Hráči týmu

Edmonton Oilers

Brankáři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#1Brossoit LaurentBrankář1.91m91.6 kg23. 03. 199324
#50Gustavsson JonasBrankář1.93m91.2 kg24. 10. 198433
#35Montoya AlBrankář1.88m94.8 kg13. 02. 198532
#50Pasquale EdwardBrankář1.91m97.5 kg20. 11. 199027
#33Talbot CamBrankář1.91m87.5 kg05. 07. 198730

Obránci
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#83Benning MattObránce1.83m91.6 kg25. 05. 199423
#88Davidson BrandonObránce1.88m95.3 kg21. 08. 199126
#5Fayne MarkObránce1.91m96.2 kg15. 05. 198730
#5Fraser MarkObránce1.93m99.8 kg29. 09. 198631
#62Gryba EricObránce1.93m103.4 kg14. 04. 198829
#77Klefbom OscarObránce1.91m97.5 kg20. 07. 199324
#6Larsson AdamObránce1.91m93.0 kg12. 11. 199225
#45Lowe KeeganObránce1.88m88.5 kg29. 03. 199324
#25Nurse DarnellObránce1.93m96.6 kg04. 02. 199522
#4Russell KrisObránce1.78m77.1 kg02. 05. 198730
#2Sekera Andrej svkObránce1.83m89.8 kg08. 06. 198631
#79Simpson DillonObránce1.88m88.0 kg10. 02. 199324
-Stanton RyanObránce1.88m88.9 kg20. 07. 198928

Centři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#29Draisaitl LeonCentr1.85m97.1 kg27. 10. 199522
#51Lander AntonCentr1.83m83.5 kg24. 04. 199126
#55Letestu MarkCentr1.78m89.4 kg04. 02. 198532
#42Malone BradCentr1.88m93.9 kg20. 05. 198928
#97McDavid ConnorCentr1.85m86.2 kg13. 01. 199721
#93Nugent-Hopkins RyanCentr1.83m85.7 kg12. 04. 199324
#55Samuelsson HenrikCentr1.91m99.3 kg07. 02. 199423

Levá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#36Caggiula DrakeLevé křídlo1.75m83.9 kg20. 06. 199423
#13Cammalleri MichaelLevé křídlo1.75m83.9 kg08. 06. 198235
#54Khaira JujharLevé křídlo1.91m97.1 kg13. 08. 199423
#27Lucic MilanLevé křídlo1.91m105.7 kg07. 06. 198829
#19Maroon PatrickLevé křídlo1.91m104.3 kg23. 04. 198829
#42Slepyshev AntonLevé křídlo1.88m84.8 kg13. 05. 199423

Pravá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#57Callahan MitchPravé křídlo1.83m86.2 kg17. 08. 199126
#14Fontaine JustinPravé křídlo1.78m78.9 kg06. 11. 198730
#44Kassian ZackPravé křídlo1.91m98.4 kg24. 01. 199126
#26Pakarinen IiroPravé křídlo1.85m97.5 kg25. 08. 199126
#98Puljujarvi JessePravé křídlo1.93m92.1 kg07. 05. 199819
#8Rattie TyPravé křídlo1.83m88.5 kg05. 02. 199324
#18Strome RyanPravé křídlo1.85m90.3 kg11. 07. 199324

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 26. 01. 2018 03:00
EDMEDM-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

14. 01. 2018 04:00VGKVGK-EDMEDM2:3pReview
21. 01. 2018 04:00EDMEDM-VANVAN5:2Review
24. 01. 2018 03:00EDMEDM-BUFBUF-:-Preview
26. 01. 2018 03:00EDMEDM-CGYCGY-:-Preview
02. 02. 2018 03:00EDMEDM-COLCOL-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.01.EDMNugent-Hopkins- neznámé zranění
27.09.EDMStanton- chodidlo
07.12.EDMFayne- neznámé zranění
05.12.EDMFerence- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]