Informace o týmu Colorado Avalanche

COL
Fanoušků na FB:
Fanoušků na NHLportal.cz:86
Rok založení:1972
Domácí hala:Pepsi Center
Kapacita:18 007
Majitel:Stan Kroenke
Generální manažer:Joe Sakic
Trenér:Jared Bednar
Kapitán:Gabriel Landeskog
Web:http://avalanche.nhl.com/
Farmářské týmy:Lake Erie Monsters (AHL)
Fort Wayne Komets (ECHL)
Město:Denver
Barvy:Burgundské víno, černá, stříbrná, a bílá
Historie názvů:Quebec Nordiques 1972–1979 (WHA)
Quebec Nordiques 1979–1995 (NHL)
Colorado Avalanche 1995–dodnes
Výhry v Stanley Cupu:(2x)
1996, 2001
Výhry v Stanley Cupu - Češi:2000-2001 Milan Hejduk
2000-2001 Martin Škoula
Výhry v Stanley Cupu - Slováci:Nikdo


Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:1(3:0, 0:1, 0:0)Review
BUFBUF-DALDAL1:7(0:2, 1:4, 0:1)Review
COLCOL-NYRNYR3:1(1:0, 1:1, 1:0)Review
CGYCGY-WPGWPG1:2s(1:0, 0:1, 0:0, 0:1)Review
MTLMTL-BOSBOS0:0(0:0, -:-, -:-)12:56
OTTOTT-TORTOR0:1(0:1, -:-, -:-)11:58
DETDET-CARCAR0:1(0:1, -:-, -:-)15:55
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 31. 01. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

19. 01. 2018 03:00COLCOL-SJSSJS5:3Review
20. 01. 2018 21:00COLCOL-NYRNYR3:1Review
23. 01. 2018 01:00TORTOR-COLCOL-:-Preview
24. 01. 2018 01:30MTLMTL-COLCOL-:-Preview
26. 01. 2018 02:00STLSTL-COLCOL-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
SJSSJS - PITPIT2122132521
NSHNSH - FLAFLA50533117
STLSTL - ARIARI56111926
CHICHI - NYINYI421151928
MINMIN - TBLTBL1120253115
EDMEDM - VANVAN361662224
WSHWSH - PHIPHI35571722
CARCAR - VGKVGK912251524
WPGWPG - VANVAN00000
ANAANA - SJSSJS00000
LAKLAK - NYRNYR00000

Narozeniny hráčů

21.01.Weight, Doug47 let
21.01.Zyuzin, Andrei40 let
21.01.Heatley, Dany37 let
21.01.Stephan, Tobias34 let
21.01.MINSuter, Ryan33 let
21.01.LAKQuick, Jonathan32 let
21.01.DETHelm, Darren31 let
21.01.Bartulis, Oskars31 let
21.01.MTLFarnham, Bobby29 let
21.01.VGKMcNabb, Brayden27 let
21.01.Yevenko, Oleg27 let
21.01.WPGHowden, Quinton26 let
21.01.PITKuhnhackl, Tom26 let
21.01.Molino, Griffen24 let
21.01.OTTEnglund, Andreas22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

03.01.COLVarlamov- dolní část těla
02.01.COLAndrighetto- noha
27.12.COLBarrie- ruka
27.09.COLColborne- záda
12.11.COLStuart- záda
23.12.COLBordeleau- koleno
22.10.COLWilson- rameno
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]