Tabulky týmu Calgary Flames v sezóně 2017/18 - celkem

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Typ tabulky:celkemdomavenku

Pacifická divize

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.VGK Vegas Golden Knights453011464152:1228-42-219-2618-2-212-9-26-41L
2.SJS San Jose Sharks442414654126:1196-63-229-1513-6-211-8-45-51L
3.CGY Calgary Flames452516454131:1258-42-324-2112-11-013-5-47-37W
4.LAK Los Angeles Kings462417553131:1127-52-026-2011-9-313-8-22-86L
5.ANA Anaheim Ducks472216953129:1293-92-530-1712-8-310-8-66-42W
6.EDM Edmonton Oilers462023343126:1476-31-124-229-12-111-11-23-72W
7.VAN Vancouver Canucks451821642119:1472-60-320-257-12-311-9-33-72W
8.ARI Arizona Coyotes471028929109:1666-91-426-215-14-35-14-62-85L

Západní konference

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.VGK Vegas Golden Knights *453011464152:1228-42-219-2618-2-212-9-26-41L
2.NSH Nashville Predators *442711660135:1165-64-423-2115-4-212-7-46-44W
3.WPG Winnipeg Jets462613759153:1271-71-121-2516-3-110-10-66-42L
4.STL St. Louis Blues482817359140:1247-33-029-1915-9-013-8-35-52W
5.DAL Dallas Stars472617456141:1286-43-220-2716-6-110-11-36-41L
6.SJS San Jose Sharks442414654126:1196-63-229-1513-6-211-8-45-51L
7.CGY Calgary Flames452516454131:1258-42-324-2112-11-013-5-47-37W
8.COL Colorado Avalanche442516353147:1295-31-118-2617-7-18-9-29-18W
9.LAK Los Angeles Kings462417553131:1127-52-026-2011-9-313-8-22-86L
10.MIN Minnesota Wild462417553133:1315-52-121-2515-4-49-13-16-41L
11.ANA Anaheim Ducks472216953129:1293-92-530-1712-8-310-8-66-42W
12.CHI Chicago Blackhawks452217650136:1235-60-124-2112-8-210-9-45-51L
13.EDM Edmonton Oilers462023343126:1476-31-124-229-12-111-11-23-72W
14.VAN Vancouver Canucks451821642119:1472-60-320-257-12-311-9-33-72W
15.ARI Arizona Coyotes471028929109:1666-91-426-215-14-35-14-62-85L

Celá NHL

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.TBL Tampa Bay Lightning453111365162:1165-32-219-2617-5-114-6-25-52L
2.VGK Vegas Golden Knights453011464152:1228-42-219-2618-2-212-9-26-41L
3.NSH Nashville Predators442711660135:1165-64-423-2115-4-212-7-46-44W
4.BOS Boston Bruins442610860146:1114-83-222-2215-5-411-5-47-32W
5.WSH Washington Capitals472815460145:1349-43-121-2618-7-010-8-46-42L
6.WPG Winnipeg Jets462613759153:1271-71-121-2516-3-110-10-66-42L
7.STL St. Louis Blues482817359140:1247-33-029-1915-9-013-8-35-52W
8.NJD New Jersey Devils442412856141:1347-83-419-2513-6-311-6-54-62W
9.DAL Dallas Stars472617456141:1286-43-220-2716-6-110-11-36-41L
10.CBJ Columbus Blue Jackets472618355126:13012-36-327-2016-8-010-10-34-61W
11.TOR Toronto Maple Leafs472517555149:1368-54-122-2513-7-212-10-33-74L
12.SJS San Jose Sharks442414654126:1196-63-229-1513-6-211-8-45-51L
13.CGY Calgary Flames452516454131:1258-42-324-2112-11-013-5-47-37W
14.COL Colorado Avalanche442516353147:1295-31-118-2617-7-18-9-29-18W
15.LAK Los Angeles Kings462417553131:1127-52-026-2011-9-313-8-22-86L
16.NYR New York Rangers462417553141:1338-53-419-2717-8-37-9-25-52W
17.MIN Minnesota Wild462417553133:1315-52-121-2515-4-49-13-16-41L
18.ANA Anaheim Ducks472216953129:1293-92-530-1712-8-310-8-66-42W
19.PIT Pittsburgh Penguins482520353141:1479-32-122-2615-7-110-13-26-41W
20.CHI Chicago Blackhawks452217650136:1235-60-124-2112-8-210-9-45-51L
21.PHI Philadelphia Flyers452116850132:1323-80-320-2512-8-49-8-46-41W
22.NYI New York Islanders472320450161:1738-43-113-3413-7-310-13-13-72L
23.CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L
24.FLA Florida Panthers441919644126:1444-62-321-2311-7-38-12-36-41W
25.MTL Montreal Canadiens461921644119:1445-62-226-2011-8-58-13-13-71W
26.DET Detroit Red Wings441819743119:1354-73-123-2110-8-68-11-15-51L
27.EDM Edmonton Oilers462023343126:1476-31-124-229-12-111-11-23-72W
28.VAN Vancouver Canucks451821642119:1472-60-320-257-12-311-9-33-72W
29.OTT Ottawa Senators431519939118:1533-91-520-239-9-56-10-44-61L
30.BUF Buffalo Sabres451125931102:1552-90-124-216-11-35-14-62-81L
31.ARI Arizona Coyotes471028929109:1666-91-426-215-14-35-14-62-85L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)20:00
BUFBUF-DALDAL0:2(0:2, -:-, -:-)20:00
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

13. 01. 2018 01:30FLAFLA-CGYCGY2:4Review
14. 01. 2018 21:00CARCAR-CGYCGY1:4Review
20. 01. 2018 21:00CGYCGY-WPGWPG-:-Preview
23. 01. 2018 03:00CGYCGY-BUFBUF-:-Preview
25. 01. 2018 04:00CGYCGY-LAKLAK-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - NYRNYR341791831
CGYCGY - WPGWPG332161635
MTLMTL - BOSBOS613272315
OTTOTT - TORTOR1219151821
DETDET - CARCAR32862811
SJSSJS - PITPIT1717112117
NSHNSH - FLAFLA41322614
STLSTL - ARIARI45101622
CHICHI - NYINYI34841426
MINMIN - TBLTBL718202514
EDMEDM - VANVAN281262019
WSHWSH - PHIPHI29461518
CARCAR - VGKVGK68241221

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.01.CGYMonahan- nemoc
04.01.CGYJagr- neznámé zranění
29.12.CGYFrolik- obličej
25.11.CGYVersteeg- dolní část těla
19.02.CGYSmid- neznámé zranění
12.02.CGYRamo- dolní část těla
26.09.CGYArnold- ústa/pusa
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]