Kalendář týmu Edmonton Oilers v měsíci Leden 2018

Rok:2005200620072008200920102011201220132014
2015201620172018
Měsíc:  Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1
WPG 0-5
Prohra
2
3
LAK 0-5
Prohra
4
5
ANA 2-1s
Výhra
6
DAL 1-5
Prohra
7
CHI 1-4
Prohra
8
9
10
NSH 1-2
Prohra
11
12
13
ARI 4-2
Výhra
14
VGK 3-2p
Výhra
15
16
17
18
19
20
21
VAN 5-2
Výhra
22
23
24
BUF Začátek
03:00 SEČ
25
26
CGY Začátek
03:00 SEČ
27
28
29
30
31
    

Legenda
Doma
Venku
StatistikyVýhryProhry
Doma22
Venku23
Celkem45

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 26. 01. 2018 03:00
EDMEDM-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

14. 01. 2018 04:00VGKVGK-EDMEDM2:3pReview
21. 01. 2018 04:00EDMEDM-VANVAN5:2Review
24. 01. 2018 03:00EDMEDM-BUFBUF-:-Preview
26. 01. 2018 03:00EDMEDM-CGYCGY-:-Preview
02. 02. 2018 03:00EDMEDM-COLCOL-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.01.EDMNugent-Hopkins- neznámé zranění
27.09.EDMStanton- chodidlo
07.12.EDMFayne- neznámé zranění
05.12.EDMFerence- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]