Seznam hráčů

Všichni | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | Y | Z

M

Aktivní

PITMaatta OlliOTTMacArthur ClarkeLAKMacDermid KurtisPHIMacDonald Andrew
MacDonald KirkMacIntyre CameronFLAMacKenzie DerekCOLMacKinnon Nathan
Maclellan JackMacMillan MarkMachesney DarenFLAMalgin Denis
PITMalkin EvgeniMallet AlexandreEDMMalone BradMalone Sean
Mamin MaximMangiapane AndrewPHIManning BrandonANAManson Josh
DETMantha AnthonyBOSMarchand BradMarchenko AlexeyVGKMarchessault Jonathan
TORMarincin MartinVANMarkstrom JacobTORMarleau PatrickTORMarner Mitchell
EDMMaroon PatrickMarsters NathanMartel DanickTORMartin Matthew
SJSMartin PaulCOLMartin SpencerLAKMartinez AlecARIMartinook Jordan
CHIMartinsen AndreasWPGMason SteveFLAMatheson MichaelVGKMatteau Stefan
TORMatthews AustonWPGMatthias ShawnMayer RobertNYIMayfield Scott
NSHMazanec MarekBOSMcAvoy CharlieTBLMcBain JamieBUFMcCabe Jake
FLAMcCann JaredMTLMcCarron MichaelCARMcClement JayOTTMcCormick Max
McCoshen IanEDMMcDavid ConnorNYRMcDonagh RyanPHIMcDonald Colin
TORMcElhinney CurtisMcEneny EvanCARMcGinn BrockFLAMcGinn Jamie
DETMcIlrath DylanBOSMcIntyre ZanePITMcKegg GregDALMcKenzie Curtis
McKeown RolandNSHMcLeod CodyVGKMcNabb BraydenMcNally Patrick
DALMcNeill MarkMcNeill PatrickMcNeill ReidBOSMcQuaid Adam
Medvec KyleSTLMegan WadeANAMegna JaycobVANMegna Jayson
SJSMeier TimoWPGMelchiori JulianMerkley NicholasMermis Dakota
VGKMerrill JonMete VictorDALMethot MarcTORMichalek Milan
MINMichalek SteveCBJMilano SonnyMiller AndrewVGKMiller Colin
DETMiller DrewNYRMiller J.T.BOSMiller KevanANAMiller Ryan
Mironov AndreiMiska HunterMissiaen JasonMitchell Garrett
COLMitchell JohnLAKMitchell TorreyMINMitchell ZackMolino Griffen
CGYMonahan SeanMontgomery KevinANAMontour BrandonEDMMontoya Al
TORMoore DominicNJDMoore JohnMorin SamuelMorrison Kenney
WPGMorrissey JoshMTLMorrow JoeCBJMotte TylerBUFMoulson Matt
DETMrazek PetrSJSMueller MircoMullen PatrickMunroe Scott
CHIMurphy ConnorMINMurphy RyanPITMurray MattCBJMurray Ryan
LAKMuzzin JakeWPGMyers Tyler

Neaktivní

CGYMacDermid LaneMacDonald CraigMacDonald JoeyMacenauer Maxime
Macias RayMacinnis AlMacIntyre DrewMacIntyre Steve
MacKenzie AaronMacLean BrettMacLean DonaldNJDMacWilliam Andrew
Madden JohnMagnan-Grenier OlivierMachacek SpencerMair Adam
Majesky IvanMakarov AndreyMakarov SergeiMaki Tomi
Malakhov VladimirMalec TomasMalhotra MannyMalik Marek
Malmivaara OlliMalone RyanMaltby KirkMancari Mark
Mannino PeterMara PaulMarchant ToddMarchment Bryan
Marjamaki MasiMarkkanen JussiMarkov AndreiMarkov Danny
Marshall GrantMarshall JasonMarshall KevinMartinek Radek
Martins SteveCHIMashinter BrandonMason ChrisMatsumoto Jon
Matvichuk RichardMauldin GregMaxwell BenMay Brad
Mayers JamalMayorov MaksimMcAmmond DeanMcArdle Kenndal
McCabe BryanMcCarthy JohnMcCarthy SteveMcCarty Darren
McCauley AlynDETMcCollum ThomasBUFMcCormick CodyMcDonald Andy
McEachern ShawnMcFarland JohnMcgillis DanielARIMcGinn Tye
McGrattan BrianMcIntyre DavidMcIver NathanMcKee Jay
DALMcKenna MikeMcLaren FrazerMcLaren KyleMclean Kurtis
McLean BrettMcLennan JamieMcMillan BrandonMcMillan Carson
McRae PhilipMcSorley MartyMcVicar RobertMedvedev Evgeny
Meech DerekMelichar JosefMelin BjornMellanby Scott
Meloche EricMercier JustinLAKMersch MichaelMessier Mark
Meszaros AndrejMetropolit GlenMeyer FreddyMeyer Stefan
Mezei BranislavPHIMiele AndyMiettinen AnttiMihalik Vladimir
Michalek ZbynekMikhnov AlexeiMikita StanMikkelson Brendan
Miller AaronCARMiller AndrewMilley NormanMills Brad
Milroy DuncanMinard ChristopherMink GrahamMitchell Willie
Modano MikeModin FredrikModry JaroslavMoen Travis
Mogilny AlexanderMojzis TomasMoller OscarMontador Steve (†35)
Moog AndyMoore GregMoore MikeMoran Brad
Moran IanMoreau EthanMorgan JasonTBLMorin Jeremy
DALMorin TravisMormina JoeyMorris DerekMorrison Brendan
Morrison MichaelMorrisonn ShaoneMorrow BrendenMoser Simon
Moss DavidMotin JohanMottau MikeMotzko Joseph
Mouillierat KaelMowers MarkNJDMozik VojtechTORMueller Chris
Mueller MarcelMueller PeterMuir BryanMunro Adam
Murley MattMurphy CoryMurphy MikeMurray Andrew
Murray BradyMurray DouglasMurray GarthMurray Glen
Murray MartyMurray RemMursak JanMusil David

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-WSHWSH4:3p(1:1, 2:1, 0:1, 1:0)Review
NYINYI-BOSBOS2:5(1:1, 0:2, 1:2)Review
PHIPHI-TORTOR3:2p(0:0, 0:2, 2:0, 1:0)Review
CBJCBJ-DALDAL2:1s(1:0, 0:0, 0:1, 1:0)Review
NYRNYR-BUFBUF4:3(1:1, 1:1, 2:1)Review
OTTOTT-STLSTL1:4(0:0, 1:3, 0:1)Review
TBLTBL-VGKVGK1:4(0:2, 1:1, 0:1)Review
NSHNSH-ARIARI3:2s(0:0, 1:1, 1:1, 1:0)Review
COLCOL-SJSSJS5:3(3:0, 1:1, 1:2)Review
LAKLAK-PITPIT1:3(0:1, 1:0, 0:2)Review

Přímé přenosy v TV

nova-action 20. 01. 2018 01:30
WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 20. 01. 2018 04:00
ANAANA-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - VGKVGK3917913
WSHWSH - MTLMTL2613814
ANAANA - LAKLAK14124184
PHIPHI - NJDNJD1961514
BUFBUF - DALDAL6316125
COLCOL - NYRNYR1367613
CGYCGY - WPGWPG1952712

Narozeniny hráčů

19.01.Laperriere, Ian44 let
19.01.Komisarek, Mike36 let
19.01.VANVanek, Thomas34 let
19.01.NYIBoychuk, Johnny34 let
19.01.Albert, John29 let
19.01.Cuma, Tyler28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFBeaulieu- nemoc
17.01.VGKNosek- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
17.01.NYRStaal- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]