NHL v TV online v měsíci Říjen 2017

Rok:201020112012201320142015201620172018
Měsíc:  Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec

ZačátekTV StaniceDomácí-HostéVýsledekPreviewReview
05. 10. 2017 02:00novasport1Pittsburgh PenguinsPIT-STLSt. Louis Blues4:5pPreviewReview
05. 10. 2017 04:30novasport2San Jose SharksSJS-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReview
06. 10. 2017 04:00novasport2Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes5:4PreviewReview
07. 10. 2017 02:30novasport1Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights1:2PreviewReview
07. 10. 2017 20:00novasport1New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche4:1PreviewReview
08. 10. 2017 01:00novasport1Pittsburgh PenguinsPIT-NSHNashville Predators4:0PreviewReview
08. 10. 2017 04:30novasport1San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReview
09. 10. 2017 01:00novasport1New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReview
09. 10. 2017 19:00novasport1Boston BruinsBOS-COLColorado Avalanche0:4PreviewReview
10. 10. 2017 04:00novasport1Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames0:2PreviewReview
11. 10. 2017 04:00novasport1Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReview
12. 10. 2017 01:30novasport1Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils3:6PreviewReview
12. 10. 2017 04:30novasport1Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames3:4pPreviewReview
13. 10. 2017 01:30novasport1Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReview
13. 10. 2017 04:30novasport2San Jose SharksSJS-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReview
14. 10. 2017 01:00novasport1New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:5PreviewReview
14. 10. 2017 03:00novasport2Calgary FlamesCGY-OTTOttawa Senators0:6PreviewReview
15. 10. 2017 01:00novasport1Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReview
15. 10. 2017 01:00novasport2Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals8:2PreviewReview
15. 10. 2017 04:00novasport2Edmonton OilersEDM-OTTOttawa Senators1:6PreviewReview
16. 10. 2017 01:00novasport1Vegas Golden KnightsVGK-BOSBoston Bruins3:1PreviewReview
16. 10. 2017 04:30novasport1Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders3:2PreviewReview
17. 10. 2017 01:30novasport1Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReview
18. 10. 2017 01:00novasport1New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins4:5pPreviewReview
18. 10. 2017 04:30novasport1San Jose SharksSJS-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReview
19. 10. 2017 01:30novasport1Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReview
19. 10. 2017 04:30novasport1Los Angeles KingsLAK-MTLMontreal Canadiens5:1PreviewReview
20. 10. 2017 01:00novasport1Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReview
20. 10. 2017 04:00novasport1Arizona CoyotesARI-DALDallas Stars4:5PreviewReview
21. 10. 2017 01:00novasport1Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks-:-PreviewReview
21. 10. 2017 04:00novasport2Anaheim DucksANA-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReview
21. 10. 2017 19:00novasport1Philadelphia FlyersPHI-EDMEdmonton Oilers-:-PreviewReview
22. 10. 2017 01:00novasport1Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReview
22. 10. 2017 04:30novasport2Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReview
23. 10. 2017 01:00novasport1Detroit Red WingsDET-VANVancouver Canucks-:-PreviewReview
24. 10. 2017 01:00novasport1Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReview
24. 10. 2017 01:00novasport2New York RangersNYR-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReview
25. 10. 2017 01:00novasport1Pittsburgh PenguinsPIT-EDMEdmonton Oilers-:-PreviewReview
25. 10. 2017 04:00novasport1Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReview
26. 10. 2017 02:00novasport1Columbus Blue JacketsCBJ-BUFBuffalo Sabres-:-PreviewReview
26. 10. 2017 02:00novasport2St. Louis BluesSTL-CGYCalgary Flames-:-PreviewReview
27. 10. 2017 01:00novasport1Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReview
27. 10. 2017 04:00novasport1Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals-:-PreviewReview
28. 10. 2017 00:00novasport1Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche-:-PreviewReview
28. 10. 2017 03:00novasport2Calgary FlamesCGY-DALDallas Stars-:-PreviewReview
28. 10. 2017 19:00novasport1Buffalo SabresBUF-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReview
29. 10. 2017 01:00novasport1Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers-:-PreviewReview
30. 10. 2017 00:00novasport2Winnipeg JetsWPG-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReview
30. 10. 2017 02:00novasport1Calgary FlamesCGY-WSHWashington Capitals-:-PreviewReview
31. 10. 2017 00:00novasport1Columbus Blue JacketsCBJ-BOSBoston Bruins-:-PreviewReview
31. 10. 2017 03:00novasport1Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars-:-PreviewReview
01. 11. 2017 00:00novasport1New York RangersNYR-VGKVegas Golden Knights-:-PreviewReview

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2017 01:00
BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2017 04:00
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - VANVAN1817123010
NJDNJD - SJSSJS2412111624
DETDET - WSHWSH91920537
FLAFLA - PITPIT7635736
WPGWPG - MINMIN1520131524
ANAANA - MTLMTL301443012
NYRNYR - NSHNSH1214152710
PHIPHI - EDMEDM2597730

Narozeniny hráčů

20.10.MTLTaormina, Matt31 let
20.10.Selleck, Eric30 let
20.10.COLWilson, Colin28 let
20.10.Hishon, Joey26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.Compher- prst
19.10.LAKCarter- dolní část těla
19.10.BUFGorges- neznámé zranění
19.10.OTTBorowiecki- horní část těla
19.10.TBLPaquette- dolní část těla
19.10.BUFLehner- nemoc
19.10.PHIWeal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]