Zápasy týmu Colorado Avalanche v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
07. 10. 2017 20:00New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
09. 10. 2017 19:00Boston BruinsBOS-COLColorado Avalanche0:4PreviewReviewVideo
12. 10. 2017 03:30Colorado AvalancheCOL-BOSBoston Bruins6:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 02:00Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues3:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2017 00:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche7:0PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 02:00Colorado AvalancheCOL-CARCarolina Hurricanes5:3PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 00:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche4:5sPreviewReviewVideo
06. 11. 2017 00:00New York IslandersNYI-COLColorado Avalanche6:4PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 20:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
11. 11. 2017 19:00Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-WSHWashington Capitals6:2PreviewReviewVideo
19. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
20. 11. 2017 00:00Detroit Red WingsDET-COLColorado Avalanche3:4pPreviewReviewVideo
23. 11. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars3:0PreviewReviewVideo
24. 11. 2017 22:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
26. 11. 2017 04:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
30. 11. 2017 03:30Colorado AvalancheCOL-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo
02. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-NJDNew Jersey Devils1:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2017 02:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars2:7PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Florida PanthersFLA-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning5:6PreviewReviewVideo
19. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche2:1pPreviewReviewVideo
24. 12. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:6PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes1:3PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-TORToronto Maple Leafs4:3pPreviewReviewVideo
01. 01. 2018 02:00Colorado AvalancheCOL-NYINew York Islanders6:1PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets2:0PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild7:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 03:00Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
23. 01. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
15. 02. 2018 03:30Colorado AvalancheCOL-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers-:-PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
23. 02. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
27. 02. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-VANVancouver Canucks-:-PreviewReviewVideo
01. 03. 2018 03:30Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild-:-PreviewReviewVideo
04. 03. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes-:-PreviewReviewVideo
14. 03. 2018 01:30Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 01:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
17. 03. 2018 02:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 20:00Colorado AvalancheCOL-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 01:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReviewVideo
24. 03. 2018 20:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights-:-PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
29. 03. 2018 04:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
02. 04. 2018 03:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
03. 04. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 04:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-DALDAL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 31. 01. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

15. 01. 2018 21:00COLCOL-ANAANA3:1Review
19. 01. 2018 03:00COLCOL-SJSSJS5:3Review
20. 01. 2018 21:00COLCOL-NYRNYR-:-Preview
23. 01. 2018 01:00TORTOR-COLCOL-:-Preview
24. 01. 2018 01:30MTLMTL-COLCOL-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD381541333
BUFBUF - DALDAL104422421
COLCOL - NYRNYR321691728
CGYCGY - WPGWPG321961433
MTLMTL - BOSBOS510231812
OTTOTT - TORTOR914141417
DETDET - CARCAR24762110
SJSSJS - PITPIT151381713
NSHNSH - FLAFLA33222111
STLSTL - ARIARI37001317
CHICHI - NYINYI27821319
MINMIN - TBLTBL416162110
EDMEDM - VANVAN22961516
WSHWSH - PHIPHI2244817
CARCAR - VGKVGK5618916

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

03.01.COLVarlamov- dolní část těla
02.01.COLAndrighetto- noha
27.12.COLBarrie- ruka
27.09.COLColborne- záda
12.11.COLStuart- záda
23.12.COLBordeleau- koleno
22.10.COLWilson- rameno
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]