Informace o týmu Columbus Blue Jackets

CBJ
Fanoušků na FB:
Fanoušků na NHLportal.cz:9
Rok založení:2000
Domácí hala:Nationwide Arena
Kapacita:18 144
Majitel:John P. McConnell
Generální manažer:Jarmo Kekäläinen
Trenér:John Tortorella
Kapitán:Nick Foligno
Web:http://bluejackets.nhl.com/
Farmářské týmy:Springfield Falcons (AHL)
Kalamazoo Wings (ECHL)
Město:Columbus
Barvy:Červená, bílá a modrá
Historie názvů:Columbus Blue Jackets 2000-dodnes
Výhry v Stanley Cupu:(0x) -
Výhry v Stanley Cupu - Češi:Nikdo
Výhry v Stanley Cupu - Slováci:Nikdo


Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-DALDAL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

13. 01. 2018 01:00CBJCBJ-VANVAN2:5Review
19. 01. 2018 01:00CBJCBJ-DALDAL2:1sReview
24. 01. 2018 04:00VGKVGK-CBJCBJ-:-Preview
26. 01. 2018 03:00ARIARI-CBJCBJ-:-Preview
31. 01. 2018 01:00CBJCBJ-MINMIN-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD381541333
BUFBUF - DALDAL104422421
COLCOL - NYRNYR321691728
CGYCGY - WPGWPG321961433
MTLMTL - BOSBOS510231812
OTTOTT - TORTOR914141417
DETDET - CARCAR24762110
SJSSJS - PITPIT151381713
NSHNSH - FLAFLA33222111
STLSTL - ARIARI37001317
CHICHI - NYINYI27821319
MINMIN - TBLTBL416162110
EDMEDM - VANVAN22961516
WSHWSH - PHIPHI2244817
CARCAR - VGKVGK5618916

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

11.01.CBJMilano- horní část těla
25.12.CBJAtkinson- chodidlo
13.12.CBJDubinsky- oko
28.11.CBJMurray- horní část těla
09.11.CBJDalpe- horní část těla
22.09.CBJRamage- kolenní šlacha
16.10.CBJCampbell- suspendace
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]