Statistiky hráčů - Vancouver Canucks - Vítězné góly v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-34 z 34<<  Předcházející  1  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Daniel SedinVANLevé křídlo81233255-2140923005118912.17%382123745.00%
2.Brock BoeserVANPravé křídlo62292655-5161023004017916.20%2924108525.64%
3.Bo HorvatVANCentr64222244-1101013113015813.92%3529123953.78%
4.Derrick PouliotVANObránce7131922-2239190130783.85%7911812680.00%
5.Sven BaertschiVANLevé křídlo53141529+3207900218217.07%192982814.29%
6.Sam GagnerVANCentr74102131-183531100211646.10%5428111947.72%
7.Alexander EdlerVANObránce7062834-186811500211723.49%157203170050.00%
8.Thomas VanekVANLevé křídlo61172441-1228414001012114.05%291285321.05%
9.Brandon SutterVANCentr61111526+8800041110610.38%5532105751.72%
10.Jake VirtanenVANPravé křídlo75101020-11460000101307.69%1562989931.82%
11.Markus GranlundVANCentr538412-108232210938.60%471286240.78%
12.Derek DorsettVANPravé křídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
13.Brendan GaunceVANCentr37426010110010557.27%481149345.24%
14.Brendan LeipsicVANLevé křídlo14369-3100000112711.11%5723750.00%
15.Reid BoucherVANCentr20325-120120010378.11%13322833.33%
16.Nic DowdVANCentr40303-716110010407.50%572446350.87%
17.Alex BiegaVANObránce44189+332000110791.27%126536610.00%
18.Loui ErikssonVANLevé křídlo50101323040312001019.90%73081442.86%
19.Nikolay GoldobinVANLevé křídlo388614-1462200005016.00%12746950.00%
20.Michael Del ZottoVANObránce8261622-8480500001284.69%24412717060.00%
21.Jussi JokinenVANLevé křídlo144610+720200001921.05%5418050.00%
22.Darren ArchibaldVANPravé křídlo27459-1140011002814.29%80144020.00%
23.Henrik SedinVANCentr8234750-22300170000674.48%1819127546.50%
24.Tyler MotteVANLevé křídlo15202-14000000229.09%471320912.50%
25.Alexander BurmistrovVANCentr24246-5121200001811.11%20428848.07%
26.Christopher TanevVANObránce422911+78000200316.45%21708310.00%
27.Erik GudbransonVANObránce52235-735000000533.77%126819580.00%
28.Troy StecherVANObránce6811011-735010100941.06%1117512800.00%
29.Philip HolmVANObránce1000-2000000000.00%10160.00%
30.Jayson MegnaVANCentr10000000000000.00%0050.00%
31.Adam GaudetteVANCentr5000+2000000090.00%236437.50%
32.Ashton SautnerVANObránce5022+4200000030.00%95670.00%
33.Michael ChaputVANCentr9000-4500000020.00%1628958.11%
34.Ben HuttonVANObránce61066-9230201001030.00%406811240.00%
Zobrazeno 1-34 z 34<<  Předcházející  1  Následující  >>