Tabulky týmu Philadelphia Flyers v sezóně 2017/18 - celkem

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Typ tabulky:celkemdomavenku

Metropolitní divize

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.WSH Washington Capitals452814359140:1279-33-120-2518-6-010-8-36-41W
2.CBJ Columbus Blue Jackets462518353124:12911-35-326-2015-8-010-10-34-62L
3.NJD New Jersey Devils422212852133:1306-83-418-2412-6-310-6-54-66L
4.PIT Pittsburgh Penguins462419351135:1419-32-121-2515-7-19-12-26-44W
5.NYI New York Islanders452318450158:1648-43-112-3313-5-310-13-15-53W
6.NYR New York Rangers442217549132:1298-53-419-2515-8-37-9-23-73L
7.PHI Philadelphia Flyers432015848128:1252-80-319-2411-8-49-7-46-44W
8.CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L

Východní konference

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.TBL Tampa Bay Lightning *443110365161:1125-32-218-2617-4-114-6-26-41L
2.WSH Washington Capitals *452814359140:1279-33-120-2518-6-010-8-36-41W
3.BOS Boston Bruins422410856137:1084-83-221-2114-5-410-5-47-31L
4.TOR Toronto Maple Leafs452517353146:1318-34-120-2513-7-112-10-24-62L
5.CBJ Columbus Blue Jackets462518353124:12911-35-326-2015-8-010-10-34-62L
6.NJD New Jersey Devils422212852133:1306-83-418-2412-6-310-6-54-66L
7.PIT Pittsburgh Penguins462419351135:1419-32-121-2515-7-19-12-26-44W
8.NYI New York Islanders452318450158:1648-43-112-3313-5-310-13-15-53W
9.NYR New York Rangers442217549132:1298-53-419-2515-8-37-9-23-73L
10.PHI Philadelphia Flyers432015848128:1252-80-319-2411-8-49-7-46-44W
11.CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L
12.DET Detroit Red Wings431818743117:1314-73-123-2010-7-68-11-15-51W
13.FLA Florida Panthers431819642122:1413-62-321-2210-7-38-12-36-41L
14.MTL Montreal Canadiens441820642115:1385-62-224-2011-8-57-12-13-72L
15.OTT Ottawa Senators421518939117:1493-91-519-239-8-56-10-44-61W
16.BUF Buffalo Sabres44112493199:1512-90-124-206-11-35-13-63-71W

Celá NHL

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.TBL Tampa Bay Lightning443110365161:1125-32-218-2617-4-114-6-26-41L
2.VGK Vegas Golden Knights422910361145:1168-32-217-2518-2-211-8-18-21L
3.WSH Washington Capitals452814359140:1279-33-120-2518-6-010-8-36-41W
4.WPG Winnipeg Jets462613759153:1271-71-121-2516-3-110-10-66-42L
5.NSH Nashville Predators422511656131:1144-63-421-2113-4-212-7-44-62W
6.BOS Boston Bruins422410856137:1084-83-221-2114-5-410-5-47-31L
7.STL St. Louis Blues462617355134:1226-33-027-1915-9-011-8-34-63L
8.CGY Calgary Flames452516454131:1258-42-324-2112-11-013-5-47-37W
9.LAK Los Angeles Kings442415553129:1077-52-024-2011-8-313-7-24-64L
10.TOR Toronto Maple Leafs452517353146:1318-34-120-2513-7-112-10-24-62L
11.DAL Dallas Stars452517353136:1246-33-119-2616-6-19-11-27-31W
12.CBJ Columbus Blue Jackets462518353124:12911-35-326-2015-8-010-10-34-62L
13.MIN Minnesota Wild462417553133:1315-52-121-2515-4-49-13-16-41L
14.SJS San Jose Sharks422313652120:1125-62-228-1413-6-210-7-46-42W
15.NJD New Jersey Devils422212852133:1306-83-418-2412-6-310-6-54-66L
16.COL Colorado Avalanche432416351142:1265-31-118-2516-7-18-9-28-27W
17.PIT Pittsburgh Penguins462419351135:1419-32-121-2515-7-19-12-26-44W
18.NYI New York Islanders452318450158:1648-43-112-3313-5-310-13-15-53W
19.CHI Chicago Blackhawks452217650136:1235-60-124-2112-8-210-9-45-51L
20.NYR New York Rangers442217549132:1298-53-419-2515-8-37-9-23-73L
21.ANA Anaheim Ducks452016949122:1253-92-529-1610-8-310-8-66-41L
22.PHI Philadelphia Flyers432015848128:1252-80-319-2411-8-49-7-46-44W
23.CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L
24.DET Detroit Red Wings431818743117:1314-73-123-2010-7-68-11-15-51W
25.EDM Edmonton Oilers462023343126:1476-31-124-229-12-111-11-23-72W
26.FLA Florida Panthers431819642122:1413-62-321-2210-7-38-12-36-41L
27.MTL Montreal Canadiens441820642115:1385-62-224-2011-8-57-12-13-72L
28.VAN Vancouver Canucks451821642119:1472-60-320-257-12-311-9-33-72W
29.OTT Ottawa Senators421518939117:1493-91-519-239-8-56-10-44-61W
30.BUF Buffalo Sabres44112493199:1512-90-124-206-11-35-13-63-71W
31.ARI Arizona Coyotes451028727105:1606-71-224-215-14-25-14-53-73L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

07. 01. 2018 19:00PHIPHI-BUFBUF4:1Review
14. 01. 2018 01:00NJDNJD-PHIPHI3:5Review
17. 01. 2018 01:00NYRNYR-PHIPHI-:-Preview
19. 01. 2018 01:00PHIPHI-TORTOR-:-Preview
20. 01. 2018 19:00PHIPHI-NJDNJD-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD26741121
NYRNYR - PHIPHI141491417
TORTOR - STLSTL161471417
DETDET - DALDAL1310141814
NSHNSH - VGKVGK121781516
ARIARI - SJSSJS33301418

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

12.01.PHIGostisbehere- nemoc
23.09.PHIMcDonald- dolní část těla
14.04.PHIStolarz- dolní část těla
25.09.PHIBourdon- otřes mozku
08.08.PHIAlderson- neznámé zranění
21.11.PHIPronger- otřes mozku
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]