NHL v TV online v měsíci Leden 2018 - Carolina Hurricanes

Rok:201020112012201320142015201620172018
Měsíc:  Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec

ZačátekTV StaniceDomácí-HostéVýsledekPreviewReview
12. 01. 2018 01:00novasport1Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReview
14. 01. 2018 21:00novasport1Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReview
21. 01. 2018 23:00novasport1Carolina HurricanesCAR-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReview
24. 01. 2018 01:00novasport1Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReview

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

21. 01. 2018 23:00CARCAR-VGKVGK1:5Review
21. 01. 2018 01:00DETDET-CARCAR1:3Review
24. 01. 2018 01:00PITPIT-CARCAR-:-Preview
26. 01. 2018 01:30MTLMTL-CARCAR-:-Preview
31. 01. 2018 01:00CARCAR-OTTOTT-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD39221520
PITPIT - CARCAR3833926
DETDET - PHIPHI82213269
MTLMTL - COLCOL2110102312
STLSTL - OTTOTT38412113
NSHNSH - TBLTBL141992410
DALDAL - FLAFLA38501124
EDMEDM - BUFBUF311021321
ANAANA - NYRNYR1218122312
VANVAN - LAKLAK523142410
VGKVGK - CBJCBJ2994925
SJSSJS - WPGWPG231731620

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.01.CARAho- neznámé zranění
11.01.CARPesce- horní část těla
15.03.CARMcClement- dolní část těla
15.03.CARLeighton- neznámé zranění
09.10.CARWisniewski- koleno
15.03.CARRissanen- dolní část těla
07.03.CARHillen- horní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]