Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Zápasy týmu

19. 01. 2018 02:00NSHNSH-ARIARI3:2sReview
21. 01. 2018 02:00NSHNSH-FLAFLA4:3Review
24. 01. 2018 02:00NSHNSH-TBLTBL-:-Preview
26. 01. 2018 01:00NJDNJD-NSHNSH-:-Preview
31. 01. 2018 02:00NSHNSH-CHICHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD35221417
PITPIT - CARCAR3622823
DETDET - PHIPHI71913247
MTLMTL - COLCOL201072011
STLSTL - OTTOTT35311812
NSHNSH - TBLTBL13178228
DALDAL - FLAFLA34501120
EDMEDM - BUFBUF281011218
ANAANA - NYRNYR1215112011
VANVAN - LAKLAK42113228
VGKVGK - CBJCBJ2693822
SJSSJS - WPGWPG211621616

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

20.01.NSHEkholm- nemoc
30.12.NSHForsberg- neznámé zranění
18.11.NSHKamenev- paže
21.01.NSHBass- dolní část těla
21.01.NSHPardy- horní část těla
17.01.NSHGranberg- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]