Zápasy týmu Winnipeg Jets v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 10. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs2:7PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
10. 10. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets2:4PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-CBJColumbus Blue Jackets2:5PreviewReviewVideo
21. 10. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets2:1pPreviewReviewVideo
28. 10. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-WPGWinnipeg Jets2:1pPreviewReviewVideo
30. 10. 2017 00:00Winnipeg JetsWPG-PITPittsburgh Penguins7:1PreviewReviewVideo
01. 11. 2017 01:00Minnesota WildMIN-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 00:00Winnipeg JetsWPG-MTLMontreal Canadiens4:5pPreviewReviewVideo
07. 11. 2017 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
11. 11. 2017 04:30Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 04:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
15. 11. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-PHIPhiladelphia Flyers3:2sPreviewReviewVideo
18. 11. 2017 21:00Winnipeg JetsWPG-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets5:3PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2017 22:00Anaheim DucksANA-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2017 04:00San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets4:0PreviewReviewVideo
28. 11. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild7:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2017 03:30Colorado AvalancheCOL-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo
02. 12. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights7:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-OTTOttawa Senators5:0PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-WPGWinnipeg Jets5:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets6:4PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-WPGWinnipeg Jets4:3pPreviewReviewVideo
12. 12. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks5:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets2:0PreviewReviewVideo
18. 12. 2017 00:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues4:0PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets4:6PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00Boston BruinsBOS-WPGWinnipeg Jets2:1sPreviewReviewVideo
23. 12. 2017 19:00New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2018 01:00Edmonton OilersEDM-WPGWinnipeg Jets0:5PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo
06. 01. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-WPGWinnipeg Jets4:7PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 01:00Minnesota WildMIN-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
22. 01. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks-:-PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 04:30San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 04:00Anaheim DucksANA-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-TBLTampa Bay Lightning-:-PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes-:-PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals-:-PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers-:-PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
25. 02. 2018 01:00Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
28. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
05. 03. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 01:00New York RangersNYR-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 00:00Washington CapitalsWSH-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
14. 03. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
19. 03. 2018 00:30Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReviewVideo
24. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-ANAAnaheim Ducks-:-PreviewReviewVideo
26. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-BOSBoston Bruins-:-PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
03. 04. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
04. 04. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames-:-PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)12:58
BUFBUF-DALDAL0:1(0:1, -:-, -:-)12:00
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

13. 01. 2018 02:30CHICHI-WPGWPG2:1Review
14. 01. 2018 01:00MINMIN-WPGWPG4:1Review
20. 01. 2018 21:00CGYCGY-WPGWPG-:-Preview
22. 01. 2018 02:00WPGWPG-VANVAN-:-Preview
24. 01. 2018 04:30SJSSJS-WPGWPG-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - NYRNYR341691830
CGYCGY - WPGWPG332061535
MTLMTL - BOSBOS512262114
OTTOTT - TORTOR1217141620
DETDET - CARCAR29862511
SJSSJS - PITPIT161792015
NSHNSH - FLAFLA38322314
STLSTL - ARIARI42101421
CHICHI - NYINYI31841324
MINMIN - TBLTBL518192412
EDMEDM - VANVAN261161818
WSHWSH - PHIPHI26461218
CARCAR - VGKVGK67221119

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

13.01.WPGMatthias- horní část těla
12.01.WPGMason- nemoc
07.01.WPGLowry- horní část těla
30.12.WPGTanev- dolní část těla
28.12.WPGScheifele- horní část těla
19.09.WPGMacWilliam- chodidlo
05.01.WPGClitsome- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]