Přestupy týmu - Montreal Canadiens

Zobrazeno 1-150 z 170<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
04. 12. 2017Davidson, BrandonMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
30. 11. 2017Holland, PeterMTL Montreal CanadiensNYR New York Rangers
30. 11. 2017Cracknell, AdamNYR New York RangersMTL Montreal Canadiens
24. 11. 2017Mitchell, TorreyMTL Montreal CanadiensLAK Los Angeles Kings
16. 11. 2017Niemi, AnttiPIT Pittsburgh PenguinsMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2017Redmond, ZachMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
05. 10. 2017Deslauriers, NicolasBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2017Baun, KyleCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2017Martinsen, AndreasMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
03. 08. 2017Nesterov, NikitaMTL Montreal Canadiens
01. 08. 2017Streit, MarkPIT Pittsburgh PenguinsMTL Montreal Canadiens
05. 07. 2017Hanley, JoelMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
05. 07. 2017Lowe, KeeganMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
05. 07. 2017Matteau, StefanMTL Montreal CanadiensVGK Vegas Golden Knights
04. 07. 2017Radulov, AlexanderMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
04. 07. 2017Hemsky, AlesDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Alzner, KarlWSH Washington CapitalsMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Taormina, MattTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Morrow, JoeBOS Boston BruinsMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Froese, ByronTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Holland, PeterARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Flynn, BrianMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
22. 06. 2017Emelin, AlexeiMTL Montreal CanadiensVGK Vegas Golden Knights
22. 06. 2017Schlemko, DavidVGK Vegas Golden KnightsMTL Montreal Canadiens
17. 06. 2017Beaulieu, NathanMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
15. 06. 2017Drouin, JonathanTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
15. 06. 2017Sergachev, MikhailMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
01. 03. 2017Desharnais, DavidMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
01. 03. 2017Davidson, BrandonEDM Edmonton OilersMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017Ott, SteveDET Detroit Red WingsMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017King, DwightLAK Los Angeles KingsMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017Martinsen, AndreasCOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
01. 03. 2017Andrighetto, SvenMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
28. 02. 2017Pateryn, GregMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
28. 02. 2017Benn, JordieDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
22. 02. 2017Samuelsson, PhilipMTL Montreal CanadiensCAR Carolina Hurricanes
22. 02. 2017Lowe, KeeganCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
02. 02. 2017Barberio, MarkMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
27. 01. 2017Nesterov, NikitaTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
27. 01. 2017Racine, JonathanMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
12. 10. 2016Condon, MikeMTL Montreal CanadiensPIT Pittsburgh Penguins
31. 07. 2016Farnham, BobbyNJD New Jersey DevilsMTL Montreal Canadiens
31. 07. 2016Scrivens, BenMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2016Ellis, MorganMTL Montreal CanadiensSTL St. Louis Blues
03. 07. 2016Samuelsson, PhilipARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2016Terry, ChrisCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
02. 07. 2016Bartley, VictorMTL Montreal CanadiensMIN Minnesota Wild
01. 07. 2016Bournival, MichaelMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
01. 07. 2016Gilbert, TomMTL Montreal CanadiensLAK Los Angeles Kings
01. 07. 2016Montoya, AlFLA Florida PanthersMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2016Radulov, AlexanderMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2016Redmond, ZachCOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2016Dumont, GabrielMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
01. 07. 2016Dietz, DarrenMTL Montreal CanadiensWSH Washington Capitals
30. 06. 2016Weber, SheaNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
30. 06. 2016Subban, PKMTL Montreal CanadiensNSH Nashville Predators
25. 06. 2016Eller, LarsMTL Montreal CanadiensWSH Washington Capitals
25. 06. 2016Shaw, AndrewCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
25. 05. 2016Holloway, BudMTL Montreal Canadiens
29. 02. 2016Brown, MikeSJS San Jose SharksMTL Montreal Canadiens
29. 02. 2016Smith-Pelly, DevanteMTL Montreal CanadiensNJD New Jersey Devils
29. 02. 2016Matteau, StefanNJD New Jersey DevilsMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2016Fleischmann, TomasMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Weise, DaleMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Danault, PhillipCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
16. 01. 2016Scott, JohnARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
16. 01. 2016Bartley, VictorNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
16. 01. 2016Tinordi, JarredMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
07. 01. 2016Tokarski, DustinMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
07. 01. 2016Friberg, MaxANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
30. 12. 2015Kassian, ZackMTL Montreal CanadiensEDM Edmonton Oilers
30. 12. 2015Scrivens, BenEDM Edmonton OilersMTL Montreal Canadiens
16. 12. 2015Thomas, ChristianMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
16. 12. 2015Lessio, LucasARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Weaver, MikeMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Malhotra, MannyMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Gonchar, SergeiMTL Montreal Canadiens
07. 11. 2015Fleischmann, TomasANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
06. 10. 2015Byron, PaulCGY Calgary FlamesMTL Montreal Canadiens
25. 07. 2015Semin, AlexanderCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
08. 07. 2015Tangradi, EricMTL Montreal CanadiensDET Detroit Red Wings
02. 07. 2015Drewiske, DavisMTL Montreal CanadiensPHI Philadelphia Flyers
02. 07. 2015Barberio, MarkTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2015Prust, BrandonMTL Montreal CanadiensVAN Vancouver Canucks
01. 07. 2015Kassian, ZackVAN Vancouver CanucksMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2015Parenteau, PAMTL Montreal CanadiensTOR Toronto Maple Leafs
02. 03. 2015Petry, JeffEDM Edmonton OilersMTL Montreal Canadiens
02. 03. 2015Flynn, BrianBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
02. 03. 2015MacDonald, JoeyMTL Montreal CanadiensSJS San Jose Sharks
02. 03. 2015Mitchell, TorreyBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
24. 02. 2015Sekac, JiriMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
24. 02. 2015Smith-Pelly, DevanteANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
21. 11. 2014Allen, BryanANA Anaheim DucksMTL Montreal Canadiens
21. 11. 2014Bourque, ReneMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
11. 11. 2014Gonchar, SergeiDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
11. 11. 2014Moen, TravisMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
05. 10. 2014Tangradi, EricWPG Winnipeg JetsMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2014Holland, PatrickMTL Montreal CanadiensWPG Winnipeg Jets
05. 10. 2014Budaj, PeterMTL Montreal CanadiensWPG Winnipeg Jets
02. 07. 2014MacDonald, JoeyMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2014Malhotra, MannyMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2014Gorges, JoshMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
01. 07. 2014Gilbert, TomMTL Montreal Canadiens
30. 06. 2014Parenteau, PACOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
30. 06. 2014Briere, DannyMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
15. 06. 2014Leblanc, LouisMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
05. 03. 2014Dubnyk, DevanNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
05. 03. 2014Vanek, ThomasNYI New York IslandersMTL Montreal Canadiens
04. 03. 2014Weaver, MikeFLA Florida PanthersMTL Montreal Canadiens
03. 02. 2014Weise, DaleVAN Vancouver CanucksMTL Montreal Canadiens
03. 02. 2014Diaz, RaphaelMTL Montreal CanadiensVAN Vancouver Canucks
22. 08. 2013Murray, DouglasPIT Pittsburgh PenguinsMTL Montreal Canadiens
07. 07. 2013Tarnasky, NickMTL Montreal Canadiens
06. 07. 2013Ryder, MichaelMTL Montreal CanadiensNJD New Jersey Devils
05. 07. 2013Weber, YannickMTL Montreal CanadiensVAN Vancouver Canucks
05. 07. 2013Parros, GeorgeFLA Florida PanthersMTL Montreal Canadiens
04. 07. 2013Briere, DannyMTL Montreal Canadiens
02. 07. 2013Thomas, ChristianNYR New York RangersMTL Montreal Canadiens
02. 04. 2013Drewiske, DavisLAK Los Angeles KingsMTL Montreal Canadiens
23. 03. 2013Halpern, JeffNYR New York RangersMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2013Cole, ErikMTL Montreal CanadiensDAL Dallas Stars
27. 02. 2013Ryder, MichaelDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
14. 02. 2013Tokarski, DustinTBL Tampa Bay LightningMTL Montreal Canadiens
14. 02. 2013Desjardins, CedrickMTL Montreal CanadiensTBL Tampa Bay Lightning
05. 02. 2013Palushaj, AaronMTL Montreal CanadiensCOL Colorado Avalanche
02. 07. 2012Desjardins, CedrickCOL Colorado AvalancheMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2012Armstrong, ColbyTOR Toronto Maple LeafsMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2012Staubitz, BradMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
01. 07. 2012Bouillon, FrancisNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2012Prust, BrandonNYR New York RangersMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2012Kostitsyn, AndreiMTL Montreal CanadiensNSH Nashville Predators
27. 02. 2012Staubitz, BradMIN Minnesota WildMTL Montreal Canadiens
17. 02. 2012Gill, HalMTL Montreal CanadiensNSH Nashville Predators
17. 02. 2012Geoffrion, BlakeNSH Nashville PredatorsMTL Montreal Canadiens
13. 01. 2012Cammalleri, MichaelMTL Montreal CanadiensCGY Calgary Flames
13. 01. 2012Ramo, KarriMTL Montreal CanadiensCGY Calgary Flames
13. 01. 2012Bourque, ReneCGY Calgary FlamesMTL Montreal Canadiens
09. 12. 2011Spacek, JaroslavMTL Montreal CanadiensCAR Carolina Hurricanes
09. 12. 2011Kaberle, TomasCAR Carolina HurricanesMTL Montreal Canadiens
23. 10. 2011Stafford, GarrettPHX Phoenix CoyotesMTL Montreal Canadiens
23. 10. 2011Trotter, BrockMTL Montreal CanadiensPHX Phoenix Coyotes
23. 10. 2011Nokelainen, PetteriPHX Phoenix CoyotesMTL Montreal Canadiens
06. 10. 2011Woywitka, JeffMTL Montreal CanadiensNYR New York Rangers
26. 09. 2011Campoli, ChrisMTL Montreal Canadiens
15. 08. 2011Woywitka, JeffMTL Montreal Canadiens
15. 07. 2011Carle, MathieuMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
07. 07. 2011MacIntyre, DrewMTL Montreal CanadiensBUF Buffalo Sabres
07. 07. 2011Willsie, BrianWSH Washington CapitalsMTL Montreal Canadiens
07. 07. 2011Blunden, MikeCBJ Columbus Blue JacketsMTL Montreal Canadiens
06. 07. 2011Lawson, NathanNYI New York IslandersMTL Montreal Canadiens

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-EDMEDM20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-NYRNYR23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

nova-action 23. 12. 2017 03:00
CGYCGY-MTLMTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

10. 12. 2017 01:00MTLMTL-EDMEDM2:6Review
15. 12. 2017 01:30MTLMTL-NJDNJD2:1pReview
17. 12. 2017 01:00OTTOTT-MTLMTL-:-Preview
20. 12. 2017 04:00VANVAN-MTLMTL-:-Preview
23. 12. 2017 03:00CGYCGY-MTLMTL-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MINMIN - EDMEDM3818113320
BOSBOS - NYRNYR412032327
STLSTL - WPGWPG381011919
OTTOTT - MTLMTL122882216
NYINYI - LAKLAK1713191919
PHIPHI - DALDAL321071325
ARIARI - PITPIT46401525
WSHWSH - ANAANA39831722
CARCAR - CBJCBJ822192118
COLCOL - TBLTBL46401525
CGYCGY - NSHNSH1311231919

Narozeniny hráčů

16.12.Belanger, Eric40 let
16.12.Weber, Mike30 let
16.12.SJSBoedker, Mikkel28 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.11.MTLLehkonen- dolní část těla
10.11.MTLMontoya- horní část těla
28.10.MTLScherbak- dolní část těla
21.10.MTLHemsky- horní část těla
18.09.MTLTerry- břicho
06.04.MTLScott- osobní důvody
25.03.MTLLessio- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]