Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-VGKVGK4:3p(2:1, 0:1, 1:1, 1:0)Review
WSHWSH-MTLMTL2:3(0:0, 1:1, 1:2)Review
ANAANA-LAKLAK2:1(0:0, 0:0, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD311441328
BUFBUF - DALDAL94352218
COLCOL - NYRNYR271391525
CGYCGY - WPGWPG281561229
MTLMTL - BOSBOS39161012
OTTOTT - TORTOR88111111
DETDET - CARCAR1566166
SJSSJS - PITPIT101151210
NSHNSH - FLAFLA2412149
STLSTL - ARIARI27001012
CHICHI - NYINYI18721013
MINMIN - TBLTBL41111157
EDMEDM - VANVAN14851013
WSHWSH - PHIPHI1644515
CARCAR - VGKVGK5513910

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]