Zápasy týmu Pittsburgh Penguins v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 10. 2017 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-STLSt. Louis Blues4:5pPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-PITPittsburgh Penguins10:1PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NSHNashville Predators4:0PreviewReviewVideo
12. 10. 2017 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins4:5pPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
22. 10. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins7:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-EDMEdmonton Oilers2:1pPreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets2:1pPreviewReviewVideo
29. 10. 2017 03:00Minnesota WildMIN-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
30. 10. 2017 00:00Winnipeg JetsWPG-PITPittsburgh Penguins7:1PreviewReviewVideo
02. 11. 2017 01:30Edmonton OilersEDM-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 02:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
05. 11. 2017 02:00Vancouver CanucksVAN-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ARIArizona Coyotes3:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins5:4sPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres5:4pPreviewReviewVideo
17. 11. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
19. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
24. 11. 2017 19:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins4:3PreviewReviewVideo
26. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers5:4pPreviewReviewVideo
02. 12. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres5:1PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders4:3pPreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs3:4PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
19. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks0:4PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
05. 01. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins6:5pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
18. 01. 2018 04:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 04:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:00San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MINMinnesota Wild-:-PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
03. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-VGKVegas Golden Knights-:-PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 02:30Dallas StarsDAL-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00St. Louis BluesSTL-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
25. 02. 2018 01:00Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
28. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReviewVideo
02. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 23:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders-:-PreviewReviewVideo
06. 03. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames-:-PreviewReviewVideo
08. 03. 2018 02:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
11. 03. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
12. 03. 2018 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-DALDallas Stars-:-PreviewReviewVideo
15. 03. 2018 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 00:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 00:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
22. 03. 2018 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReviewVideo
24. 03. 2018 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 18:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReviewVideo
02. 04. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals-:-PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
07. 04. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)12:58
BUFBUF-DALDAL0:1(0:1, -:-, -:-)12:00
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

18. 01. 2018 04:00ANAANA-PITPIT5:3Review
19. 01. 2018 04:00LAKLAK-PITPIT1:3Review
21. 01. 2018 02:00SJSSJS-PITPIT-:-Preview
24. 01. 2018 01:00PITPIT-CARCAR-:-Preview
26. 01. 2018 01:00PITPIT-MINMIN-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - NYRNYR341691830
CGYCGY - WPGWPG332061535
MTLMTL - BOSBOS512262114
OTTOTT - TORTOR1217141620
DETDET - CARCAR29862511
SJSSJS - PITPIT161792015
NSHNSH - FLAFLA38322314
STLSTL - ARIARI42101421
CHICHI - NYINYI31841324
MINMIN - TBLTBL518192412
EDMEDM - VANVAN261161818
WSHWSH - PHIPHI26461218
CARCAR - VGKVGK67221119

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

19.01.PITSchultz- neznámé zranění
12.01.PITMurray- osobní důvody
04.01.PITRowney- neznámé zranění
28.12.PITRuhwedel- horní část těla
28.12.PITRust- horní část těla
15.09.PITSestito- neznámé zranění
08.12.PITDupuis- nemoc
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]