Hráči týmu

Nashville Predators

Brankáři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#29Lindback AndersBrankář1.98m97.5 kg03. 05. 198829
#39Mazanec Marek czeBrankář1.93m84.8 kg18. 07. 199126
#29O'Connor MatthewBrankář1.98m93.0 kg14. 02. 199225
#35Rinne PekkaBrankář1.96m98.4 kg03. 11. 198235
#74Saros JuuseBrankář1.80m81.6 kg19. 04. 199522

Obránci
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#50Aronson TaylorObránce1.85m93.0 kg30. 12. 199126
#2Bitetto AnthonyObránce1.85m95.3 kg15. 07. 199027
#73Carrier AlexandreObránce1.80m78.9 kg08. 10. 199621
#14Ekholm MattiasObránce1.93m97.5 kg24. 05. 199027
-Elliott StefanObránce1.85m86.2 kg30. 01. 199126
#4Ellis RyanObránce1.78m81.6 kg03. 01. 199127
#74Emelin AlexeiObránce1.88m98.9 kg25. 04. 198631
#8Granberg PetterObránce1.91m90.7 kg27. 08. 199225
#52Irwin MattObránce1.85m93.9 kg29. 11. 198730
#59Josi RomanObránce1.85m91.2 kg01. 06. 199027
#5Pardy AdamObránce1.93m103.0 kg29. 03. 198433
#76Subban PKObránce1.83m95.3 kg13. 05. 198928
#7Weber YannickObránce1.80m90.7 kg23. 09. 198829

Centři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#16Bass CodyCentr1.83m93.0 kg07. 01. 198731
#13Bonino NickCentr1.85m88.9 kg20. 04. 198829
#12Fisher MikeCentr1.85m98.0 kg05. 06. 198037
#32Gaudreau FrederickCentr1.83m81.2 kg01. 05. 199324
#19Jarnkrok CalleCentr1.80m84.4 kg25. 09. 199126
#92Johansen RyanCentr1.91m98.9 kg31. 07. 199225
#45Payerl AdamCentr1.91m98.9 kg04. 03. 199126
#10Sissons ColtonCentr1.85m90.7 kg05. 11. 199324
#23Smith TrevorCentr1.85m88.5 kg08. 02. 198532
#7Turris KyleCentr1.85m86.2 kg14. 08. 198928

Levá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#46Aberg PontusLevé křídlo1.80m88.9 kg23. 09. 199324
#38Arvidsson ViktorLevé křídlo1.75m81.6 kg08. 04. 199324
#56Fiala KevinLevé křídlo1.78m87.5 kg22. 07. 199621
#38Fiddler VernonLevé křídlo1.80m93.0 kg09. 05. 198037
#9Forsberg FilipLevé křídlo1.85m93.0 kg13. 08. 199423
#43Hartnell ScottLevé křídlo1.88m97.5 kg18. 04. 198235
#50Kamenev VladislavLevé křídlo1.88m88.0 kg12. 08. 199621
#26Labrie Pierre-CedricLevé křídlo1.91m102.5 kg06. 12. 198631
#55McLeod CodyLevé křídlo1.88m95.3 kg26. 06. 198433
#54O'Brien AndrewLevé křídlo1.93m94.3 kg21. 11. 199225
#51Watson AustinLevé křídlo1.93m92.5 kg13. 01. 199226
#26Zolnierczyk HarrisonLevé křídlo1.80m81.6 kg01. 09. 198730

Pravá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#20Salomaki MiikkaPravé křídlo1.80m92.1 kg09. 03. 199324
#15Smith CraigPravé křídlo1.85m94.3 kg05. 09. 198928

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Zápasy týmu

19. 01. 2018 02:00NSHNSH-ARIARI3:2sReview
21. 01. 2018 02:00NSHNSH-FLAFLA4:3Review
24. 01. 2018 02:00NSHNSH-TBLTBL-:-Preview
26. 01. 2018 01:00NJDNJD-NSHNSH-:-Preview
31. 01. 2018 02:00NSHNSH-CHICHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD35221417
PITPIT - CARCAR3622823
DETDET - PHIPHI71913247
MTLMTL - COLCOL201072011
STLSTL - OTTOTT35311812
NSHNSH - TBLTBL13178228
DALDAL - FLAFLA34501120
EDMEDM - BUFBUF281011218
ANAANA - NYRNYR1215112011
VANVAN - LAKLAK42113228
VGKVGK - CBJCBJ2693822
SJSSJS - WPGWPG211621616

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

20.01.NSHEkholm- nemoc
30.12.NSHForsberg- neznámé zranění
18.11.NSHKamenev- paže
21.01.NSHBass- dolní část těla
21.01.NSHPardy- horní část těla
17.01.NSHGranberg- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]