Přestupy týmu - Montreal Canadiens

Zobrazeno 1-150 z 165<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
05. 10. 2017Redmond, ZachMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
05. 10. 2017Deslauriers, NicolasBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2017Baun, KyleCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2017Martinsen, AndreasMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
03. 08. 2017Nesterov, NikitaMTL Montreal Canadiens
01. 08. 2017Streit, MarkPIT Pittsburgh PenguinsMTL Montreal Canadiens
05. 07. 2017Hanley, JoelMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
05. 07. 2017Lowe, KeeganMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
05. 07. 2017Matteau, StefanMTL Montreal CanadiensVGK Vegas Golden Knights
04. 07. 2017Radulov, AlexanderMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
04. 07. 2017Hemsky, AlesDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Alzner, KarlWSH Washington CapitalsMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Taormina, MattTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Morrow, JosephBOS Boston BruinsMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Froese, ByronTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Holland, PeterARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Flynn, BrianMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
22. 06. 2017Emelin, AlexeiMTL Montreal CanadiensVGK Vegas Golden Knights
22. 06. 2017Schlemko, DavidVGK Vegas Golden KnightsMTL Montreal Canadiens
17. 06. 2017Beaulieu, NathanMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
15. 06. 2017Drouin, JonathanTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
15. 06. 2017Sergachev, MikhailMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
01. 03. 2017Desharnais, DavidMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
01. 03. 2017Davidson, BrandonEDM Edmonton OilersMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017Ott, SteveDET Detroit Red WingsMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017King, DwightLAK Los Angeles KingsMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017Martinsen, AndreasCOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017Andrighetto, SvenMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
28. 02. 2017Pateryn, GregMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
28. 02. 2017Benn, JordieDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
22. 02. 2017Samuelsson, PhilipMTL Montreal CanadiensCAR Carolina Hurricanes
22. 02. 2017Lowe, KeeganCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
02. 02. 2017Barberio, MarkMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
27. 01. 2017Nesterov, NikitaTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
27. 01. 2017Racine, JonathanMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
12. 10. 2016Condon, MikeMTL Montreal CanadiensPIT Pittsburgh Penguins
31. 07. 2016Farnham, BobbyNJD New Jersey DevilsMTL Montreal Canadiens
31. 07. 2016Scrivens, BenMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2016Ellis, MorganMTL Montreal CanadiensSTL St. Louis Blues
03. 07. 2016Samuelsson, PhilipARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2016Terry, ChrisCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
02. 07. 2016Bartley, VictorMTL Montreal CanadiensMIN Minnesota Wild
01. 07. 2016Bournival, MichaelMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
01. 07. 2016Gilbert, TomMTL Montreal CanadiensLAK Los Angeles Kings
01. 07. 2016Montoya, AlFLA Florida PanthersMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2016Radulov, AlexanderMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2016Redmond, ZachCOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2016Dumont, GabrielMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
01. 07. 2016Dietz, DarrenMTL Montreal CanadiensWSH Washington Capitals
30. 06. 2016Weber, SheaNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
30. 06. 2016Subban, PKMTL Montreal CanadiensNSH Nashville Predators
25. 06. 2016Eller, LarsMTL Montreal CanadiensWSH Washington Capitals
25. 06. 2016Shaw, AndrewCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
25. 05. 2016Holloway, BudMTL Montreal Canadiens
29. 02. 2016Brown, MikeSJS San Jose SharksMTL Montreal Canadiens
29. 02. 2016Smith-Pelly, DevanteMTL Montreal CanadiensNJD New Jersey Devils
29. 02. 2016Matteau, StefanNJD New Jersey DevilsMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2016Fleischmann, TomasMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Weise, DaleMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Danault, PhillipCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
16. 01. 2016Scott, JohnARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
16. 01. 2016Bartley, VictorNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
16. 01. 2016Tinordi, JarredMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
07. 01. 2016Tokarski, DustinMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
07. 01. 2016Friberg, MaxANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
30. 12. 2015Kassian, ZackMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
30. 12. 2015Scrivens, BenEDM Edmonton OilersMTL Montreal Canadiens
16. 12. 2015Thomas, ChristianMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
16. 12. 2015Lessio, LucasARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Weaver, MikeMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Malhotra, MannyMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Gonchar, SergeiMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Fleischmann, TomasANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
06. 10. 2015Byron, PaulCGY Calgary FlamesMTL Montreal Canadiens
25. 07. 2015Semin, AlexanderCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
08. 07. 2015Tangradi, EricMTL Montreal CanadiensDET Detroit Red Wings
02. 07. 2015Drewiske, DavisMTL Montreal CanadiensPHI Philadelphia Flyers
02. 07. 2015Barberio, MarkTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2015Prust, BrandonMTL Montreal CanadiensVAN Vancouver Canucks
01. 07. 2015Kassian, ZackVAN Vancouver CanucksMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2015Parenteau, PAMTL Montreal CanadiensTOR Toronto Maple Leafs
02. 03. 2015Petry, JeffEDM Edmonton OilersMTL Montreal Canadiens
02. 03. 2015Flynn, BrianBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
02. 03. 2015MacDonald, JoeyMTL Montreal CanadiensSJS San Jose Sharks
02. 03. 2015Mitchell, TorreyBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
24. 02. 2015Sekac, JiriMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
24. 02. 2015Smith-Pelly, DevanteANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
21. 11. 2014Allen, BryanANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
21. 11. 2014Bourque, ReneMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
11. 11. 2014Gonchar, SergeiDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
11. 11. 2014Moen, TravisMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
05. 10. 2014Tangradi, EricWPG Winnipeg JetsMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2014Holland, PatrickMTL Montreal CanadiensWPG Winnipeg Jets
05. 10. 2014Budaj, PeterMTL Montreal CanadiensWPG Winnipeg Jets
02. 07. 2014MacDonald, JoeyMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2014Malhotra, MannyMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2014Gorges, JoshMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
01. 07. 2014Gilbert, TomMTL Montreal Canadiens
30. 06. 2014Parenteau, PACOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
30. 06. 2014Briere, DannyMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
15. 06. 2014Leblanc, LouisMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
05. 03. 2014Dubnyk, DevanNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
05. 03. 2014Vanek, ThomasNYI New York IslandersMTL Montreal Canadiens
04. 03. 2014Weaver, MikeFLA Florida PanthersMTL Montreal Canadiens
03. 02. 2014Weise, DaleVAN Vancouver CanucksMTL Montreal Canadiens
03. 02. 2014Diaz, RaphaelMTL Montreal CanadiensVAN Vancouver Canucks
22. 08. 2013Murray, DouglasPIT Pittsburgh PenguinsMTL Montreal Canadiens
07. 07. 2013Tarnasky, NickMTL Montreal Canadiens
06. 07. 2013Ryder, MichaelMTL Montreal CanadiensNJD New Jersey Devils
05. 07. 2013Weber, YannickMTL Montreal CanadiensVAN Vancouver Canucks
05. 07. 2013Parros, GeorgeFLA Florida PanthersMTL Montreal Canadiens
04. 07. 2013Briere, DannyMTL Montreal Canadiens
02. 07. 2013Thomas, ChristianNYR New York RangersMTL Montreal Canadiens
02. 04. 2013Drewiske, DavisLAK Los Angeles KingsMTL Montreal Canadiens
23. 03. 2013Halpern, JeffNYR New York RangersMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2013Cole, ErikMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
27. 02. 2013Ryder, MichaelDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
14. 02. 2013Tokarski, DustinTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
14. 02. 2013Desjardins, CedrickMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
05. 02. 2013Palushaj, AaronMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
02. 07. 2012Desjardins, CedrickCOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2012Armstrong, ColbyTOR Toronto Maple LeafsMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2012Staubitz, BradMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
01. 07. 2012Bouillon, FrancisNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2012Prust, BrandonNYR New York RangersMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2012Kostitsyn, AndreiMTL Montreal CanadiensNSH Nashville Predators
27. 02. 2012Staubitz, BradMIN Minnesota WildMTL Montreal Canadiens
17. 02. 2012Gill, HalMTL Montreal CanadiensNSH Nashville Predators
17. 02. 2012Geoffrion, BlakeNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
13. 01. 2012Cammalleri, MichaelMTL Montreal CanadiensCGY Calgary Flames
13. 01. 2012Ramo, KarriMTL Montreal CanadiensCGY Calgary Flames
13. 01. 2012Bourque, ReneCGY Calgary FlamesMTL Montreal Canadiens
09. 12. 2011Spacek, JaroslavMTL Montreal CanadiensCAR Carolina Hurricanes
09. 12. 2011Kaberle, TomasCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
23. 10. 2011Stafford, GarrettPHX Phoenix CoyotesMTL Montreal Canadiens
23. 10. 2011Trotter, BrockMTL Montreal CanadiensPHX Phoenix Coyotes
23. 10. 2011Nokelainen, PetteriPHX Phoenix CoyotesMTL Montreal Canadiens
06. 10. 2011Woywitka, JeffMTL Montreal CanadiensNYR New York Rangers
26. 09. 2011Campoli, ChrisMTL Montreal Canadiens
15. 08. 2011Woywitka, JeffMTL Montreal Canadiens
15. 07. 2011Carle, MathieuMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
07. 07. 2011MacIntyre, DrewMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
07. 07. 2011Willsie, BrianWSH Washington CapitalsMTL Montreal Canadiens
07. 07. 2011Blunden, MikeCBJ Columbus Blue JacketsMTL Montreal Canadiens
06. 07. 2011Lawson, NathanNYI New York IslandersMTL Montreal Canadiens
06. 07. 2011Picard, AlexandreMTL Montreal CanadiensPIT Pittsburgh Penguins
06. 07. 2011Pyatt, TomMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
03. 07. 2011Sanford, CurtisMTL Montreal CanadiensCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2011Halpern, JeffMTL Montreal CanadiensWSH Washington Capitals
01. 07. 2011Budaj, PeterCOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport2 21. 10. 2017 04:00
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

18. 10. 2017 04:30SJSSJS-MTLMTL5:2Review
19. 10. 2017 04:30LAKLAK-MTLMTL5:1Review
21. 10. 2017 04:00ANAANA-MTLMTL-:-Preview
25. 10. 2017 01:30MTLMTL-FLAFLA-:-Preview
27. 10. 2017 01:30MTLMTL-LAKLAK-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - VANVAN1818123110
NJDNJD - SJSSJS2412121625
DETDET - WSHWSH91921538
FLAFLA - PITPIT7636737
WPGWPG - MINMIN1521131624
ANAANA - MTLMTL301453013
NYRNYR - NSHNSH1314152711
PHIPHI - EDMEDM2598731

Narozeniny hráčů

20.10.MTLTaormina, Matt31 let
20.10.Selleck, Eric30 let
20.10.COLWilson, Colin28 let
20.10.Hishon, Joey26 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

26.09.MTLLindgren- dolní část těla
18.09.MTLTerry- břicho
16.09.MTLSchlemko- ruka
06.04.MTLScott- osobní důvody
25.03.MTLLessio- neznámé zranění
20.03.MTLBartley- dolní část těla
27.11.MTLSemin- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]