Zápasy týmu Detroit Red Wings v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings1:2sPreviewReviewVideo
11. 10. 2017 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 04:00Arizona CoyotesARI-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 04:30Vegas Golden KnightsVGK-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
17. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
19. 10. 2017 01:30Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals3:4pPreviewReviewVideo
23. 10. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-VANVancouver Canucks1:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 01:30Buffalo SabresBUF-DETDetroit Red Wings1:0PreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
01. 11. 2017 00:30Detroit Red WingsDET-ARIArizona Coyotes5:3PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 00:30Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 22:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
07. 11. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets1:2sPreviewReviewVideo
16. 11. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames8:2PreviewReviewVideo
18. 11. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
20. 11. 2017 00:00Detroit Red WingsDET-COLColorado Avalanche3:4pPreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers2:6PreviewReviewVideo
25. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings2:1pPreviewReviewVideo
26. 11. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-NJDNew Jersey Devils3:4pPreviewReviewVideo
29. 11. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
01. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-MTLMontreal Canadiens3:6PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-DETDetroit Red Wings10:1PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-WPGWinnipeg Jets5:1PreviewReviewVideo
09. 12. 2017 19:00Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues1:6PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2pPreviewReviewVideo
14. 12. 2017 02:00Detroit Red WingsDET-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
16. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
21. 12. 2017 02:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings4:3PreviewReviewVideo
23. 12. 2017 19:00Boston BruinsBOS-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
01. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
04. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-OTTOttawa Senators2:1pPreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 18:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
23. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
01. 02. 2018 02:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
03. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-BOSBoston Bruins-:-PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks-:-PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
23. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-BUFBuffalo Sabres-:-PreviewReviewVideo
25. 02. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
26. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
01. 03. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
05. 03. 2018 01:00Minnesota WildMIN-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-VGKVegas Golden Knights-:-PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 03:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 03:00Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
17. 03. 2018 03:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 20:00Colorado AvalancheCOL-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 00:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 00:30Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals-:-PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 00:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 20:00Detroit Red WingsDET-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
04. 04. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-NYINew York Islanders-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)20:00
BUFBUF-DALDAL0:2(0:2, -:-, -:-)20:00
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

14. 01. 2018 18:30CHICHI-DETDET0:4Review
17. 01. 2018 01:30DETDET-DALDAL2:4Review
21. 01. 2018 01:00DETDET-CARCAR-:-Preview
23. 01. 2018 01:00NJDNJD-DETDET-:-Preview
24. 01. 2018 01:30DETDET-PHIPHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - NYRNYR341891831
CGYCGY - WPGWPG332261635
MTLMTL - BOSBOS713272315
OTTOTT - TORTOR1220151821
DETDET - CARCAR33862811
SJSSJS - PITPIT1817112117
NSHNSH - FLAFLA42322614
STLSTL - ARIARI46101622
CHICHI - NYINYI35841426
MINMIN - TBLTBL718212514
EDMEDM - VANVAN281362019
WSHWSH - PHIPHI30461518
CARCAR - VGKVGK69241221

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

13.01.DETAbdelkader- dolní část těla
13.01.DETHelm- dolní část těla
22.12.DETGlendening- horní část těla
15.09.DETTangradi- koleno
05.03.DETSproul- dolní část těla
14.10.DETFranzen- neznámé zranění
27.03.DETCole- horní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]