 2018 04:30novasport1Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers5:2PreviewReview
09. 02. 2018 01:00novasport1New Jersey DevilsNJD-CGYCalgary Flames2:3PreviewReview
09. 02. 2018 04:30novasport1San Jose SharksSJS-VGKVegas Golden Knights3:5PreviewReview
10. 02. 2018 02:00nova-actionWinnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReview
10. 02. 2018 04:00novasport2Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReview
11. 02. 2018 01:00novasport1Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators6:3PreviewReview
11. 02. 2018 04:00novasport1San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReview
11. 02. 2018 21:00novasport1St. Louis BluesSTL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReview
12. 02. 2018 02:00novasport1Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReview
13. 02. 2018 01:00novasport1Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning4:3PreviewReview
13. 02. 2018 03:00novasport2Arizona CoyotesARI-CHIChicago Blackhawks6:1PreviewReview
14. 02. 2018 01:00novasport1Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames5:2PreviewReview
14. 02. 2018 04:00novasport1Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReview
15. 02. 2018 01:00novasport1Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets6:3PreviewReview
15. 02. 2018 04:00novasport1Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReview
16. 02. 2018 01:00novasport1New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers3:0PreviewReview
16. 02. 2018 04:30novasport1San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks4:1PreviewReview
17. 02. 2018 02:00nova-actionWinnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche6:1PreviewReview
17. 02. 2018 02:30novasport2Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReview
17. 02. 2018 19:00novasport1Buffalo SabresBUF-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReview
17. 02. 2018 22:00novasport1Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers1:0PreviewReview
18. 02. 2018 01:00novasport1Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReview
18. 02. 2018 18:00novasport1New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReview
18. 02. 2018 23:00novasport2Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReview
19. 02. 2018 19:00novasport1New York IslandersNYI-MINMinnesota Wild-:-PreviewReview
19. 02. 2018 22:00novasport1Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins-:-PreviewReview
21. 02. 2018 01:00novasport1Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning-:-PreviewReview
21. 02. 2018 04:00novasport1Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche-:-PreviewReview
22. 02. 2018 02:00novasport1Chicago BlackhawksCHI-OTTOttawa Senators-:-PreviewReview
22. 02. 2018 04:30novasport2Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames-:-PreviewReview
23. 02. 2018 01:00novasport1Toronto Maple LeafsTOR-NYINew York Islanders-:-PreviewReview
23. 02. 2018 04:30novasport1Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars-:-PreviewReview
24. 02. 2018 01:00nova-actionNew York RangersNYR-MINMinnesota Wild-:-PreviewReview
24. 02. 2018 04:30novasport2Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks-:-PreviewReview
24. 02. 2018 20:00novasport1Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReview
25. 02. 2018 01:00novasport1New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders-:-PreviewReview
25. 02. 2018 04:00novasport1Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers-:-PreviewReview
25. 02. 2018 18:00novasport1Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReview
25. 02. 2018 23:00novasport1Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins-:-PreviewReview
27. 02. 2018 01:00novasport1Columbus Blue JacketsCBJ-WSHWashington Capitals-:-PreviewReview
27. 02. 2018 04:30novasport1Los Angeles KingsLAK-VGKVegas Golden Knights-:-PreviewReview
28. 02. 2018 01:00novasport1Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReview
28. 02. 2018 04:30novasport1Vegas Golden KnightsVGK-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReview
01. 03. 2018 01:00novasport1Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres-:-PreviewReview
01. 03. 2018 04:00novasport1Vancouver CanucksVAN-NYRNew York Rangers-:-PreviewReview

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-LAKLAK2:4(0:1, 0:3, 2:0)Review
MINMIN-ANAANA2:3s(1:1, 1:0, 0:1, 0:1)Review
OTTOTT-NYRNYR6:3(2:1, 2:1, 2:1)Review
ARIARI-EDMEDM1:0(1:0, 0:0, 0:0)Review
VGKVGK-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-DETDET02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WSHWSH02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-FLAFLA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 02. 2018 19:00
BUFBUF-LAKLAK2:4(0:1, 0:3, 2:0)Review
novasport1 17. 02. 2018 22:00
ARIARI-EDMEDM1:0(1:0, 0:0, 0:0)Review
novasport1 18. 02. 2018 01:00
TBLTBL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NSHNSH - DETDET39942814
CHICHI - WSHWSH1210281925
VANVAN - BOSBOS212371727
CGYCGY - FLAFLA41912023
NYRNYR - PHIPHI101015219
COLCOL - EDMEDM20861019
CARCAR - NJDNJD141271810
CBJCBJ - PITPIT00000
DETDET - TORTOR00000
SJSSJS - DALDAL00000
WPGWPG - FLAFLA00000
NYINYI - MINMIN00000
BUFBUF - WSHWSH00000
CGYCGY - BOSBOS00000

Narozeniny hráčů

18.02.Moog, Andy58 let
18.02.Mogilny, Alexander49 let
18.02.Antropov, Nik38 let
18.02.Card, Mike32 let
18.02.COLComeau, Blake32 let
18.02.Vishnevskiy, Ivan30 let
18.02.Hodgson, Cody28 let
18.02.Sauve, Yann28 let
18.02.NJDGormley, Brandon26 let
18.02.TORMarincin, Martin26 let
18.02.TBLKoekkoek, Slater24 let
18.02.NYIJohnston, Ross24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

17.02.ANAKesler- dolní část těla
17.02.MTLDeslauriers- neznámé zranění
17.02.CGYHrivik- neznámé zranění
17.02.COLBernier- hlava
17.02.CBJNutivaara- neznámé zranění
17.02.DETGreen- horní část těla
17.02.EDMMontoya- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]