Přestupy týmu - Columbus Blue Jackets

Zobrazeno 1-144 z 144<<  Předcházející  1  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
03. 07. 2017Gaunce, CameronPIT Pittsburgh PenguinsCBJ Columbus Blue Jackets
03. 07. 2017Quincey, KyleCBJ Columbus Blue JacketsMIN Minnesota Wild
03. 07. 2017Stanton, RyanCBJ Columbus Blue JacketsEDM Edmonton Oilers
02. 07. 2017Gagner, SamCBJ Columbus Blue JacketsVAN Vancouver Canucks
30. 06. 2017Hartnell, ScottCBJ Columbus Blue Jackets
23. 06. 2017Saad, BrandonCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
23. 06. 2017Panarin, ArtemiCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
23. 06. 2017Motte, TylerCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
23. 06. 2017Schroeder, JordanMIN Minnesota WildCBJ Columbus Blue Jackets
22. 06. 2017Karlsson, WilliamCBJ Columbus Blue JacketsVGK Vegas Golden Knights
22. 06. 2017Clarkson, DavidCBJ Columbus Blue JacketsVGK Vegas Golden Knights
06. 03. 2017Dalpe, ZacMIN Minnesota WildCBJ Columbus Blue Jackets
01. 03. 2017Quincey, KyleNJD New Jersey DevilsCBJ Columbus Blue Jackets
01. 03. 2017Prout, DaltonCBJ Columbus Blue JacketsNJD New Jersey Devils
01. 03. 2017Korpikoski, LauriDAL Dallas StarsCBJ Columbus Blue Jackets
10. 01. 2017McElhinney, CurtisCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
30. 11. 2016Stanton, RyanCOL Colorado AvalancheCBJ Columbus Blue Jackets
30. 11. 2016Goloubef, CodyCBJ Columbus Blue JacketsCOL Colorado Avalanche
31. 08. 2016Bourque, ReneCBJ Columbus Blue JacketsCOL Colorado Avalanche
31. 08. 2016Stoll, JarretMIN Minnesota WildCBJ Columbus Blue Jackets
25. 08. 2016Gagner, SamPHI Philadelphia FlyersCBJ Columbus Blue Jackets
08. 07. 2016Boll, JaredCBJ Columbus Blue JacketsANA Anaheim Ducks
02. 07. 2016Paliotta, MichaelCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
01. 07. 2016Chaput, MichaelCBJ Columbus Blue JacketsVAN Vancouver Canucks
01. 07. 2016Falk, JustinCBJ Columbus Blue JacketsBUF Buffalo Sabres
01. 07. 2016Tyutin, FedorCBJ Columbus Blue JacketsCOL Colorado Avalanche
25. 06. 2016Rychel, KerbyCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
25. 06. 2016Harrington, ScottTOR Toronto Maple LeafsCBJ Columbus Blue Jackets
13. 01. 2016Connauton, KevinCBJ Columbus Blue JacketsARI Arizona Coyotes
07. 01. 2016Jones, SethNSH Nashville PredatorsCBJ Columbus Blue Jackets
07. 01. 2016Johansen, RyanCBJ Columbus Blue JacketsNSH Nashville Predators
05. 01. 2016Bodnarchuk, AndrewLAK Los Angeles KingsCBJ Columbus Blue Jackets
05. 01. 2016Bodnarchuk, AndrewCBJ Columbus Blue JacketsCOL Colorado Avalanche
03. 07. 2015Adam, LukeCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
02. 07. 2015Campbell, GregoryBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Saad, BrandonCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Paliotta, MichaelCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Broadhurst, AlexCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Anisimov, ArtemCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Morin, JeremyCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Tropp, CoreyCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Dano, MarkoCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Letestu, MarkCBJ Columbus Blue JacketsEDM Edmonton Oilers
01. 07. 2015Collins, SeanCBJ Columbus Blue JacketsWSH Washington Capitals
02. 03. 2015Leopold, JordanCBJ Columbus Blue JacketsMIN Minnesota Wild
02. 03. 2015Falk, JustinMIN Minnesota WildCBJ Columbus Blue Jackets
02. 03. 2015Bourque, ReneANA Anaheim DucksCBJ Columbus Blue Jackets
02. 03. 2015Karlsson, WilliamANA Anaheim DucksCBJ Columbus Blue Jackets
02. 03. 2015Wisniewski, JamesCBJ Columbus Blue JacketsANA Anaheim Ducks
27. 02. 2015Clarkson, DavidTOR Toronto Maple LeafsCBJ Columbus Blue Jackets
27. 02. 2015Horton, NathanCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
26. 02. 2015Cracknell, AdamCBJ Columbus Blue JacketsSTL St. Louis Blues
16. 12. 2014Adam, LukeBUF Buffalo SabresCBJ Columbus Blue Jackets
16. 12. 2014D'Amigo, JerryCBJ Columbus Blue JacketsBUF Buffalo Sabres
14. 12. 2014Erixon, TimCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
14. 12. 2014Morin, JeremyCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
21. 11. 2014Connauton, KevinDAL Dallas StarsCBJ Columbus Blue Jackets
15. 11. 2014Leopold, JordanSTL St. Louis BluesCBJ Columbus Blue Jackets
07. 10. 2014Cracknell, AdamLAK Los Angeles KingsCBJ Columbus Blue Jackets
05. 10. 2014Skille, JackNYI New York IslandersCBJ Columbus Blue Jackets
05. 07. 2014Gibbons, BrianCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2014Frattin, MattCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2014D'Amigo, JerryTOR Toronto Maple LeafsCBJ Columbus Blue Jackets
23. 06. 2014Umberger, RJCBJ Columbus Blue JacketsPHI Philadelphia Flyers
23. 06. 2014Hartnell, ScottPHI Philadelphia FlyersCBJ Columbus Blue Jackets
22. 06. 2014Nikitin, NikitaCBJ Columbus Blue JacketsEDM Edmonton Oilers
05. 03. 2014Frattin, MattLAK Los Angeles KingsCBJ Columbus Blue Jackets
05. 03. 2014Gaborik, MarianCBJ Columbus Blue JacketsLAK Los Angeles Kings
05. 03. 2014Schultz, NickEDM Edmonton OilersCBJ Columbus Blue Jackets
07. 02. 2014Camper, CarterBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
06. 02. 2014Machacek, SpencerCBJ Columbus Blue JacketsPIT Pittsburgh Penguins
28. 11. 2013Tropp, CoreyBUF Buffalo SabresCBJ Columbus Blue Jackets
07. 07. 2013Holden, NickCBJ Columbus Blue JacketsCOL Colorado Avalanche
07. 07. 2013McKenna, MikeSTL St. Louis BluesCBJ Columbus Blue Jackets
07. 07. 2013McNeill, PatrickWSH Washington CapitalsCBJ Columbus Blue Jackets
07. 07. 2013Smith, JeremyNSH Nashville PredatorsCBJ Columbus Blue Jackets
07. 07. 2013Drazenovic, NicholasCBJ Columbus Blue JacketsPIT Pittsburgh Penguins
07. 07. 2013Skille, JackFLA Florida PanthersCBJ Columbus Blue Jackets
05. 07. 2013Horton, NathanBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
03. 04. 2013Mason, SteveCBJ Columbus Blue JacketsPHI Philadelphia Flyers
03. 04. 2013Gaborik, MarianNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
03. 04. 2013Moore, JohnCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
03. 04. 2013Brassard, DerickCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
03. 04. 2013Dorsett, DerekCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
03. 04. 2013Leighton, MichaelPHI Philadelphia FlyersCBJ Columbus Blue Jackets
03. 04. 2013Comeau, BlakeCGY Calgary FlamesCBJ Columbus Blue Jackets
10. 03. 2013Kubalik, TomasCBJ Columbus Blue JacketsWPG Winnipeg Jets
10. 03. 2013Machacek, SpencerWPG Winnipeg JetsCBJ Columbus Blue Jackets
13. 01. 2013Martinek, RadekCBJ Columbus Blue JacketsNYI New York Islanders
23. 07. 2012Anisimov, ArtemNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
23. 07. 2012Erixon, TimNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
23. 07. 2012Dubinsky, BrandonNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
23. 07. 2012Nash, RickCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
06. 07. 2012Byers, DaneCBJ Columbus Blue JacketsEDM Edmonton Oilers
01. 07. 2012Foligno, NickOTT Ottawa SenatorsCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2012Methot, MarcCBJ Columbus Blue JacketsOTT Ottawa Senators
01. 07. 2012Aucoin, AdrianPHX Phoenix CoyotesCBJ Columbus Blue Jackets
22. 06. 2012Bobrovsky, SergeiPHI Philadelphia FlyersCBJ Columbus Blue Jackets
27. 02. 2012Clitsome, GrantCBJ Columbus Blue JacketsWPG Winnipeg Jets
27. 02. 2012Pahlsson, SamuelCBJ Columbus Blue JacketsVAN Vancouver Canucks
25. 02. 2012Boyce, DarrylTOR Toronto Maple LeafsCBJ Columbus Blue Jackets
24. 02. 2012Carter, JeffCBJ Columbus Blue JacketsLAK Los Angeles Kings
24. 02. 2012Johnson, JackLAK Los Angeles KingsCBJ Columbus Blue Jackets
22. 02. 2012McElhinney, CurtisPHX Phoenix CoyotesCBJ Columbus Blue Jackets
22. 02. 2012Vermette, AntoineCBJ Columbus Blue JacketsPHX Phoenix Coyotes
19. 01. 2012Lebda, BrettCBJ Columbus Blue Jackets
15. 01. 2012Gillies, ColtonMIN Minnesota WildCBJ Columbus Blue Jackets
11. 11. 2011Nikitin, NikitaSTL St. Louis BluesCBJ Columbus Blue Jackets
11. 11. 2011Russell, KrisCBJ Columbus Blue JacketsSTL St. Louis Blues
09. 11. 2011Letestu, MarkPIT Pittsburgh PenguinsCBJ Columbus Blue Jackets
23. 07. 2011Prospal, VaclavNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
19. 07. 2011Murray, AndrewCBJ Columbus Blue JacketsSJS San Jose Sharks
15. 07. 2011Lepisto, SamiCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
13. 07. 2011Bass, CodyOTT Ottawa SenatorsCBJ Columbus Blue Jackets
11. 07. 2011Byers, DanePHX Phoenix CoyotesCBJ Columbus Blue Jackets
09. 07. 2011Guite, BenCBJ Columbus Blue JacketsSJS San Jose Sharks
07. 07. 2011Blunden, MikeCBJ Columbus Blue JacketsMTL Montreal Canadiens
06. 07. 2011Wilson, KyleCBJ Columbus Blue JacketsNSH Nashville Predators
06. 07. 2011Martinek, RadekNYI New York IslandersCBJ Columbus Blue Jackets
05. 07. 2011Giroux, AlexandreEDM Edmonton OilersCBJ Columbus Blue Jackets
05. 07. 2011Smith, TrevorCBJ Columbus Blue JacketsTBL Tampa Bay Lightning
05. 07. 2011Frischmon, TrevorCBJ Columbus Blue JacketsNYI New York Islanders
05. 07. 2011Johnson, AaronNSH Nashville PredatorsCBJ Columbus Blue Jackets
03. 07. 2011Sanford, CurtisMTL Montreal CanadiensCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2011Garon, MathieuCBJ Columbus Blue JacketsTBL Tampa Bay Lightning
01. 07. 2011Upshall, ScottieCBJ Columbus Blue JacketsFLA Florida Panthers
01. 07. 2011Hejda, JanCBJ Columbus Blue JacketsCOL Colorado Avalanche
01. 07. 2011Commodore, MikeCBJ Columbus Blue JacketsDET Detroit Red Wings
30. 06. 2011Wisniewski, JamesMTL Montreal CanadiensCBJ Columbus Blue Jackets
26. 06. 2011Filatov, NikitaCBJ Columbus Blue JacketsOTT Ottawa Senators
23. 06. 2011Carter, JeffPHI Philadelphia FlyersCBJ Columbus Blue Jackets
23. 06. 2011Voracek, JakubCBJ Columbus Blue JacketsPHI Philadelphia Flyers
02. 03. 2011Kalus, PetrMIN Minnesota WildCBJ Columbus Blue Jackets
28. 02. 2011Klesla, RostislavCBJ Columbus Blue JacketsPHX Phoenix Coyotes
28. 02. 2011Upshall, ScottiePHX Phoenix CoyotesCBJ Columbus Blue Jackets
28. 02. 2011Lepisto, SamiPHX Phoenix CoyotesCBJ Columbus Blue Jackets
28. 02. 2011Byers, DaneCBJ Columbus Blue JacketsPHX Phoenix Coyotes
28. 02. 2011Sestito, TomCBJ Columbus Blue JacketsPHI Philadelphia Flyers
28. 02. 2011Moore, GregPHI Philadelphia FlyersCBJ Columbus Blue Jackets
26. 02. 2011Rivet, CraigBUF Buffalo SabresCBJ Columbus Blue Jackets
05. 01. 2011Smith, TrevorANA Anaheim DucksCBJ Columbus Blue Jackets
05. 01. 2011Guenin, NathanCBJ Columbus Blue JacketsANA Anaheim Ducks
12. 11. 2010Byers, DaneNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
12. 11. 2010Kolarik, ChadCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG0:2(0:2, 0:0, -:-)20:59
MINMIN-COLCOL1:2(1:2, 0:0, -:-)23:00
PHIPHI-NYINYI0:1(0:1, 0:0, -:-)23:00
WSHWSH-TBLTBL0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

fanda 02. 12. 2017 01:00
CBJCBJ-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

21. 11. 2017 01:00BUFBUF-CBJCBJ2:3Review
23. 11. 2017 01:00CBJCBJ-CGYCGY1:0pReview
25. 11. 2017 01:00CBJCBJ-OTTOTT-:-Preview
28. 11. 2017 01:30MTLMTL-CBJCBJ-:-Preview
29. 11. 2017 01:00CBJCBJ-CARCAR-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361281925
BUFBUF - EDMEDM513372518
NJDNJD - VANVAN2715123015
NYRNYR - DETDET47622221
CBJCBJ - OTTOTT331732518
CARCAR - TORTOR1313281628
STLSTL - NSHNSH44831825
ARIARI - LAKLAK614343015
DALDAL - CGYCGY1423181332

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

13.11.CBJWennberg- neznámé zranění
09.11.CBJDalpe- horní část těla
05.11.CBJCalvert- horní část těla
22.09.CBJRamage- kolenní šlacha
16.10.CBJCampbell- suspendace
12.03.CBJClarkson- neznámé zranění
05.10.CBJHorton- záda
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]