Hráči týmu

Detroit Red Wings

Brankáři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#31Coreau JaredBrankář1.98m99.8 kg05. 11. 199126
#35Howard JimmyBrankář1.85m98.9 kg26. 03. 198433
#38McCollum ThomasBrankář1.88m102.5 kg07. 12. 198928
#34Mrazek Petr czeBrankář1.88m83.0 kg14. 02. 199225

Obránci
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#53Almquist AdamObránce1.80m78.9 kg27. 02. 199126
#6Daley TrevorObránce1.80m88.5 kg09. 10. 198334
#65DeKeyser DannyObránce1.91m87.1 kg07. 03. 199027
#52Ericsson JonathanObránce1.93m99.8 kg02. 03. 198433
#25Green MikeObránce1.85m93.9 kg12. 10. 198532
#3Jensen NickObránce1.83m88.9 kg21. 09. 199027
#55Kronwall NiklasObránce1.83m88.0 kg12. 01. 198137
#23Lashoff BrianObránce1.91m100.2 kg16. 07. 199027
#8McIlrath DylanObránce1.96m107.0 kg20. 04. 199225
#61Ouellet XavierObránce1.85m94.3 kg29. 07. 199324
#28Witkowski LukeObránce1.88m98.4 kg14. 04. 199027

Centři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#72Athanasiou AndreasCentr1.88m85.3 kg06. 08. 199423
#32Aubry Louis-MarcCentr1.93m94.3 kg11. 11. 199126
#13Elson TurnerCentr1.83m88.5 kg13. 09. 199225
#41Glendening LukeCentr1.80m90.3 kg28. 04. 198928
#43Helm DarrenCentr1.83m88.9 kg21. 01. 198731
#71Larkin DylanCentr1.85m86.2 kg30. 07. 199621
#51Nielsen FransCentr1.85m85.3 kg24. 04. 198433
#46Street BenCentr1.80m90.3 kg13. 02. 198730

Levá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#8Abdelkader JustinLevé křídlo1.88m98.9 kg25. 02. 198730
#59Bertuzzi TylerLevé křídlo1.83m89.8 kg24. 02. 199522
#20Booth DavidLevé křídlo1.83m96.2 kg24. 11. 198433
#20Miller DrewLevé křídlo1.88m83.0 kg17. 02. 198433
#12Puempel MattLevé křídlo1.85m93.0 kg24. 01. 199324
#49Tangradi EricLevé křídlo1.93m100.2 kg10. 02. 198928
#21Tatar Tomas svkLevé křídlo1.78m83.9 kg01. 12. 199027
#40Zetterberg HenrikLevé křídlo1.83m89.4 kg09. 10. 198037

Pravá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#93Franzen JohanPravé křídlo1.93m105.2 kg23. 12. 197938
#91Frk Martin czePravé křídlo1.85m88.0 kg05. 10. 199324
#39Mantha AnthonyPravé křídlo1.96m100.2 kg16. 09. 199423
#14Nyquist GustavPravé křídlo1.80m83.5 kg01. 09. 198928

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:1(3:0, 0:1, 0:0)Review
BUFBUF-DALDAL1:7(0:2, 1:4, 0:1)Review
COLCOL-NYRNYR3:1(1:0, 1:1, 1:0)Review
CGYCGY-WPGWPG1:2s(1:0, 0:1, 0:0, 0:1)Review
MTLMTL-BOSBOS0:0(0:0, -:-, -:-)20:00
OTTOTT-TORTOR0:1(0:1, -:-, -:-)19:58
DETDET-CARCAR1:1(1:1, -:-, -:-)20:00
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

14. 01. 2018 18:30CHICHI-DETDET0:4Review
17. 01. 2018 01:30DETDET-DALDAL2:4Review
21. 01. 2018 01:00DETDET-CARCAR-:-Preview
23. 01. 2018 01:00NJDNJD-DETDET-:-Preview
24. 01. 2018 01:30DETDET-PHIPHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
SJSSJS - PITPIT2122132521
NSHNSH - FLAFLA50533117
STLSTL - ARIARI56111926
CHICHI - NYINYI421151928
MINMIN - TBLTBL1120253115
EDMEDM - VANVAN361662224
WSHWSH - PHIPHI35571722
CARCAR - VGKVGK912251524
WPGWPG - VANVAN00000
ANAANA - SJSSJS00000
LAKLAK - NYRNYR00000

Narozeniny hráčů

21.01.Weight, Doug47 let
21.01.Zyuzin, Andrei40 let
21.01.Heatley, Dany37 let
21.01.Stephan, Tobias34 let
21.01.MINSuter, Ryan33 let
21.01.LAKQuick, Jonathan32 let
21.01.DETHelm, Darren31 let
21.01.Bartulis, Oskars31 let
21.01.MTLFarnham, Bobby29 let
21.01.VGKMcNabb, Brayden27 let
21.01.Yevenko, Oleg27 let
21.01.WPGHowden, Quinton26 let
21.01.PITKuhnhackl, Tom26 let
21.01.Molino, Griffen24 let
21.01.OTTEnglund, Andreas22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

13.01.DETAbdelkader- dolní část těla
13.01.DETHelm- dolní část těla
22.12.DETGlendening- horní část těla
15.09.DETTangradi- koleno
05.03.DETSproul- dolní část těla
14.10.DETFranzen- neznámé zranění
27.03.DETCole- horní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]