Tabulky týmu Detroit Red Wings v sezóně 2017/18 - celkem

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Typ tabulky:celkemdomavenku

Atlantická divize

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.TBL Tampa Bay Lightning453111365162:1165-32-219-2617-5-114-6-25-52L
2.BOS Boston Bruins442610860146:1114-83-222-2215-5-411-5-47-32W
3.TOR Toronto Maple Leafs472517555149:1368-54-122-2513-7-212-10-33-74L
4.FLA Florida Panthers441919644126:1444-62-321-2311-7-38-12-36-41W
5.MTL Montreal Canadiens461921644119:1445-62-226-2011-8-58-13-13-71W
6.DET Detroit Red Wings441819743119:1354-73-123-2110-8-68-11-15-51L
7.OTT Ottawa Senators431519939118:1533-91-520-239-9-56-10-44-61L
8.BUF Buffalo Sabres461126931103:1622-90-124-226-12-35-14-62-82L

Východní konference

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.TBL Tampa Bay Lightning *453111365162:1165-32-219-2617-5-114-6-25-52L
2.WSH Washington Capitals *472815460145:1349-43-121-2618-7-010-8-46-42L
3.BOS Boston Bruins442610860146:1114-83-222-2215-5-411-5-47-32W
4.NJD New Jersey Devils452413856142:1377-83-420-2513-6-311-7-53-71L
5.CBJ Columbus Blue Jackets472618355126:13012-36-327-2016-8-010-10-34-61W
6.TOR Toronto Maple Leafs472517555149:1368-54-122-2513-7-212-10-33-74L
7.NYR New York Rangers472418553142:1368-53-420-2717-8-37-10-24-61L
8.PIT Pittsburgh Penguins482520353141:1479-32-122-2615-7-110-13-26-41W
9.PHI Philadelphia Flyers462216852135:1333-80-321-2513-8-49-8-47-32W
10.NYI New York Islanders472320450161:1738-43-113-3413-7-310-13-13-72L
11.CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L
12.FLA Florida Panthers441919644126:1444-62-321-2311-7-38-12-36-41W
13.MTL Montreal Canadiens461921644119:1445-62-226-2011-8-58-13-13-71W
14.DET Detroit Red Wings441819743119:1354-73-123-2110-8-68-11-15-51L
15.OTT Ottawa Senators431519939118:1533-91-520-239-9-56-10-44-61L
16.BUF Buffalo Sabres461126931103:1622-90-124-226-12-35-14-62-82L

Celá NHL

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.TBL Tampa Bay Lightning453111365162:1165-32-219-2617-5-114-6-25-52L
2.VGK Vegas Golden Knights453011464152:1228-42-219-2618-2-212-9-26-41L
3.WPG Winnipeg Jets472713761155:1282-72-122-2516-3-111-10-67-31W
4.NSH Nashville Predators442711660135:1165-64-423-2115-4-212-7-46-44W
5.BOS Boston Bruins442610860146:1114-83-222-2215-5-411-5-47-32W
6.WSH Washington Capitals472815460145:1349-43-121-2618-7-010-8-46-42L
7.STL St. Louis Blues482817359140:1247-33-029-1915-9-013-8-35-52W
8.DAL Dallas Stars482717458148:1296-43-220-2816-6-111-11-37-31W
9.NJD New Jersey Devils452413856142:1377-83-420-2513-6-311-7-53-71L
10.COL Colorado Avalanche452616355150:1305-31-119-2618-7-18-9-29-19W
11.CGY Calgary Flames462516555132:1278-52-425-2112-11-113-5-47-31L
12.CBJ Columbus Blue Jackets472618355126:13012-36-327-2016-8-010-10-34-61W
13.TOR Toronto Maple Leafs472517555149:1368-54-122-2513-7-212-10-33-74L
14.SJS San Jose Sharks442414654126:1196-63-229-1513-6-211-8-45-51L
15.LAK Los Angeles Kings462417553131:1127-52-026-2011-9-313-8-22-86L
16.MIN Minnesota Wild462417553133:1315-52-121-2515-4-49-13-16-41L
17.NYR New York Rangers472418553142:1368-53-420-2717-8-37-10-24-61L
18.ANA Anaheim Ducks472216953129:1293-92-530-1712-8-310-8-66-42W
19.PIT Pittsburgh Penguins482520353141:1479-32-122-2615-7-110-13-26-41W
20.PHI Philadelphia Flyers462216852135:1333-80-321-2513-8-49-8-47-32W
21.CHI Chicago Blackhawks452217650136:1235-60-124-2112-8-210-9-45-51L
22.NYI New York Islanders472320450161:1738-43-113-3413-7-310-13-13-72L
23.CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L
24.FLA Florida Panthers441919644126:1444-62-321-2311-7-38-12-36-41W
25.MTL Montreal Canadiens461921644119:1445-62-226-2011-8-58-13-13-71W
26.DET Detroit Red Wings441819743119:1354-73-123-2110-8-68-11-15-51L
27.EDM Edmonton Oilers462023343126:1476-31-124-229-12-111-11-23-72W
28.VAN Vancouver Canucks451821642119:1472-60-320-257-12-311-9-33-72W
29.OTT Ottawa Senators431519939118:1533-91-520-239-9-56-10-44-61L
30.BUF Buffalo Sabres461126931103:1622-90-124-226-12-35-14-62-82L
31.ARI Arizona Coyotes471028929109:1666-91-426-215-14-35-14-62-85L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:1(3:0, 0:1, 0:0)Review
BUFBUF-DALDAL1:7(0:2, 1:4, 0:1)Review
COLCOL-NYRNYR3:1(1:0, 1:1, 1:0)Review
CGYCGY-WPGWPG1:2s(1:0, 0:1, 0:0, 0:1)Review
MTLMTL-BOSBOS0:0(0:0, -:-, -:-)19:57
OTTOTT-TORTOR0:1(0:1, -:-, -:-)17:59
DETDET-CARCAR1:1(1:1, -:-, -:-)20:00
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

14. 01. 2018 18:30CHICHI-DETDET0:4Review
17. 01. 2018 01:30DETDET-DALDAL2:4Review
21. 01. 2018 01:00DETDET-CARCAR-:-Preview
23. 01. 2018 01:00NJDNJD-DETDET-:-Preview
24. 01. 2018 01:30DETDET-PHIPHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
SJSSJS - PITPIT2122132521
NSHNSH - FLAFLA50533117
STLSTL - ARIARI56111926
CHICHI - NYINYI421151928
MINMIN - TBLTBL1120253115
EDMEDM - VANVAN361662224
WSHWSH - PHIPHI35571722
CARCAR - VGKVGK912251524
WPGWPG - VANVAN00000
ANAANA - SJSSJS00000
LAKLAK - NYRNYR00000

Narozeniny hráčů

21.01.Weight, Doug47 let
21.01.Zyuzin, Andrei40 let
21.01.Heatley, Dany37 let
21.01.Stephan, Tobias34 let
21.01.MINSuter, Ryan33 let
21.01.LAKQuick, Jonathan32 let
21.01.DETHelm, Darren31 let
21.01.Bartulis, Oskars31 let
21.01.MTLFarnham, Bobby29 let
21.01.VGKMcNabb, Brayden27 let
21.01.Yevenko, Oleg27 let
21.01.WPGHowden, Quinton26 let
21.01.PITKuhnhackl, Tom26 let
21.01.Molino, Griffen24 let
21.01.OTTEnglund, Andreas22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

13.01.DETAbdelkader- dolní část těla
13.01.DETHelm- dolní část těla
22.12.DETGlendening- horní část těla
15.09.DETTangradi- koleno
05.03.DETSproul- dolní část těla
14.10.DETFranzen- neznámé zranění
27.03.DETCole- horní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]