NHL v TV online v měsíci Leden 2018 - Calgary Flames

Rok:201020112012201320142015201620172018
Měsíc:  Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec

ZačátekTV StaniceDomácí-HostéVýsledekPreviewReview
12. 01. 2018 01:30novasport2Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames1:5PreviewReview
14. 01. 2018 21:00novasport1Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReview
20. 01. 2018 21:00novasport2Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReview
25. 01. 2018 04:00novasport2Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReview
26. 01. 2018 03:00novasport1Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames-:-PreviewReview

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)20:00
BUFBUF-DALDAL0:2(0:2, -:-, -:-)20:00
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

13. 01. 2018 01:30FLAFLA-CGYCGY2:4Review
14. 01. 2018 21:00CARCAR-CGYCGY1:4Review
20. 01. 2018 21:00CGYCGY-WPGWPG-:-Preview
23. 01. 2018 03:00CGYCGY-BUFBUF-:-Preview
25. 01. 2018 04:00CGYCGY-LAKLAK-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - NYRNYR341791831
CGYCGY - WPGWPG332161635
MTLMTL - BOSBOS613272315
OTTOTT - TORTOR1219151821
DETDET - CARCAR32862811
SJSSJS - PITPIT1717112117
NSHNSH - FLAFLA41322614
STLSTL - ARIARI45101622
CHICHI - NYINYI34841426
MINMIN - TBLTBL718202514
EDMEDM - VANVAN281262019
WSHWSH - PHIPHI29461518
CARCAR - VGKVGK68241221

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.01.CGYMonahan- nemoc
04.01.CGYJagr- neznámé zranění
29.12.CGYFrolik- obličej
25.11.CGYVersteeg- dolní část těla
19.02.CGYSmid- neznámé zranění
12.02.CGYRamo- dolní část těla
26.09.CGYArnold- ústa/pusa
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]